Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna wersja Far Cry 3 w Season Passie Far Cry 5

6 postów w tym temacie

Ten gratis w formie FarCry 3 będzie dostępny tylko na PC czy jeśli mam PS4 to dostanę jakiegoś remastera ??? Bo szczerze mówiąc chętnie bym ograł FarCry3 w odświeżonej wersji :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Samers90 napisał:

Ten gratis w formie FarCry 3 będzie dostępny tylko na PC czy jeśli mam PS4 to dostanę jakiegoś remastera ??? Bo szczerze mówiąc chętnie bym ograł FarCry3 w odświeżonej wersji :)

Nie ma remastera FC3 i szczerze powiedziawszy nie potrzeba, bo póki co grafa trzyma poziom. Nie jest to wiesiek, czy tam inny horizon, ale dalej wygląda naprawdę ładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TigerXP napisał:

Nie ma remastera FC3 i szczerze powiedziawszy nie potrzeba, bo póki co grafa trzyma poziom. Nie jest to wiesiek, czy tam inny horizon, ale dalej wygląda naprawdę ładnie. 

Ale będzie. ;)

Mogłoby to w sumie być powiedziane w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Skelldon napisał:

Ale będzie. ;)

Mogłoby to w sumie być powiedziane w newsie.

O widzisz, nawet nie wiedziałem. Swoją drogą ciekawe czy nie będzie wyglądał tak jak na materiałach promocyjnych do FC3, przed downgradem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TigerXP napisał:

Swoją drogą ciekawe czy nie będzie wyglądał tak jak na materiałach promocyjnych do FC3, przed downgradem? 

Mam taką nadzieję, bo nawet patrząc jak kumpel grał na ultra efekt "whoooa" z pierwszych zwiastunów nie wrócił. Jakoś nie wierzę, że remaster przywróci to uczucie, ale tak jak wspominałeś wcześniej, gra nie jest brzydka, a wręcz przeciwnie. W sumie dobra decyzja Ubi, bo jeśli "piątka" nie wypali to będzie do czego wrócić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować