Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Paraworld - Temat ogólny

42 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 15:22, Rafiki1995 napisał:

> Nowa CyberGra (3/07) od dziś w kioskach wraz z grą ParaWorld.
już ją mam i gram to jest SUPER gra

ile trzeszała - 19,90 ?
pewno będzie w CDA za 1-3 m-ce
grałem w demo i bez rewelacji niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z grą prawaworld kilka problemów. Kupiłem grę z cyber gry i gra wszytko dobrze tylko ze jak sa auto save lub sie coś w czytuje to wyskakuje error i musze gre wylonczyc a to wkurza jak sie jest w polowie lub pod koniec misji. 2 problem to taki ze niewidze żadnych gier online a jak już widze to niemoge się połonczyć próbowałem już gsa ale nic niema. I prosze was jeżeli jest jakis patch to poprosze nazwe a najlepiej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:25, Berti11 napisał:

Mam z grą prawaworld kilka problemów. Kupiłem grę z cyber gry i gra wszytko dobrze tylko ze
jak sa auto save lub sie coś w czytuje to wyskakuje error i musze gre wylonczyc a to wkurza
jak sie jest w polowie lub pod koniec misji. 2 problem to taki ze niewidze żadnych gier online
a jak już widze to niemoge się połonczyć próbowałem już gsa ale nic niema. I prosze was jeżeli
jest jakis patch to poprosze nazwe a najlepiej link


Jak w cyberze grze jest wersja 1.0 to patcha 1.01 mozesz wziac chocby stad
http://www.gamershell.com/download_16048.shtml
Nazywa sie Paraworld v1.01 Patch jesli chcesz sciagac z innych stron.

Jak masz jakis error to zwykle podaje sie jego tresc i moze byc tez pomocne podanie konfiguracji kompa
i ustawienie opcji w grze(tak ogolnie czy suwaki dales na max, srednio czy min)
(oraz jak duzo masz programow wlaczonych w tle/trayu, ale to opcjonalnie).

Jak autosave ci przeszkadza, a potrafsz sie bez niego obejsc to mozesz pewnie gdzies go wylaczyc w opcjach.
Jesli masz error w miejscu gdzie pozniej widzisz w grze filmik sprawdz czy masz jakies problemy z formatem bik

Co do multiplayera to nic nie wiem, bo nie gram w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czesc grajacych w Paraworlda, zostal wydany darmowy Boostepack tylko w wersji niemieckiej, ale teraz jest juz wersja polska( w innych jezykach tez) zrobiona przez fana :) Z Boosterpacka zostaly usuniety bledy, wiec teraz jest jeszcze lepszy, ale to robota juz innych fanow :)

Boosterpack dodaje
3 nowe mapy multiplayer
3 nowe misje w kampanii
2 bohaterów
Nowe dinozaury
Zawiera patcha 1.05 co umozliwi granie z wieksza iloscia graczy w multiplayera!

Boosterpack dostepny jest na pod
http://88.198.39.149/~clem/paraworld/ladder/forum/viewtopic.php?t=40
Trzeba sciagnac 3 czesci core files z rapidshara + language pack Polish
Wystarczy rozpakowac i wkopiowac do folderu z gra w podanej wyzej kolejnosci.
Trzeba tez zrobic skroty by grac z dodatkiem i/lub uruchomic edytor z dodatkiem lub sciagnac programik do zrobienia tych skrotow automatycznie(Trzeba go umiescic w podfolderze z gra Paraworld/bin i mamy juz skroty na pulpicie!)
http://www.file-upload.net/download-636837/shortcuts.exe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mala poprawka do poradnika instalacji

Wystarczy rozpakowac i wkopiowac do folderu z gra w podanej wyzej kolejnosci.
Kolejnosc instalowania to PW, edytor map, BP i patch jezykowy.
Zanim wrzucie patcha jezykowego to trzeba zmieniac nazwe foldera US na PL, sciezka do foldera
Paraworld\Data\BoosterPack1\locale\us
czyli po zamianie bedzie tak
Paraworld\Data\BoosterPack1\locale\pl


Zalozylem forum http://paraworld1.fora.pl/ bo w sumie takiego fora nie ma, a sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 14:07, Budo napisał:

Czy ktoś w to gra? Możecie mi coś o pozycji powiedzieć? :)


A co chciałbyś wiedzieć?
Jak dla mnie gra jest ciekawa, sa 3 strony konfliktu, jest singleplayer (kampania + pojedyncze mapy) i multiplayer (tryby gry deathmatch, zdobywanie flag, obronca). Fabula z kampanii mnie nie nudzila. Obecnosc dinozaurow w grze zachecila mnie do jej kupna :). Teraz mozna ja kupic za male pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiem, dlatego już kupiłem :P
Na stronie nicolasgames zobaczyłem, że cena to 60zł, ale na allegro znalazłem za 10zł + przesyłka. z tego co widzę, to ta gra zasługuje zdecydowanie na lepszą pozycję niż ma obecnie :)
Mam nadzieję, że znajdę w necie wszystkie potrzebne patche, czy chociażby ten boostpack, o którym pisałeś wyżej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na stronie nicolasgames zobaczyłem, że cena to 60zł,

Na stronie nicolasgames, przy opisie paraworlda jest guzik zamów, który prowadzi do "ich" sklepu, gdzie cena wynosi 20 zl. Taka ciekawostka :)

Co do patchów to musisz ściagnąć tylko edytor map i boosterpacka. Innych patchów nie trzeba.
Linki są na http://www.paraworld1.fora.pl/boosterpack-pl,7/paraworld-boosterpack-pl,3.html
a jak wolisz czytać opis instalacji po angielsku to zajrzyj tutaj
http://forum.para-welt.com/viewtopic.php?f=33&t=512&sid=b1044f7dfa9a9df803c0f 7093262df59
ale pliki będziesz ściągał te same.

Jeśli używasz Visty to lepiej chyba, by gra była zainstalowana w innym folderze niż Program Files, bo vista sprawia problemy i trzeba przenościc folder gry gdzie indziej by poprawnie zainstalować boosterpacka, a edytor trzeba zainstalować z prawami administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na razie ściągam patcha 1.01, nie chce mi się bawić z boosterpackiem, zrobię go potem. Instalacja szybka, menu ładne i czytelne, muzyczka tyz. Z grą poczekam aż patch się zassie. W razie pytań to będe walil tutaj, albo na forum o paraworld :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:14, dominikańczyk napisał:

Gra w to ktoś przez internet wogóle? A może ktoś chce zagrać ze mną, bo na razie nie
ma servów do multi :/


Ja bym pograł, ale nie wiem kiedy, bo ostatnio mi strategie kompletnie nie idą. Napiszę maila, jak przyjdzie poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować