Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się również na PC i Switchu?

5 postów w tym temacie

"Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało już swoją premierę na PlayStation 4, ale wkrótce może się to zmienić."

W sensie co się zmieni? Cofną premierę na PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało już swoją premierę na PlayStation 4, ale wkrótce może się to zmienić.”

Pani Kasiu, gdzie logika w tym zdaniu? Tytuł miał premierę na PS4, ale się to zmieni? I co? Nie będzie już miał premiery na PS4? Zmieni się fakt, że gra będzie nie tylko na PS4, ale nijak to się ma do sensu zacytowanego zdania.

Już prędzej powinno to brzmieć:

„Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawiło się jak dotąd jedynie na PlayStation 4, ale wkrótce może się to zmienić.”

Edit: O! @Jacobs88 już mnie ubiegł, wpisał praktycznie to samo, gdy ja pisałem swoją odpowiedź :)

Edytowano przez Colidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie było tylko przejęzyczenie bądź nadinterpretacja wypowiedzi, a faktyczne plany przeniesienia gry również na PC. Będę zachwycony :D nic tak nie jednoczyło jak wspólna nienawiść do tych kilku leveli ogrywanych na pierwszym Playu u kuzyna na feriach, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziły plotki, że na XBO też mają wydać, i to jeszcze w zeszłym roku, a tu zonk. Cóż, i tak chciałbym kiedyś nabyć Switcha, więc szkody wielkiej nie ma. W każdym razie czekam jeszcze na remastery Crash Team Racing, Crash Bash i Spyro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować