Gram.pl

Dark Souls - zobaczcie figurkę z gry za 2 tys. zł!

6 postów w tym temacie

Ileż potu, ileż łez ja wylałem przy tej walce... Wiaderkami można by liczyć. Figurka: miodzio - ale nie na moją kieszeń, niestety. :( W innym przypadku łykałbym jak pelikan rybę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pajonk78 napisał:

Ileż potu, ileż łez ja wylałem przy tej walce... Wiaderkami można by liczyć. Figurka: miodzio - ale nie na moją kieszeń, niestety. :( W innym przypadku łykałbym jak pelikan rybę. :)

Super Londo Bros. :D 

A ja jeszcze widziałem figurkę z Bloodborne'a. Też ładna... Spojrzałem na cenę - 2000 zł... No bardzo ładna figurka.

Idzie płakać w kącie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Muradin napisał:

Super Londo Bros. 

Ciekawe czy w remake'u położę ich z biegu, czy znów będę się męczył? Tak właściwie to chyba boss, który sprawił mi największą trudność - kolejnym był chyba Manus, a reszta jakoś tak lekko szła. Chociaż nie... Jeszcze Kalameet... Brrrr, aż mnie dreszcze przeszły...

Tak czy siak figurkę bym chciał, a na remake czekam - premiera równe 5 dni po mojej zmianie kodu na 4 z przodu... :)

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pajonk78 napisał:

Ciekawe czy w remake'u położę ich z biegu, czy znów będę się męczył? Tak właściwie to chyba boss, który sprawił mi największą trudność - kolejnym był chyba Manus, a reszta jakoś tak lekko szła. Chociaż nie... Jeszcze Kalameet... Brrrr, aż mnie dreszcze przeszły...

Tak czy siak figurkę bym chciał, a na remake czekam - premiera równe 5 dni po mojej zmianie kodu na 4 z przodu... :)

Wydaje mi się, że szybciej, niż po raz pierwszy ;)

No ale sam nie mogę się doczekać. W zasadzie to jedna z niewielu gier w tym roku, na które faktycznie czekam niecierpliwie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się