Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe World of Warcraft: Battle for Azeroth

5 postów w tym temacie

(sześć nowych grywalnych ras) Ten tekst w tym nadchodzącym dodatku trochę mnie śmieszy. W sumie poza Zandalari i Nightborne które dołączą do hordy reszta ras to tylko kosmetyczne zmiany jak fryz, talent początkowy czy kolorystyka. Jak dla mnie blizzard poleciał sobie całkowicie w kulki z tymi tak zwanymi rasami. Kolory dodali by do starych i na jedno by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:

(sześć nowych grywalnych ras) Ten tekst w tym nadchodzącym dodatku trochę mnie śmieszy. W sumie poza Zandalari i Nightborne które dołączą do hordy reszta ras to tylko kosmetyczne zmiany jak fryz, talent początkowy czy kolorystyka. Jak dla mnie blizzard poleciał sobie całkowicie w kulki z tymi tak zwanymi rasami. Kolory dodali by do starych i na jedno by wyszło.

Ja to odbieram trochę tak, jak gdy czytam/ słyszę niektórych ludzi, którzy chcieliby do Dawn of Wara jako rasy dodać różne zakony Kosmicznych Marines(co przecież powinno się zawierać właśnie w kosmicznych marines ewentualnie). Więc zgadzam się tutaj z Tobą. W WoWie wystarczyłoby wybrać sobie "podgatunek" w takich trollach i zależnie od wyboru mielibyśmy inne miejsce rozpoczęcia gry, wodza, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się do czego są te rekomendowane, do ustawień ultra w full hd? Może, o ile ma się zamiar afkować w elvyn forrest, na raidach będą już odczuwalne spadki w fpsach, na ashran w takiej konfiguracji możemy się spodziewać pokazu slajdów. No chyba że blizz zadziwi wszystkich optymalizacją w nowym dodatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować