Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 09:03, Barbii napisał:

Co do Złotej Edycji trójki: Chyba dodatek Armageddons Blade najlepszy. A propos: Herosi 3,5
to chyba to samo no nie?

Nie.
3.5 to In the Wake of Gods.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:42, Krejt napisał:

> Co do Złotej Edycji trójki: Chyba dodatek Armageddons Blade najlepszy. A propos: Herosi
3,5
> to chyba to samo no nie?
Nie.
3.5 to In the Wake of Gods.

Nieee... to przecież sie nazywa Heroes Chronicles!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:04, Barbii napisał:

Nieee... to przecież sie nazywa Heroes Chronicles!

Cooo?!?!?!Heroes Chronikles to kampanie (cztery) z tym barbarzyńcą,Jakmutamem :) .A na serio to on ma na imię Tarnag.In the Wake of Gods to dodatek zrobiony przez fanów z Rosji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Heroes Chronicles jest Barbarzyńca Tarnum. HC to oficjalne kampanie twórców H3, a WoG to inicjatywa fanów. Wprowadza wiele ciekawych elementów do gry, jak np. jednostki 8-go poziomu, będące trzecim ulepszeniem 7-go poziomu, zupełnie nowe jednostki, żywe zwoje rzucające samoistnie podczas walki czary, doświadczenia jednostek i naprawdę masę innych. Jest totalnie darmowy. Co ciekawe można dzięki niemu rozgrywać wszystkie misje z H3 jeszcze raz, ale z wszystkimi nowymi elementami, które można ustawiać dowolnie w opcjach. Jest to w sumie bardziej nakładka na H3 niż dodatek, ale oczywiście można pościągać mapki stworzone przez fanów specjalnie dla WoGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, ziomal. Postaram się pomóc. Jak tylko znajdę nutę problemu, to dam znać. Chyba, że ktoś wcześniej Ci pomoże. Ale jak znajdę, to dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale nie wiecie jak mógłbym zagrać przez sięć ?Bo jak klikam sieć to mi się gra wylącza i pisze żebym coś wybral albo dalej ,co bym nieklikną to i tak mi się wyłączy pomocy1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:41, ciusiek i luka napisał:

pomocy! jak zagrać w homm3 przez sieć?


Z tego co pamiętam istnieje możliwość grania za pomocą Game Spy Arcade, a na 100% można grać z inną osobą za pomocą TCP/IP.

PS. Proponowałbym się przenieść z rozmowami o H3 do tego tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=131&tpage=1 ponieważ jest on o całej serii i sądzę, że nowe tematy o kolejnych częściach są niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludziska. Ja wiem jak grać w Heroes III Złota Edycja przez internet. Szukam fanów tej gry, którzy uwielbiają godzinami mieszać w Herosa. Każdy kto jest zainteresowany graniem ze mną przez internet w poczciwe Heroski zapraszam się odezwać na mój numer gadu-gadu 8595697. Szczegóły i terminy w kwestii grania i jak grać udzielę na gadu-gadu. Zapraszam Wszystkich chętnych do pojedynków ze mną i moimi znajomymi przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować