• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zizuu92

jak zarejestrowac gre

Pytanie

czesc wszystkim dostalem gre w prezencie ale nie chce sie uruchomic pomyslelem ze jak zarejestruje kod na stronie bede mógl jakos ja pobrac . mam karte rejestracji elektronicznej kaze mi przejsc na strone www.gram.pl/rejestracja  ale tam przekierowywuje mnie na cd projekt i gubie sie gdzie moge zarejestrowac gre. {Devil May Cry 4}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
1 godzinę temu, zizuu92 napisał:

czesc wszystkim dostalem gre w prezencie ale nie chce sie uruchomic pomyslelem ze jak zarejestruje kod na stronie bede mógl jakos ja pobrac . mam karte rejestracji elektronicznej kaze mi przejsc na strone www.gram.pl/rejestracja  ale tam przekierowywuje mnie na cd projekt i gubie sie gdzie moge zarejestrowac gre. {Devil May Cry 4}

Rejestracja pewnie dotyczy  wPLN lub CDPunkty do CDPROgramu. obecnie sa zamkniete.

Zadna z tych akcji nie oferowala cyfrowej kopii zapasowej gry do sciagniecia, to byly programy lojalnościowe.

Zeby dopomoc uruchomic gre to podaj system jaki masz, sprzet jaki masz typu procesor i karta graficzna i tresc bledu. 

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w necie (forum steamowe gry )widze takie sa porady
-zainstalowac TRIAL(legalne demo) gry, skopiowac zawartosc plyty na dysk do jakiegos dowolnego foldera niezwiazanego z gra (przy kopiowaniu pominac foldery z plikami DIRECTX)   i z dysku twardego zainstalowac gre-na czas instalacji wyjac plyte-
moze tez sprobowac kopiowac plyte na dysk i sprobowac instalacji  z dysku bez wczesniejszego instalowac triala.
-gdy instalator pyta o instalacje directX nie instalowac, nie klikac na next tylko opcja skip-pomin, jesli jest taka opcja
-inna rada jeszcze mowi, ze instalacja gry trwa dlugo, ale bez konkretow (ale chyba nie az 40 minut?)
 
no i typowe porady
wylaczenie antywirusow z skanowania w tle na czas instalacji, 
uruchomienie pliku setup.exe z prawami administratora,
 instalowanie gry w folderze innnym niz program files. 

skoro to direct mocno przeszkadza przy instalacji to miej otwarty menadzer zadan/procesow i gdy instalacja stoi to jak bedzie proces directx czy cos podobno w nazwie to go zakoncz.

Tak poza tym to wg http://steamcommunity.com/app/329050/discussions/0/458604254428322124/  w czasie grania MOGA  zdarzac sie losowe crashe/wywalenia do pulpitu/. jakis fix juz na to maja-ale to juz lektura na pozniej.

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować