Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

Witam, mam problem z Zainstalowaniem patch''a do H3 Zlota Edycja (extra klasyka next). W czasie sprawdzania wyswietla sie nastepujacy blad "Program nie mogl zaktualizowac instejacej wersji programu Heroes of Might an Magic 3 z powodu: nieznana wersja pliku H3bitmal.lod.". Czy wie ktos o co chodzi? :/ Zaczyna mnie to juz irytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Grać przez GameSpy w Heroesa Złotą Edycję? Szukam i nie mogę na GameSpy znaleźć nic. Cz czy trzeba mieć publiczne IP? Może byśmy tak jakiś turniej zorganizowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gram w kampanię. Dzisiaj zaplanowałem zrobić format dysku. Jakie pliki muszę zachować, abym nie musiał gać od początku w kampanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:02, Tomi_323 napisał:

Od jakiegoś czasu gram w kampanię. Dzisiaj zaplanowałem zrobić format dysku. Jakie pliki muszę
zachować, abym nie musiał gać od początku w kampanię?


W katalogu z grą masz foldery "games" i "data" - skopiuj je w bezpieczne miejsce, później z powrotem tam gdzie był i wszystko będzie ok:)
PS. Z data potrzeba chyba tylko jednego pliku, ale nie pamiętam którego więc najlepiej zabezpiecz całość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do miłośników tejże gry. Może zrobimy sobie jakieś potyczki przez neta. Oczywiście tylko IP zewnętrzne, bo tylko na takim można pograć w HoMM III.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:09, kulfonito napisał:

A ja mam pytanie do miłośników tejże gry. Może zrobimy sobie jakieś potyczki przez neta. Oczywiście
tylko IP zewnętrzne, bo tylko na takim można pograć w HoMM III.


Jest taki program HAMACHI, robi wirtualny LAN więc każdy praktycznie może grać, nie spotkałem się z przypadkiem, żeby ktoś z wewnętrznym IP nie mógł się połączyć. W potyczkę mogę zagrać, najlepiej na generowanej mapie, 1vs1 lub 2vs2. Ale to się zobaczy, mam jeszcze trochę pracy więc w wolnym czasie się skontaktujemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:44, Galadin napisał:

> A ja mam pytanie do miłośników tejże gry. Może zrobimy sobie jakieś potyczki przez neta.
Oczywiście
> tylko IP zewnętrzne, bo tylko na takim można pograć w HoMM III.

Jest taki program HAMACHI, robi wirtualny LAN więc każdy praktycznie może grać, nie spotkałem
się z przypadkiem, żeby ktoś z wewnętrznym IP nie mógł się połączyć. W potyczkę mogę zagrać,
najlepiej na generowanej mapie, 1vs1 lub 2vs2. Ale to się zobaczy, mam jeszcze trochę pracy
więc w wolnym czasie się skontaktujemy. :)


OK. To będę czekał. Musimy zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie edytora map. Mianowicie, wystąpiła potrzeba wstawienia misji od proroka ze zleceniem o wybrany artefakt, jednak w opcjach lista artefaktów jest pusta, nie wiem dlaczego. Może należało by go jakoś wstępnie udostępnić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą HOMM III: Złota edycja. Otóż instalacja gry przebiega bez żadnych problemów. Gdy uruchamiam grę dźwięk i gra zacina się. Próbowałem porad w dziale pomocy odnośnie tego problemu. Ściągnąłem najnowsze sterowniki do mojej karty dźwiękowej oraz próbowałem zmniejszyć przyspieszenie dźwięku. Gra ta działała mi na starym komputerze mimo że nie spełniał on minimalnych wymogów ale system operacyjny był windows 98. Nowy komputer (co prawda komputer nie jest już zbyt nowy gdyż mam go z 3 lata ale chodzi tu o przenośnie. To jest mój drugi komputer):
-Windows XP Professional
-Intel Celeron CPU 2.53 GHz
-512 Mb RAM
-Realtek AC97 Audio - karta o ile dobrze pamiętam jest zintegorwana
-DirectX 9.0c

Wypełniłem formularz odnośnie tej gry 19-20.09.07 i do dziś nie otrzymałem żadnej odpowiedzi więc pisze na forum gdyż naprawdę zależy mi żeby pograć w HOMM''a 3 gdyż uważam tę część za najlepszą.
Z góry dziękuje za pomoc...

Zgodnie z poleceniem walgierza dopisuje się tutaj i mam nadzieje że ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Widzę że jest możliwość ściągnięcia nowego patha do gry Heres III złota edycja
Dobrze by było żeby obok możliwości ściągnięcia było podane co ten path robi.
(Dotyczy się to innych pathów do innych gier)
A może ktoś wie?
To niech odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się w mapie losowej ustawić sojusze? Jeżeli nie, to po co w takim razie jest możliwość ustawienia drużyn? Skoro do niczego one nie służą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować