Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Mam pytanie: jeśli po kilku fragach wyskakuje mi nie zidentyfikowany błąd na pięknym niebieskim kolorze, to to znaczy że nie uda mi się pograć dłużej niż 10min??

Athlon XP 2000+
512 Ram
Radeon 9200SE 128
WinXP HE SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:12, T4KEDA napisał:

Mam pytanie: jeśli po kilku fragach wyskakuje mi nie zidentyfikowany błąd na pięknym niebieskim
kolorze, to to znaczy że nie uda mi się pograć dłużej niż 10min??

Athlon XP 2000+
512 Ram
Radeon 9200SE 128
WinXP HE SP2

stanowczo zmien grafe bo ja spalisz lub uszkodzisz i dokup ramu bo to troche malo ja gralem na takim zestawie przez chwile Pentium 4 3,0 HT
768 ram
rad 9200 se
Winda z SP2
i chodzilo wystarczajaco dobrze ale zmienilem grafe i troche ramu wiecej i jest Duzo lepiej a karte po dokladnych teztach r9200se wywalilem bo juz wywalala bledy lol i to po grze w fear
A twoj niebieski ekran to z pewnoscia grafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na gre szybciej sie umowicie na IRC :: Polski kanał irc - #fear.pl w sieci QuakeNet tam jest od wydania Combatanta lol masa ludzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:08, odabo napisał:

stanowczo zmien grafe bo ja spalisz lub uszkodzisz i dokup ramu bo to troche malo


we wrześniu kupuje nowego kompa, mam nadzieję że pójdzie bez prolemów

Core Duo1,83GHz, 1024 DDR2 i Radeon 1600 256MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie instalacji wyskakuje błąd, ignoruje go i instalacja dalej przechodzi normalnie, lecz w czasie uruchomienia gry występuje następny błąd. Pierwszy screen przedtsawia błąd w czasie instalacji, a drugi po próbie uruchomienia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:34, fish13 napisał:

W czasie instalacji wyskakuje błąd, ignoruje go i instalacja dalej przechodzi normalnie, lecz
w czasie uruchomienia gry występuje następny błąd. Pierwszy screen przedtsawia błąd w czasie
instalacji, a drugi po próbie uruchomienia gry.


Z teoretycznego punktu widzenia to rzezywiście może być jakiś błąd który podczas ściągania się zdarzył.
W pierwszym komunikacie nie ma zgodności plików.
W drugim komunikacie nie ma jakiegoś filtra dźwięku (masz najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej?, chyba że zintegrowana to może być gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:52, T4KEDA napisał:

> W czasie instalacji wyskakuje błąd, ignoruje go i instalacja dalej przechodzi normalnie,
lecz
> w czasie uruchomienia gry występuje następny błąd. Pierwszy screen przedtsawia błąd w
czasie
> instalacji, a drugi po próbie uruchomienia gry.

Z teoretycznego punktu widzenia to rzezywiście może być jakiś błąd który podczas ściągania
się zdarzył.
W pierwszym komunikacie nie ma zgodności plików.
W drugim komunikacie nie ma jakiegoś filtra dźwięku (masz najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej?,
chyba że zintegrowana to może być gorzej)



Karty nie mam zintegrowanej i mam najnowższe sterowniki do karty muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:53, fish13 napisał:

Karty nie mam zintegrowanej i mam najnowższe sterowniki do karty muzycznej.


Więc błąd podczas włączania gry wynika z błędu podczas instalacji, a to może być spowodowane czymś co się podczas ściągania zadziało. Podaj jeszcze konfig sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować