Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 12:52, HiroshiTakubo napisał:

Czy Heroes 3 będzie działał bez problemów pod Vistą i panoramicznym monitorem, czy nie
ma szansy?


monitor, to nie problem, ale nie wiem, czy na viscie pójdzie, myślę, że powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,gram sobię w kampanię panem Hackiem(Ile razy mówiłem-Crag Hack!!),i mam problem z misją "Cmentarna Hiena",gdzie i jak odnaleźć ostatni artefakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, chciałbym ze swoim przyjacielem pograć w Herosy trójeczkę przez internet...ale no właśnie, jeżeli wybieramy usługę netową, to wychodzi nam z gry i włącza nam okno z wyborem trzech serwisów, który żaden nie działa. Próbowaliśmy po przez połączenie TCP/IP...niestety nie jest w stanie odnaleźć nasze IP. A przez Hamachi nawet nie próbuje, bo odkąd mam Live Boxa, to nie chce mnie nawet zalogować do Hamachi, bo odrzuca moje połączenie z serwerem ;/. Co zrobić? Jakieś rady? Jakaś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:45, Gawełek napisał:

/.../


Ja posiadam liveboxa i używam Hamachi przy instalacji nic nie ustawiałem, więc nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym rozpocząć nowy "temat" Mianowicie, które miasto, jest waszym ulubionym i dlaczego? Nie chodzi mi o najlepsze wg. was, tylko wasze ulubione, którym się najlepiej gra.
W moim przypadku jest to Loch. Ma on świetnych bohaterów, naprawdę potężną magię która jest jedną z najmocniejszych w całej "trójce" i b. mocne jednostki (Minotaury i Czarne Smoki ^^), a samo miasto ma swój klimat ;)
A jak to jest u was?
I mam jeszcze jedno pytanie. Może i głupie, ale wolę jak to mówią "kto pyta, nie błądzi" ;) Czy budynki towarzyszące to np. Wir Magii w Lochu? Tzn. czy to są te, które występują tylko w danym zamku i dają specjalne zdolności miastu lub bohaterowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym jest nekropolia. Heroes to Vidomina. Ogólnie potęga nekromancji rządzi, aczkolwiek mam sentyment szczególny do Twierdzy. Był to pierwszy zamek, w jaki grałem w Heroesach. Super muzyczka, jednostki nie za mocne, ale klimatyczne! Hawk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze najlepiej szło fortecą. Liczba gremlinów, przy posiadaniu artefaktów zwiększających liczbę punktów życia, potrafiła stanowić niezłą siłę. Poza tym atak dystansowy tytanów oraz możliwość rozwoju magii do 5. poziomu.

Co do budynków towarzyszących - sądzę, że odpowiedź brzmi "tak", choć pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:07, KoLoS napisał:

Co do budynków towarzyszących - sądzę, że odpowiedź brzmi "tak", choć pewności nie mam.

Też mi się wydaje, że o to chodzi. Pytałem się nawet Kukowsky''ego (jakby ktoś nie wiedział - jest redkatorem homm5.gram.pl) i powiedział, że nie spotkał się jeszcze z takim określeniem. Ale dałem mu link do forum Jaskini Behemota, do tematu o zamkach to stwierdził, że dzisiaj jak będzie miał czas, to rzuci okiem ;) A samo określenie, znam tylko z Jaskini Behemota, nigdzie indziej ja sam również się z nim nie psotkałem.
I jeszcze jedno - teraz przysżło mi to do głowy - jak można inaczej nazwać właśnie budynki takie jak Wir Magii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:29, Robak 007 napisał:

I jeszcze jedno - teraz przysżło mi to do głowy - jak można inaczej nazwać właśnie budynki
takie jak Wir Magii?


Pierwsza myśl podobno najlepsza: budynki pomocnicze.
Cóż, chyba, że ktoś woli krótsze to może: dopalacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! chciałem spytać, dlaczego w Złotej edycji nie ma edytora map?! Czy ktoś wie, gdzie on jest, bo moze ja go nie widzę? Nie ukrywam, że w Heroes III gram wiele lat, ale dopiero teraz kupiłem oryginalne płyty. I zonk, bo nie mogę zrobić własnej mapy. A ile mozna grać w losowo generowane, które nie spełniają podstawowych wymogów sensownej mapy? A gotowe scenariusze i kampanie przeszedłem we wszystkie strony na najtrudniejszym poziomie.
I jeszcze jedno: dlaczego w Złotej edycji, w losowo generowanych mapach, nie pojawiaja się bohaterowie z Ostrza Armageddonu? Nie ma również samego Ostrza. Czy ja czegoś nie dostrzegam, czy jednak Złota edycja jest tylko tombakowa?
A Wir magii to tzw. "budynek unikalny", choć osobiście nie nazywam tych budynków inaczej, niz się one same nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 11:39, konon14 napisał:

Nie ukrywam, że w Heroes III gram wiele lat, ale dopiero teraz kupiłem oryginalne płyty.


Lepiej by było gdybyś to ukrywał, bo tylko wioche robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:40, b3lci4k napisał:

Witam! Chciałem zapytać czy wiecie może skąd mozna pobrać dodatek do Heroesa 3 WoG ??
Bardzo proszę o pomoc!


Użyj czasami google to naprawdę nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:40, b3lci4k napisał:

Witam! Chciałem zapytać czy wiecie może skąd mozna pobrać dodatek do Heroesa 3 WoG ??
Bardzo proszę o pomoc!


Sam WoG możesz pobrać stąd:
http://www.fileplanet.com/81965/80000/fileinfo/Heroes-of-Might-and-Magic-III:-In-the-Wake-of-Gods-v3.53
A jeżeli chcesz, to spolszczenie jest tutaj (uwaga, nie testowałem go i nie wiem jaka jest jego jakość!)
http://www.miastogier.pl/plik,pc,1269.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę ... czy mógłby ktoś mi wyjaśnić od czego zależy obrażenia wieżyczek w czasie obrony lub szturmu zamku? Bo gram z kolegą mecz do 3 zwycięstw i wiedzy nigdy nie za dużo :) ... No więc nie wiem doświadczenie bohatera ma na to wpływ czy umiejętności łucznictwo ? A może coś jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ilości wybudowanych budynków w mieście.
Bohater nie ma wpływu na to (umiejętność Artylerii pozwala jedynie kierować ostrzałem wież, ale nie wpływa na obrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować