Gram.pl

Remake Shadow of the Colossus - twórcy zdają sobie sprawę z ciążącej na nich odpowiedzialności

5 postów w tym temacie

Dość. Za 20 lat będą robić 10 remake a nadal nie zobaczymy nowej gry. Ciążąca na nich odpowiedzialność? Litości... Oni jej unikają by się niczym nie narazić tworząc sequel. Boją się utracić już raz uzyskanej "sławy" a jednocześnie chcą nadal doić markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reyer napisał:

Dość. Za 20 lat będą robić 10 remake a nadal nie zobaczymy nowej gry. Ciążąca na nich odpowiedzialność? Litości... Oni jej unikają by się niczym nie narazić tworząc sequel. Boją się utracić już raz uzyskanej "sławy" a jednocześnie chcą nadal doić markę.

Mi akurat to nie przeszkadza remake z PSX czy PS2 są dla mnie mile widziane. Za dziecka prawie nic tam człowiek nie ograł na tych konsolkach. Miało się w moim wypadku z 7 gier na PSX i z 12 na Ps2 plus masę demek z gazet. Dzięki odnowieniu niektórych tytułów mogę coś nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko masochiści będą włączać stary system sterowania. Grałem na PS2, grałem na PS3 i za każdym razem myślałem, że gdyby nie klimat, to pies z kulawą nogą by w to nie grał, właśnie za to karygodne sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Renchar napisał:

Mi akurat to nie przeszkadza remake z PSX czy PS2 są dla mnie mile widziane. Za dziecka prawie nic tam człowiek nie ograł na tych konsolkach. Miało się w moim wypadku z 7 gier na PSX i z 12 na Ps2 plus masę demek z gazet. Dzięki odnowieniu niektórych tytułów mogę coś nadrobić.

Coś w tym jest, może wtedy zwyczajnie nie mieliśmy takich możliwości nabywania gier. W moim lokalnym sklepiku znalezienie nowości na PSXa graniczyło z cudem. Nie mniej jednak udawało się ograć tytuły kultowe, resztę nadrobiłem w ramach PS Classics na PSP. Tak samo myślę z grami na PS2. Można mówić, że antologia Jak & Daxter to ciągnięcie hajsu z ludzi, ale... zawsze miałem wrażenie, że jest to oferta skierowana do tych, którzy nie mieli okazji zagrać w grę na "czarnulce".

Co nie zmienia faktu, że wolałbym dostać konkretny remaster/remake klasyków z ery PSX/PS2, a nie tylko porty z podbitą rozdziałką. Plus - dajcie możliwość uruchamiania gier z PS2 na PS4 i jesteśmy w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się