Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

siema!!
chciałbym wiedzieć coś o Heroes 3 np.co wam sie wnich podoba?

piszcie czy 3 jest najlepsza jaką ma grafe.

piszcie jestem zdany na was bo nigdy tej gry niewidziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2006 o 16:03, asior34 napisał:

piszcie jestem zdany na was bo nigdy tej gry niewidziałem!

O chłopie... za długo chyba ten twój sen zimowy trwał,wiesz?

Trudno skrócić wszystkie zalety gry. Ogólnie to powiem tyle:
Gra dostała najwyższe noty jakie mogła w magazynch komputerowcyh. Gra wciąga za pomoća niezwykłej grywalności,świetnej fabuły i różnorodności jednostek,miast,itp.

Cała gra opiera się na rozbudowie zdobytcy miast,gromadzeniu wojsk,i szkoleniu bohatera który prowadzi swoją armie,przez daną mapę.
Poza tym gr jest bardzo długa.W złotej edycji dostajesz Heroes3 z dwoma dodatkami, i wieloma pojedyńczymi scenariuszami,oraz edytorem map,i kampani.
Poza tym bohaterowie,oprócz wojsk,mogą używać na polu bitwy magii,przeróżnych zaklęć,które wspomagają własne oddziały,lub osłabiają wrogie.
Gra praktycznie nie ma wad.

Grafika jest 2d,ale nadal mi się podoba.Jest to bardziej taka"rysowana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zagrać w heroes 3 przez sieć!Pytanie tylko jak?Próbowałem starnąć z menu/gra wieloosobowa/itd....ale raczej nici z tego!!!Doradzcie coś jeśli już próbowaliście podobnych doświadczeń!

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 16:58, scuba napisał:

Hej, czy HOMM III Złota Edycja w sklepie gram.pl zawiera równiez podstawową wersję?

Tak.
Myślałem, że nazwa "Złota Edycja" jest oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, którego do tej pory nie zauważylem aby był tutaj opisywany. Mam dosyć starą wersje Heroes III bo serie Complete wydaną jeszcze przez mirage (czy tez IMGROUP - nie pamietam dokładnie) czyli ROE + AB + SOD (a wszystko upatchowane do 3.2). W każdym razie po paru latach po zmianie kompa i systemu ( obenie W XP, sempron 2800+, 512 mb) mam problem z eksportowaniem bohaterów do następnej misji... wprawdzie mowie to na podstawie pierwszej kampanii(z tego co pamietam 4 najsilniejsi przechodzili do nastepnej misji). Teraz kolejna misja zaczyna sie z nowymi postaciami posiadającymi 1 poziom doswiadczenia... znalazlem patch poprawiający ta niedogodność w wersji CDProjektu no ale niespecjalnie mi zalezy nakupowaniu znowu tego samego. Czy ktoś się już z tym spotkał?? jesli tak to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:18, Regis20 napisał:

wprawdzie mowie to na podstawie pierwszej kampanii(z
tego co pamietam 4 najsilniejsi przechodzili do nastepnej misji). Teraz kolejna misja zaczyna
sie z nowymi postaciami posiadającymi 1 poziom doswiadczenia...


Jezeli pierwsza kampania to dla Ciebie ta po prawej stronie na gorze (czyli Lochów i Inferno), to Twoi bohaterowie (8 najsilniejszych) pojawia sie w finalowym, tj. 3ciim scenariuszu. Prawdopodobnie nie chodzi o to, ale mozliwe, ze po prostu zapomniales, ze ta kampania jest tak skonstruowana.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem denerwujący bug w heroes3:Złota edycja
Artefakt kula osłabienia osłabia tylko na czas naszych czarów!
Gdy przeciwnik rzucił kulę ognia wokół moich jednostek to nic mu się nie stało :(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. czy ktoś z was wie jak przejść kampanię z draconem? pogromcą smoków? jesetm w rejonie w którym smoki opanowały kopaalnię i jakoś niespecjalnie mi wychodzi. albo gine przez smoki, albo przez tych durnych komputerów. i jeszcze zamek mi zabierają a nie mopge go odebrac bo mam za malą armie. pomocy, ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:25, Walec87 napisał:

A Czy Heroes II ZE z Extra Klasyka Next rozni sie czyms od tego z Nowej Ekstra Klasyki ?
pozdro :)

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na gram.pl jest do ściągnięcia poradnik? Pojawia się tylko dla tych, którzy mają H3 ZE z Extra Klasyki Next? Chciałem spróbować ściągnąć go mając H3 ZE z Nowej Extra Klasyki, ale nie znalazłem na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wysłaś mi na maila hokus123@o2.pl mapkę do Heroes 3 - Myth and Legend? Nie wiem czemu, ale moja wersja gry nie posiada tej mapy, a ta mapa napewno była w podstawce. Jak nie możecie wysłać to może podacie linka gdzie można zdobyć tą mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:19, Galadin napisał:

Czy ktoś mógłby wysłaś mi na maila hokus123@o2.pl mapkę do Heroes 3 - Myth and Legend? Nie
wiem czemu, ale moja wersja gry nie posiada tej mapy, a ta mapa napewno była w podstawce. Jak
nie możecie wysłać to może podacie linka gdzie można zdobyć tą mapkę.



Mapkę wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować