Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Paraworld - Temat ogólny

42 postów w tym temacie

Az sie zdziwilem ze nie ma tematu o tej grze.Tak wiec chyba wiekszosc wie czym jest paraworld i nie musze jej nikomu przedstawiac.W sieci pojawilo sie demo multiplayertej gry i niewiem czy opłaca mi sie sciągac(900mb!!)bo mam dosc slabego kompa wiec moze mi ktos napisac jakie to ma wymagania?I drógie pytanie znany jest polski wydawca tej ze gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak coś sobię przypomniałem o tej produkcji. Niby nie ma wokół niej jakiegoś wielkiego szumu, ale czuć że to może być coś DUŻEGO. No wypada poczekać i zobaczyć cóż z tego wyjdzie bo założenia są naprawdę genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paraworld, coś czuję, że będzie zamieszanie przez tą grę... :) Na razie w demko pykam, rozbroiłem paru kolesi z ich umiejętności, a jak dalej pójdzie?? :) Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem o tej gierce i muszę przyznać, że całkiem nieźle się zapowiada. :) Demka raczej nie będę ściągał, bo mam zbyt słabe łącze. :/ No ale może kiedyś dadzą w CDA, więc sobie pogram. Chociaż jeśli serio ta gra zostanie wydana przez Nicolasgames, to może być kiepsko. :/ Wolałbym, żeby CDP się tym zajęło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tę grę długo,wydała mi się bardzo ciekawa,ale jedna rzecz nie daje mi spokoju...czego pojawiła się strona,która rządzi mamutami i tygrysami szablozębnymi,gdy pozostałe mają dinozaury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że CDP nie jest wydawcą tej gierki, ale powinien być chyba większy odzew na temat tej gry :)

Sciągnąłem wczoraj demko, na razie zaliczyłem tylko tutorial, ale już teraz gierka prezentuje się WSPANIALE :) Piękna grafika, cudowna muzyka (tylko podobno nie ma CD z samym soundtrackiem, a szkoda) no i klimacik szykuje się niesamowity :)

Grał ktoś w pełną wersję PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba wam się gra PARAWORD? znaczy osobiście nie grałem w nią, ale może jeśli jest gajna, to kupując ją, nie popsuje sobie chumoru narzekając na nudnie spędzony czas.

W sumie interesujące są jedynie te dinozaury jako pojazdy, które widziałem na zdjęciach z recenzji w onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sycylius - jak troszkę poćwiczę to może pogramy ^^
Właśnie przechodzę kampanię i mam bardzo pozytywne wrażenia z gry. Podoba mi się pomysł z trójką głównych bohaterów;] Dzięki temu fabuła jest o wiele ciekawsza. W grze jest wiele filmików co urozmaica ją :D Ale najlepsze są dinozaury! xD Można je mieć w wojsku ;D
Polecam gre (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa, bowiem łączy strategie i ... dinozury, więc jak dla mnie świetne połączenie, bo strategie bardzo lubie, a dinozaury .... też ;pp

No ciekaw jestem jednak samej gry, raczej jej grywalości, ogólnie paru informacji czyli co nie co o samej grze - waszych ocen, słabych i mocnych stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ParaWorld w sklepie gram.pl. Ale nie o tym będę pisać.
Pojawił się, dokładnie cztery dni temu, Booster-Pack (zajmuje ~288MB) do tejże gry. Na razie jest dostępny tylko dla wersji niemieckiej ale na dniach mają pojawić się inne wersje. A co do zmian:

- cztery nowe mapy multiplayer dla trybu Deathmatch & Domination,
- trzy nowe misje dla trybu single-player,
- dwóch nowych bohaterów,
- dwie nowe jednostki,
- nowy budynek.

Wątpię by ktoś miał niemiecką wersję, ale jak ma to link do Booster-Pack''a:
ftp://forum.deepsilver.com/community/paraworld/paraworld_boosterpack_de.rar

Na koniec dwa screenshot''y w wysokiej rozdzielczości - 1600x1200.

20070424012344

20070424012515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka jest interesująca, ponieważ interesuję sie dinozaurami(w pierwszej klasie podstawówki nawet zabawki na lekcje przynosiłem, oczywiście dino). Tylko nie mam kasy na jej zakup;/ Może ktos dofinansuje:P<joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa,jasne.To jest kwestia gustu co komu się podoba.A nie że oni lepiej się znają od nas.Dla mnie ta gra może być fajna,dla innych cudem,dla reszty wspomnianym crapem.To zależy od osoby.Skąd możesz wiedzieć jaka gra jest skoro nawet w nią nie zagrasz,tylko się oprzesz na opinii z czasopisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować