Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Ave!

Dziś zainstalowałem sobie Grę, Której Poświęcon Jest Ten Temat... Niestety, pod koniec instalacji wyskoczyło mi to, co i fishowi13 ( http://www.gram.pl/upl/forum/2006_3/20060822223302.jpg ). Zignorowałem (Ponowienie Próby nic nie dało), gra normalnie skończyła się instalować.

Niestety, gdy chcę odpalić grę: pojawia mi się czarny ekran, trwa przez kilka sekund, po chwili wyrzuca mnie na pulpit (aczkolwiek bez żadnych błędów). Próbowałem wybrać wszystkie rozdzielczości, wyłączyć filmy-i nic.

Czytałem ReadMe, niestety nie znalazłem tam nic ciekawego (choć na wszelki wypadek zmieniłem ustawienia grafiki w Windowsie na 16 Bitów-i nadal nic). Nie mam też żadnej takiej Dziwnej Paczki Kodeków, o której pisali (nie mam właściwie żadnych kodeków, ekhm ;P ).

Na mój komputer składa się m.in.: Athlon 2000+ XP, Radeon 9600 XT 256 MB, 768 MB RAM, Windows XP Pro.

Czy ktoś z Was wie może, jak sobie z tym poradzić...? Byłbym bardzo wdzięczny.

PS Grę mam z płytki z najnowszego CDA, więc "zepsuty" download jest raczej wykluczony.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 16:47, MonkOfWar napisał:

Niestety, gdy chcę odpalić grę: pojawia mi się czarny ekran, trwa przez kilka sekund, po chwili
wyrzuca mnie na pulpit (aczkolwiek bez żadnych błędów). Próbowałem wybrać wszystkie rozdzielczości,
wyłączyć filmy-i nic.

Miałem to samo, ale zrestartowałem komputer i gra się włączyła.

Tylko jest pewnien problem- gdy próbóję odświeżyć listę serwerów, pojawia sie napis "error", a na liście nie ma żadnego serwera. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, ale dziwi mnie, że ludzie załatwiają mnie w 2-3 sek., jakby czitowali. Często kogoś fraguję, ale coś jest nie tak. Ale to pewnie urok początkujących graczy. GRa_ktoś_teraz? JAKI_serw? Sak się nazywają te polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w FEAR Combat ale na moim złomie to niemozliwe.
Bo drugie podczas rejestracji pod CD-Keya jak sie poda swoje dane to nie bedzie mi nic przychodzić na andres. Jakies coś. Bo mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA PANOWIE.... KLAN JEST.... NAZAWA TO UFS... czyli Ultra Frag Soldier.... chetnych prosimy o zapisy.... by sie dostac trzeba odbc mecz kwalifikacyjny... na poczatku klan Bedzie liczył 8 osób.... a pozniej sie zobaczy... wiec komu zalerzy to pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:24, IMPERATOR1990 napisał:

1-Zapodzałem gdzes CD-Action możecie mi podać nazwe stronki gdzie się scąga CD-KEY ?

www.Joinfear.com

Dnia 06.09.2006 o 21:24, IMPERATOR1990 napisał:

2- CD-KEY pasuje z gry F.E.A.R. ???

raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musiisz podac wiek... tqak ponad 18 lat.... najepiej///// bierzesz ta, FREE CD_KEY REGISTRATION i podaje mail .. imie i tak dalej... i rozwiazujesz ankiete... i po jakims czasie masz CD_KEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi :) !

Przeinstalowałem sobie grę, tym razem błędu już nie uświadczając... i wszytko działa :D ! Gra jest naprawdę ciekawa, choć chyba nie ma nic, czego nie możnaby uświadczyć w innych Sieciowych FPSach (ale w końcu jest nowa i za darmo :) ).

Co prawda, dosyć słabo mi idzie, ale już ostatnio byłem np. 6/10 :) ! Podczaas gry w CTF w Deadwoods (?) . Zastanawia mnie parę rzeczy-przykładowo jaką dodatkową broń można uświadczyć (kojarzę wyrzutnię rakiet i takie cuś, co strzela fioletowo-niebieskim promieniem; ale zdawało mi się, że jest jeszcze coś, co trafiając w ziemię powoduje efekty podobne do tego, czym "raczą" nas granaty-tylko że na mniejszą skalę) i takie tam... No, ale poedukuję się troszku i wkrótce będę taki Pro, jak w Soldacie ;) . Ale ogólnie to nie trawię strzelanek... A w tym muszę spróbować zagrać z lepszą oprawą (teraz grałem na niemal najniższych możliwych ustawieniach, byle pograć), mój komp jeszcze troszku podźwignie, jak sądzę ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:10, marlin15 napisał:

no to kto... chce do klanu... a moze mały konkursik.. na necie... ??? w FEAR... w trybach DM
i TDM.. i CTF??


Ja bym się z chęcią zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować