Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 20:31, Ja Guar napisał:


Claude Speed - A co ja takiego zrobiłem ?


Prosiłeś o wskazówkę cytuje: "Czy to jakiś brytyjski powóz? Zgodnie z 8 pkt. regulaminu o wskazówkę należy prosić gdy wypowie się conajmniej 3 innych użytkowników i nie zgadną zagadki. A ty prosiłeś o wskazówkę tuż po zadaniu samochodu. Dalej coś niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie Leyland P76, produkowany ongiś w Australii. Leyland to chyba jedyna brytyjska firma produkująca samochody w Australii...

EDIT: Austin w Australii z fabryk Leylanda wyjeżdżał :) Dla jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, 8 punkt regulaminu mówi, o tym że po wypowiedzeniu się conajmniej trzech osób można poprosić o wskazówkę a nie pisać posta ( co zresztą pisze w 7 punkcie, którego też nie złamałem bo zobacz kiedy posty raczyłem napisać ). A poza tym - czemu akurat do mnie się zwróciłeś ? Nie dość że to nie prawda co powiedziałeś odnosząć sie do 8 punktu regulaminu, to czemu akurat do mnie piszesz takie rzeczy. Czy ja Ci cos zrobiłem ? Obraziłem Cię ? Odgrażasz się o coś ? Pomyśl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto właśnie ten Poldek który jest najprawdopodobniej prototypem. Tylko jak sie tu znalazł ? Pewnien kolo też znalazł na takim parkingu policyjnym Poldka, ale w wersji Coupe, i jeździ nim teraz. Ty też masz taka okazję :) Daj adminowi kilka złotych na bromka ( tak jak on to zrobił ) podaj jakieś tam papiery i mozesz go mieć :D xD

20080221102620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... o czym Ty mówisz? To co zaznaczyłeś strzałeczką na tej fotce to przecież Dacia...

Może ktoś łaskawie potwierdzi poprawność mojej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...i po co tyle hałasu? To zwykła Dacijka 1310, a naszemu drogiemu Dzamianowi się najwyraźniej pomyliła z tym cudakiem ^ ^

Union Pacific + 1

20080221123823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 12:39, GungravePL napisał:

Ech...i po co tyle hałasu? To zwykła Dacijka 1310, a naszemu drogiemu Dzamianowi się
najwyraźniej pomyliła z tym cudakiem ^ ^


Bash, jak można starej poczciwej Dacii nie poznać :D

Ale otóż i zagadka:

20080221162657

20080221162834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o to białe autko w wersji sedan. Myślałem że to Poldek Sedan który jak za pewne wiecie był w swoich czasach prototypem, gdyż nie udał się ( ale potem produkowano go po face liftingu jako Atu ) :)

PS: WIecie, jestem tylko człowiekiem, który jak większość korzysta tylko z 2 % jego zawartości. Korzysta pełniej gdy trza się rano pouczyć przed ..... kurde tą budą :)

PS 2: Chciałęm jeszcze powiedzieć że ten duży pudełkowaty pomarańczowy dyliżans to FIat 126p Traction Avant Concept xD Też to mam pomysły, ale tu mi przyznacie rację, że na takich parkingach policyjnych znajdują się takie właśnie wozy. Jak wspominałem, pewien kolo znalazł Polda w wersji Coupe ( Coupe, nie 3 drzwiowa, gdyz miał szeroką chromowaną listwę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 16:41, Ja Guar napisał:

PS 2: Chciałęm jeszcze powiedzieć że ten duży pudełkowaty pomarańczowy dyliżans to FIat
126p Traction Avant Concept xD


Jaki? Gdzie niby?

To nie jest Ford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z lat 50 to według regulaminu powinna być jeszcze jakaś podpowiedź ponieważ nie dałeś jej przy zagadce. Jakiąś drobną daj i będzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:14, Ja Guar napisał:

Jeżeli z lat 50 to według regulaminu powinna być jeszcze jakaś podpowiedź ponieważ nie
dałeś jej przy zagadce. Jakiąś drobną daj i będzie spoko :)


Jeżeli wóz ma więcej niż 50 lat to trzeba dać podpowiedź. Union napisał, że wóz jest z lat 50. To jest właśnie ta podpowiedź. Ty w ogóle czaisz ten regulamin? Przeczytaj go z dziesięć razy dla swojego dobra. I nie czepiam się ciebie jakby co tylko grzecznie zwracam uwagę. ;p I żeby nie odbiegać zbytnio od tematu ten samochód wygląda mi na jakiegoś Oldsmobile''a, ale na bank się mylę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować