Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja - temat ogolny

230 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 14:49, Arcizo_7 napisał:

Jest jakaś bardzo szybka technika na wygranie max w 2 tygodniach ?

A dlaczego chcesz wygrać w ciągu dwóch tygodni? Hm? Po co ci to potrzebne? Większość mapek wymaga długiej gry, liczonej w miesiącach a nie tygodniach. Jest to i bezsensowne i nierealne w sumie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 00:24, Arcizo_7 napisał:

Ale chodzi mi o te mniejsze mapki


W In the Wake of Gods w jednym scenariuszu dla dwóch graczy maks. jest taka mała mapka, pełno jednostek 8poziomu, które się w większości przyłączają, więc można szybko gościa zlać. Dodatkowo co tydzień dostaje się pełno jednostek(np. 25 6 poziomu). Jak masz ten mod to poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączając grę, coś mi sie tneła nie wiedziałem co sie dzieje.Wszystkie programy typu steam,gadu-gadu miałem wyłączone.Może to wina komputera lub gry :\
Napisze coś jak znajdę problem i zagram jedną rundkę ;D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 14:49, Arcizo_7 napisał:

Jest jakaś bardzo szybka technika na wygranie max w 2 tygodniach ?
Ale z jakiś tam fajnym wojskiem ;D


Owszem z fajnym wojskiem tzn z wysokopoziomowym można ale nie będzie go dużo i jest to trudne do zrobienia. Na małych mapkach gdzie łatwo dostać się do przeciwnika można spróbować go zaskoczyć nie idąc w ekonomię tylko od początku w siły. Gorzej jak coś się przydarzy po drodze i się wykrwawimy, to atak się nie powiedzie. No i gorzej jeżeli on zbuduje już zamek i będzie się bronił w zamku mając sporo strzelających. Wtedy ciężko wygrać. Ale jeżeli uda się zaskoczyć przeciwnika w polu lub zając mu zamek bez walki - wygrana pewna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie obaj zrobić tak:
W panelu sterowania wejdźcie w Połączenia sieciowe. Powinno tam być wasze zwykłe połączenie sieciowe i to utworzone przez Hamachi. Z górnego menu Zaawansowane wybierzcie Ustawienia zaawansowane. W zakładce Karty i powiązania na górze znajduje się okienko z połączeniami sieciowymi. Przesuńcie połączenie Hamachi na samą górę listy.
Może to poskutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko jak na podanej stronie, jednak ciągle wyskakuje mi "Wystąpił błąd podczas próby otwarcia sesji". Niby kryteria są spełnione. Oba SoD v.3.2+ Heroes33.exe, identyczne wersje hamachi, pingi w obie strony są, a w heroesie jest kolega w tabelce gier, żadnych plików turniejowych. Co zrobić? Mógłbym spróbować się połączyć z kimś, u kogo konfiguracja na pewno działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:54, Yutima napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy ta gra działa na Viscie?


Działa przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Grałem z bratem w misję losową i się okazało że brat jest na takiej polanie otoczonej górami i żadnego przejścia dalej. Miał tam kilka budynków itp. ale zero wejść do podziemi i żadnych przejść na "zewnątrz". Czy takie rzeczy zdarzają się w misjach generowanych losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 13:32, Tyler_D napisał:

Tak, masz po prostu pecha.



Często to się zdarza? Grałbym z bratem drugi raz ale jak znowu będę to miał to już nie wiem. Tyle expa przepadło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da się ocenić, generator map tworzy mapy losowo więc pomyłki mogą się zdarzać. Albo ryzyko "wpadki" albo granie na standardowych mapach skirmishowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ma ktoś może te "przerywniki" między poszczególnymi misjami w kampanii? Albo stosowne save? Interesuje mnie szczególnie przerywnik przed drugą misją z kampanii "niech żyje królowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:30, Assurubalit napisał:

Mam pytanie, ma ktoś może te "przerywniki" między poszczególnymi misjami w kampanii?
Albo stosowne save? Interesuje mnie szczególnie przerywnik przed drugą misją z kampanii
"niech żyje królowa"


Te przerywniki w ogóle się nie wyświetlają, czy tylko lecą napisy w tym czasie co one powinny być?
Sprawdź ile waży u Ciebie plik katalog_z_heroes\data\VIDEO.VID, bo chyba tam są one przechowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować