Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nightdive Studios przygotowuje się do ponownego wydania Forsaken?

5 postów w tym temacie

Ależ się w to trzaskało z kumplami... W czterech,  na podzielonym ekranie, na N64, w salonie. I ta muzyka... Odpaliłbym z sentymentu, ale czuję, że dzisiaj lepiej już zostawić sobie wspomnienia, niż do tej gry wracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Ja chętnie gram w remastery, a System Shock: Enhanced Edition zjadłem ze smakiem, aktualnie zaś cisnę Yakuza HD na PS3 (mając jednocześnie Kiwami na PS4, ale zostawiam sobie na później). W takie kotlety mi graj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam, łupało się... Ale ja pamiętam tez czasy Terminal Velocity, więc w ogóle dinozaur jestem :) Powtórnym wydaniem Forsaken bym jednak nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Pamiętam, pamiętam, łupało się... Ale ja pamiętam tez czasy Terminal Velocity, więc w ogóle dinozaur jestem :) Powtórnym wydaniem Forsaken bym jednak nie pogardził :)

Terminal Velocity jest z 95 roku, nie taki jeszcze dinozaur z ciebie XD A powrotu do niektórych klasyków obawiam się ze względu na własne doświadczenia. Niejedną już grę pielęgnowałem w pamięci jako coś niezwykłego. Głównie dlatego, że w owych czasach każda nowinka była niezwykła ;) Nieraz jednak po odświeżeniu pamięci i odpaleniu gry na nowo okazywało się, że ten tytuł już zwyczajnie nie daje rady. I to nie ze względu na grafikę, ale na archaiczność i prostotę niektórych rozwiązań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować