Gram.pl

Anthem dopiero w 2019 roku. To ostatnia szansa BioWare?

15 postów w tym temacie

Mi się tam grało dobrze... Cierpiała na bolączki techniczne i kilka innych aspektów... No ale to tylko gra... Może gdybym wydał te 250 zł na premierkę (Ps4 Pro) to by mnie krew zalewała w dniu premiery. Kupiłem używkę za 120zł za tyle samo sprzedałem po przejściu. Grę miło wspominam i mam nadzieję że jednak jakoś pociągną to dalej. Jedyne co mogliby dodać to więcej planet do eksploracji bez tzw wątku głównego. Generalnie ja czekam na rozwinięcie tego co było w Andromedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

studio chce, aby utrzymać się w niezmienionej formie

Pani Kasiu, mniej autotranslatora, więcej czytania tego, co się napisało...

„gra spełny wymagania” --> SPEŁNI

„Studio nie chcę również" --> NIE CHCE

„Chodzi tutaj przede wszystkie o kontrowersje” --> PRZEDE WSZYSTKIM

Jeszcze raz: przed publikacją, proszę poświęcić minutę na DOKŁADNE przeczytanie tego, co się napisało. To naprawdę wstyd, jeśli po wielokrotnym zwracaniu uwagi, dziennikarz nadal popełnia te same karygodne błędy. To świadczy o niechęci do rozwoju i samodoskonalenia, a zarazem pokazuje mocno olewczy stosunek do wykonywanej pracy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz: przed publikacją, proszę poświęcić minutę na DOKŁADNE przeczytanie tego, co się napisało. To naprawdę wstyd, jeśli po wielokrotnym zwracaniu uwagi, dziennikarz nadal popełnia te same karygodne błędy. To świadczy o niechęci do rozwoju i samodoskonalenia, a zarazem pokazuje mocno olewczy stosunek do wykonywanej pracy.

 

A to nie jest celowy (i zarazem przebiegły) wybieg? Spójrz na arty pisane tutaj poprawną polszczyzną - jeśli temat nie jest "catchy", to komentarze świecą pustkami. Ale zrób kilka błędów w podrzędnym niusie, a od komentarzy się zaroi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jeremyarch napisał:

A to nie jest celowy (i zarazem przebiegły) wybieg? Spójrz na arty pisane tutaj poprawną polszczyzną - jeśli temat nie jest "catchy", to komentarze świecą pustkami. Ale zrób kilka błędów w podrzędnym niusie, a od komentarzy się zaroi :D

Czy w tym momencie powinna polecieć melodia z X-Files? :)

Spokojnie @Colidor, poprawiłem co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Muradin napisał:

 

Spokojnie @Colidor, poprawiłem co trzeba

 

Dwa z czterech poprawiłeś :) Pierwszy i trzeci z zacytowanych przeze mnie wycinków pozostały bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:
47 minut temu, Muradin napisał:

 

Spokojnie @Colidor, poprawiłem co trzeba

 

Dwa z czterech poprawiłeś Pierwszy i trzeci z zacytowanych przeze mnie wycinków pozostały bez zmian...

I w ten oto sposób nakręca się spirala niusów! Czy tego nie widzicie? Ludzie! Gdzie macie oczy???

 

LOL :D

@Muradin, zgodnie z życzeniem: https://www.youtube.com/watch?v=3sXQoGcMN1U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, jeremyarch napisał:

I w ten oto sposób nakręca się spirala niusów! Czy tego nie widzicie? Ludzie! Gdzie macie oczy???

 

LOL :D

@Muradin, zgodnie z życzeniem: https://www.youtube.com/watch?v=3sXQoGcMN1U

Już już, zaraz zaraz. Zjem tylko z kolegą Reptilianem obiad... :D

A na serio, mamy mały problem z systemem i jak tylko zbadam sprawę, to poprawię resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Muradin napisał:

Spokojnie @Colidor, poprawiłem co trzeba

Mam zajedwabiście proste pytanie i być może tym razem uzyskam odpowiedź: dlaczego kto inny poprawia te wypociny? W ogóle nie rozumiem Waszego podejścia: macie jakąś marną namiastkę redaktora, który otrzymuje wynagrodzenie za swoją "pracę", która jest na żenująco niskim poziomie, a na dodatek błędy w jej tekstach są poprawiane przez inne osoby. Ja pierdziele: zadam jeszcze jedno pytanie: czy pani Katarzyna nie ma bliskich kontaktów z kimś z góry? W sumie nasuwa mi się jeszcze jedno podejrzenie, ale to już pozwolę sobie przemilczeć - tym razem. :P Żaden szanujący się portal nie trzymałby kogoś takiego po takich wtopach!!! Ja powoli zaczynam podejrzewać, że ona nawet nie wie jakie gafy strzela i wszystko jest zamiatane pod dywan, bo naprawdę: ktoś świadomy zmieniłby podejście. Chyba, że to jednak @jeremyarch ma rację i to są newsy robione w ten sam sposób co "felietony" SSa: byleby tylko wywołać gównoburzę i żeby ilość odsłon była większa. :/

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączę tutaj do kolegów - kolejny raz na temat jakości pracy szanownej pani redaktor. Wielokrotnie, zarówno w komentarzach, jak i mailowo, wyrażałem już swoje zdziwienie zastaną sytuacją, jednak nic się w tej kwestii nie zmienia. Szanowna pani bardzo często nie wie, o czym pisze, bardzo często też nie wie, jak poprawnie pisać. Nie mam zamiaru się tutaj znęcać ani wyzłośliwiać, bo najwyraźniej sytuacja pozostanie już bez zmian. Chciałbym tylko, podobnie jak koledzy, zapytać gram.pl: czy szanujący się portal może sobie pozwolić na publikowanie newsów na takim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuje się pod poniższymi rozważaniami i pytaniami, polecam zmienić system komentarzy, zatrudnić dobre IT i szczerze porozmawiać z tymi osobami, które wywołują wśród gramowej gawiedzi takie emocje. Emocje są pożądane, nawet te negatywne, ale jeśli za każdym razem widzę jakąś wtopę na lubianej przeze mnie stronie to nie ukrywam, gdybym nie siedział tutaj od 2006 zrezygnowałbym z dalszych odwiedzin. Pepsi ratuj gram ! :) Wracając do tematu. Anthem, to jest ta gra która została zapowiedziana jako system seller X One X, a która jeszcze wtedy była co najwyżej na deskach kreślarskich scenarzystów?... :) Bez kitu, ale dla takich powinno być specjalne miejsce w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Dołączę tutaj do kolegów - kolejny raz na temat jakości pracy szanownej pani redaktor. Wielokrotnie, zarówno w komentarzach, jak i mailowo, wyrażałem już swoje zdziwienie zastaną sytuacją, jednak nic się w tej kwestii nie zmienia. Szanowna pani bardzo często nie wie, o czym pisze, bardzo często też nie wie, jak poprawnie pisać. Nie mam zamiaru się tutaj znęcać ani wyzłośliwiać, bo najwyraźniej sytuacja pozostanie już bez zmian. Chciałbym tylko, podobnie jak koledzy, zapytać gram.pl: czy szanujący się portal może sobie pozwolić na publikowanie newsów na takim poziomie?

Ale z ciebie złośliwa urwa. Pewnie w szkole nikt cie nie lubił, i dlatego teraz jesteś taki złośliwy uj. Nawet meile pisałeś? To tylko świadczy, że jad uszami z ciebie wychodzi. Taki typowy ORMOwiec. Jednym słowem ArcyUrwa z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DzikiDzik2123 napisał:

Ale z ciebie złośliwa urwa. Pewnie w szkole nikt cie nie lubił, i dlatego teraz jesteś taki złośliwy uj. Nawet meile pisałeś? To tylko świadczy, że jad uszami z ciebie wychodzi. Taki typowy ORMOwiec. Jednym słowem ArcyUrwa z ciebie 

A kolega to może nauczy się kulturalnie rozmawiać? To, że pomijasz jedną literkę w słowie nie oznacza, że nie zamierzasz przeklinać.

Wręczam koledze OSTRZEŻENIE i mam nadzieję, że to wystarczy.

Co do reszty tematu, przyznam że wczoraj nie miałem głowy śledzić wątku i dopiero teraz byłem w stanie nadrobić zaległości.

Ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że porozmawiamy z autorami, którzy wywołują emocje w społeczności gram.pl. W kwestii rozwoju czy ewentualnych zmian też nie mogę niestety zbyt wiele powiedzieć na ten moment.

Jeśli chcecie podyskutować, podrzucić sugestie, jakieś wizje tego, co chcielibyście tutaj widzieć (w całym gram.pl, nie tylko Forum), to proszę, abyśmy przeszli do tego wątku: 

 

Będzie nam łatwiej zebrać wszystko do kupy, a przy okazji odejdziemy od offtopu w newsach. Dobra, pozwalamy od jakiegoś czasu na luźniejsze dyskusje, ale bez przesady... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się