Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 20:26, Avatar77 napisał:

Ja pierwszy większy kontakt z H3 miałem właśnie w wydaniu CD Projekt i przywykłem do tego tłumaczenia
i mi leży. Dlatego razi ciut mnie w oczy tłumaczenie Cenegi, ale to już kwestia pierwszego
kontaktu...

Co do ''brakującej'' mapy Myth and Legend - mapa ta była dołączona tylko do Restoration of
Erathia - zarówno w wersji angielskiej jak i polskiej. SoD już nie miał tej mapy. Czemu? Czort
raczy wiedzieć, gdyż mapa do przednia. Ale winę za to ponosi nieistniejące 3DO niż CD Projekt...

ale zlota edycja zawiera zarowno restoration of erathia jak i reszte, to czemu to wycieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać jeszcze kilka błędów, jeden z ogólnych kilka lokalizaycyjnych: nie wyświetla liczebości armii bohatera po kliknieciu PPM, w Lochach Beholdery i Złe Oczy zamieniły się miejscami oraz Minotaury z Królewskich stały się Wielkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:02, Rejwen napisał:

siema co to jest cheros 3 jest syty ale nie moge go ściągnąć;]:)

Pisz po polsku.
Gry ściąga się z półek w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:20, Huksi napisał:

Wielkie thx. Ale czy mógłbyś mi zdradzić jak edytujesz plik bitmap.lod ? Chciałbym wmiarę możliwości
na własne potrzeby naprawić problematyczne tłumaczenia....

Żadna tajemnica: http://www.heroesofmightandmagic.com/forgetown/files/resedit.rar
Nie wiem czy wersja z linka ma opcję zapisywania zmian w pliku LOD, ale mnie zawsze wystarczało wrzucanie wyodrębnionych i poprawionych plików do katalogu Data w głównym folderze Heroes3 - i to powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 18:00, Krejt napisał:

> Wielkie thx. Ale czy mógłbyś mi zdradzić jak edytujesz plik bitmap.lod ? Chciałbym wmiarę
możliwości
> na własne potrzeby naprawić problematyczne tłumaczenia....
Żadna tajemnica: http://www.heroesofmightandmagic.com/forgetown/files/resedit.rar
Nie wiem czy wersja z linka ma opcję zapisywania zmian w pliku LOD, ale mnie zawsze wystarczało
wrzucanie wyodrębnionych i poprawionych plików do katalogu Data w głównym folderze Heroes3
- i to powinno działać.


Kolejne thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko. otóż w złotej edycji wszystkie dodatki są od razu zainstalowane, więc po odpaleniu gry mam od razu menu w stylu shadow of death. istnieje jakiś sposób, aby mieć tego ładnego archanioła przy odpalaniu gry?? czy szukać samej erathii na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje - ale to skomplikowane. Musisz programem do wyciągania grafik z plikow LOD (Resedit, ModHomm) przejrzeć grafiki i zanotowac nazwę pliku. Później musi ktoś kto ma RoE też tym programem pogrzebać za tym archaniołem i mailem podesłać ci ten plik. Jeśli zachodzi taka potrzeba zmieniasz nazwe pliku na odpowiednią i wgrywasz go do LODU odpowiednim praogramem (h3sprite.exe, lodedt.exe). I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 13:35, Avatar77 napisał:

Istnieje - ale to skomplikowane. Musisz programem do wyciągania grafik z plikow LOD (Resedit,
ModHomm) przejrzeć grafiki i zanotowac nazwę pliku. Później musi ktoś kto ma RoE też tym programem
pogrzebać za tym archaniołem i mailem podesłać ci ten plik. Jeśli zachodzi taka potrzeba zmieniasz
nazwe pliku na odpowiednią i wgrywasz go do LODU odpowiednim praogramem (h3sprite.exe, lodedt.exe).
I już.


O_o

już dorwałem na allegro hirołsy osobne na 3 kompaktach. doinstaluje sobie dodatki jak będzie potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tu kto?? mam ważne pytanie. otóż mam jak juz pisałem heroes 3 z dwoma dodatkami, ale nie z ekstra klasyki, tylko każda część instalowana osobno, z osobnego kompaktu (najpierw erathia, potem AB, następnie SoD). i tu pojawia sie problem: otóż gdy mam zainstalowaną samą erathię wszystko jest OK, natomiast po zainstalowaniu dodatków sprawa się chrzani, filmy przed kampaniami sa PO ANGIELSKU!! przedtem były po polsku, ale gdy zainstaluję dodatki, to nagle filmy sa z angielskimi głosami!!! o co tu biega???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, shadow of death jest samodzielnym dodatkiem, ale czy zawiera on także erathie?? bo zainstalowałem sam SoD i mam tam kampanie i mapy z RoE!!!! o co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ze Złotą Edycją Herosów 3. Aktualnie przechodzę kampanie z SoD. Jestem już w kampanii Nieświęte Przymierze i tu zaczynają się kłopoty, gdyż bohaterowie nie posiadają statystyk, umiejętności, zaklęć które mieli w poprzednich kampaniach. Dostaję bohaterów na poziomie 25, z losowymi umiejętnościami i czystą księgą zaklęć. Czy jest jakiś patch naprawiający ten błąd? Próbowałem zainstalować dostępny patch do Złotej Edycji, ale wyskoczyło nieznana wersja pliku H3bitmap.lod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszsytkich :)

Otóż Parę dni temu kupiłem H3 Złotą edycję. Niestety mozliwosc zwrotu badz wymiany jest znikoma.
Płyty sa ok, bo skopiowac sie da całą zawartosc, ale przy instalacji, gdy wkładam 2 dysk, kopiuje się pare plikow i zostaje sam ekran z logiem gram.pl

Mam system WinXP + SP2, mozecie cos doradzic? wielu z was ma te gre wiec pewnie wiecie co z tym zrobić, prosze o instrukcje,Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania:
1.ściągnąłem sobie patha do edycji kolekcjonerskiej przy intalacji pisze nieznany plik data3 cośtam co jest czemu nie mogę tego zainstalować?
2. Przy rejestracji HOMM3 na gram.pl przychodzi meil z linkami do stworów i czegośtam jeszcze. teraz chciałbym sobie coś z tych rzeczy ściągnąć, a nie mogę znaleść tego meila, ani tych rzeczy. Mógłby mi ktoś do tych rzeczy linki dać please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 22:41, krzysiek253 napisał:

2. Przy rejestracji HOMM3 na gram.pl przychodzi meil z linkami do stworów i czegośtam jeszcze.
teraz chciałbym sobie coś z tych rzeczy ściągnąć, a nie mogę znaleść tego meila, ani tych rzeczy.
Mógłby mi ktoś do tych rzeczy linki dać please!!!


Czy chodzi Ci o to: http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować