Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Daruj sobie. Wypraszać możesz innych, a nie mnie o ile Ci pozwolą, w co wątpie. Albo się odgryzasz o coś, albo nie wiem o co Ci chodzi, w każdym razie fochy odstawiaj proszę gdzie indziej. Zrozumię, że musiałeś dac te 3 posty pod rząd, ale któryś już raz? Litości.... co do pseudomoderatowania, to jesteś dziecko przewrażliwiony, albo nie wiesz co to znaczy. Ja moge cię oskarżyć o pseudomoderowanie w Pokaż Samochód, nieprawdaz? Jak dotad, to nie było pseudomoderatorka, ale zwrócenie uwagi. Przemyśl to, zanim znowu zaczniesz mieć jakieś "ale" do innych. I nie odpowiadaj na ten post, by nie robić zbędnego OFF-TOPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:49, Union Pacific napisał:

Daruj sobie. Wypraszać możesz innych, a nie mnie o ile Ci pozwolą, w co wątpie. Albo się odgryzasz
o coś, albo nie wiem o co Ci chodzi, w każdym razie fochy odstawiaj proszę gdzie indziej. Zrozumię,
że musiałeś dac te 3 posty pod rząd, ale któryś już raz? Litości.... co do pseudomoderatowania,
to jesteś dziecko przewrażliwiony, albo nie wiesz co to znaczy. Ja moge cię oskarżyć o pseudomoderowanie
w Pokaż Samochód, nieprawdaz? Jak dotad, to nie było pseudomoderatorka, ale zwrócenie uwagi.
Przemyśl to, zanim znowu zaczniesz mieć jakieś "ale" do innych. I nie odpowiadaj na ten post,
by nie robić zbędnego OFF-TOPU.


1.Nie będziesz mi mówił do kogo mogę mieć pretensje czy też nie.

2.Doczepiasz się do normalnych ludzi którzy się tutaj wypowiadają.

3.Nie wiem który raz,ale wiem że to spamy nie są.

4.Nie jestem dla Ciebie dzieckiem gmiocie.

5.W Pokaż Samochód - Gra to ty masz pole do popisu.Nie spamię tam,aczkolwiek zwracam uwagę gdyż trza jakoś uczyć nowych gramowiczów.

6.Zwrócenie uwagi w twoim wypadku jest nieopłacalne.Tylko doczepiać się umiesz.

7.Do kogo mam ale ? Do pisiora Vormulaca i udającego znawcę RX-8 miałem pretensje ale teraz ALE mam do Ciebie,i wiesz za co.Mnie może krzywdy wielkiej nie zrobiłeś ale pomyślałem o innych których obrażasz.A M-Pac to dobry kumpel jakbyś nie zauważył trolu.

8.Musiałem odpowiedzieć bo nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej Bohu...ale się porobiło. Panowie, ja również uważam, że nie ma po co toczyć tych wewnątrzforumowych battli. Errare Humanum Est i gaźnik pokoju na zgodę.

Mace Windu -> jest to któraś ze znanych marek by USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

1.Nie będziesz mi mówił do kogo mogę mieć pretensje czy też nie.

Ty również nie więc nie wiem w czym problem.

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

2.Doczepiasz się do normalnych ludzi którzy się tutaj wypowiadają.

Owszem, i jak zauważyłeś sporadycznie.

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

3.Nie wiem który raz,ale wiem że to spamy nie są.

No comments...

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

4.Nie jestem dla Ciebie dzieckiem gmiocie.

Jesteś, i nie gorączkuj się tak. Chyba że masz +18.

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

5.W Pokaż Samochód - Gra to ty masz pole do popisu.Nie spamię tam,aczkolwiek zwracam uwagę
gdyż trza jakoś uczyć nowych gramowiczów.

Racja, więc skoro trzeba nowych pouczać, to oznacza, że starsi, doświadczeni mają taryfe ulgową?

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

6.Zwrócenie uwagi w twoim wypadku jest nieopłacalne.Tylko doczepiać się umiesz.

Racja, bo taki np. Ty zamiast choć troche nad swoim błędem pomyśłeć woli skakać i robić niepotrzebne kłótnie.

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

7.Do kogo mam ale ? Do pisiora Vormulaca i udającego znawcę RX-8 miałem pretensje ale teraz
ALE mam do Ciebie,i wiesz za co.Mnie może krzywdy wielkiej nie zrobiłeś ale pomyślałem
o innych których obrażasz.A M-Pac to dobry kumpel jakbyś nie zauważył trolu.

To znaczy, że zawsze szukasz sobie kozła ofiarnego na którym możesz się wyładować, wiedząc, na co się z ich i innych strony narażasz. A do M-Paca nic nie mam, no chyba, że wytłumaczysz mi, dlaczego dał drugi punkt, skoro wiedział, że ja już jeden dałem.

Dnia 06.08.2007 o 21:34, Dzamian napisał:

8.Musiałem odpowiedzieć bo nie mogłem się powstrzymać :P


Skwituje to tak, nie kłóćmy się o jakieś pierdoły, bo to nikomu nic dobrego nie przynosi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 07:47, Union Pacific napisał:

Jest to Pontiac Parisienne.



To jest ten samochód żeby nie wstrzymywać zabawy odpowiem za niego Union Pacific +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:35, Union Pacific napisał:

W związku z tym, że udało mi się jakoś naprawić problem związany ze zdjęciami, zadam zagadkę.
Samochód europejski, rok 1927.



Wóz znanego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzamian i Union Pacific- po ostrzeżeniu, pewnie wiecie za co, u Dzamiana dochodzi jeszcze obrażanie innych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:36, Union Pacific napisał:

I.DE.A One, zaprezentowana w 1999 roku w Genewie.

Dokładnie. Zaprojektowana z okazji 20-lecia istnienia I.DE.A. Institute.

Union Pacific +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak większą podpowiedź co? Zadajesz auta których na pewno nie znasz ( bo znalazłeś w conceptcarz ) i myślisz że komuś chce się je zgadywać.Chyba tylko ty i twój V będziecie tu pisać bo jakoś nikt inny tu nie chce posiedzieć.I na co to komu ?

PS: I jak mi chcesz odpowiedźieć na posta to pomyśl i nie pisz bezmyślnie no comments,lub jesteś dziecko przewrażliwione bo teraz akurat mam rację.Zresztą nie będę już tu przesiadywał przez jakiś czas ( dopóki nie będzie tutaj jak dawniej ).

Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować