Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartował darmowy weekend z Fallout 4 na Xboksie One

3 posty w tym temacie

Ja niedawno kupiłem pudełkową wersję Fallout 4 GOTY na PS4 za 89 zł. I muszę powiedzieć, że nawet mnie wciągnęło. Tyle złego się o tej grze naczytałem, a tu proszę - całkiem przyjemny tytuł. Nie wiem, o co tyle szumu było... I gwoli scisłości - bardzo lubię klasyczne odsłony, czyli 1 i 2. Owszem, może i czwórka jest uproszczona i nie aspiruje do miana pełnoprawnego RPG-a, ale liczy się przyjemność z gry, a ta - moim zdaniem - jest całkiem duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Colidor ja się odbiłem z kilku powodów. Pierwszy to oczywiście system dialogowy, który jest uproszczony do granic możliwości. Z modami jest lepiej, ale... po drugie: iluzoryczne wybory, gdyż każdy dialog prowadzi tylko i wyłącznie do jednego rozwiązania - nie ma miejsca na odstępstwa i gracz ostatecznie nie ma najmniejszego wpływu na to jaki ostatecznie będzie wynik jego odpowiedzi, bo jest tylko jedna "właściwa" ścieżka: ta, którą wymyślili sobie twórcy. Po trzecie: brak zmiany silnika, który odpowiada za plastikowe postaci, które poruszają się i wyglądają... dziwnie. Drewniane animacje to ja mogę akceptować w przypadku produkcji spod szyldu Piranha Bytes, bo te nadrabiają na innych płaszczyznach. W tym przypadku to zwykłe zgwałcenie marki, która towarzyszy mi od bardzo dawna. :(

Powtórzę się, ale jak dla mnie jest to tragiczny Fallout (a nawet ogólnie RPG) oraz średnia strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować