Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed Origins - dodatek The Hidden Ones juz niedługo. Co nas czeka?

10 postów w tym temacie

„juz niedługo”... - tez seplenię, plose Pani :P

„weźmie udział w walkach okupującymi Egipt Rzymianami ” - ale to musi być fajne! Bierzemy Rzymian i walczymy nimi... Zupełnie jak w Asteriksie! :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„juz niedługo”... - tez seplenię, plose Pani :P

„weźmie udział w walkach okupującymi Egipt Rzymianami ” - ale to musi być fajne! Bierzemy Rzymian i walczymy nimi... Zupełnie jak w Asteriksie! :D

Przestań się czepiać stażystów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

 

„weźmie udział w walkach okupującymi Egipt Rzymianami ” - ale to musi być fajne! Bierzemy Rzymian i walczymy nimi... Zupełnie jak w Asteriksie! :D

 

Ale głupi ci Rzymianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszeq napisał:

Przestań się czepiać stażystów ;)

No wiadomo, niech się uczą i rozwijają ;) Z drugiej jednak strony, jakby stażyści popełnili jakiś błąd w sztuce dziennikarskiej, np. nie podali źródła, pomylili Ubisoft z Unią Europejską czy takie tam, to spoko, bo się przecież uczą. Tutaj natomiast wychodzi na to, że uczą się dopiero pisać. No i zasadzie też spoko, to wszystko jest ludzkie. Tylko gdzie ich opiekun, jakiś mentor, bo to przecież on jest za nich odpowiedzialny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna dodatkowa misja? To ma być śmieszne? Ja chce pełnoprawny dodatek, jak tylko ukończę podstawkę. Mam już z 40 godzin i chcę więcej, gra jest niesamowita, bez kitu, wrzucę chyba reckę na gramsajt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Powróci również możliwość zmierzenia się z bogami. Anubis będzie aktywny od dziś do 16 stycznia, natomiast Sobek – od 23 do 30 stycznia. Jeśli więc nie mieliście wcześniej okazji stoczyć boju z egipskimi bogami, to możecie nadrobić zaległości.

No to mam pytanie. Oczywiście gry jeszcze nie mam, bo czekam aż stanieje.... czy w takim razie te walki z bogami w ogóle nie będą dla mnie dostępne za pół roku / rok / dwa....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować