Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BlazBlue Cross Tag Battle zmierza na PC

5 postów w tym temacie

O w mordę... ale niezłe drużyny będzie mozna porobić :o Jeszcze jak dojda postacie z P3 to już w ogóle będzie kozak !

Must have jak dla mnie :] Martwi mnie jedynie to info o dlc z postaciami... zagrywka rodem z Capcomu / Konami xp

Edytowano przez MisticGohan_MODED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisticGohan_MODED napisał:

O w mordę... ale niezłe drużyny będzie mozna porobić Jeszcze jak dojda postacie z P3 to już w ogóle będzie kozak !

Must have jak dla mnie :] Martwi mnie jedynie to info o dlc z postaciami... zagrywka rodem z Capcomu / Konami xp

Akórat z płatnymi dodatkami oni jadą od czasów Ps3 jak Capcom. Mamy Przez to kilka części BlazBlue karzda z dlc jakichś postaci. To samo z Guilty gear robią.

Pojechali z czterech gier tylko 20 zawodników na start. Pewnie kolejne pół w DLC oczywiście płatnych bo jak żeby inaczej. Liczyłem na conajmniej 30 - 35 postaci i z 5 w dlc, ale widze że sie przeliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Renchar napisał:

Akórat z płatnymi dodatkami oni jadą od czasów Ps3 jak Capcom. Mamy Przez to kilka części BlazBlue karzda z dlc jakichś postaci.

Bez przesady... raptem jedną postać w postaci dlc dodali do ostatniej części.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra ma polegać na tag teamach to fajnie byłoby to połączyć z Guilty Gear, co dałoby od razu więcej postaci. Ale może kiedyś doczekamy się takiego crossovera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować