Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komendy w Kingdom Come: Deliverance pozwalają włączyć celownik, ukryć interfejs i nie tylko

7 postów w tym temacie

Isoft napisał:

Przydałaby się komenda na normalne zapisywanie stanu gry. 

No to Panie kolego wejdź na "Nexus Mod" i wystarczy Ci jeden pliczek :D całość zajmuję około 10 sekund i możesz savować kiedy zechcesz, mnie to też wyprowadziło z równowagi jak dostałem mieczem w plecy, a ostatni save był 3h wcześniej. BTW. Gra jest miodna i mega wciągająca, ale czekam aż połatają błędy, nieraz sie zablokowałem. albo za zabicie kłusownika w lesie byłem poszukiwany wszędzie gdzie się da :D ale sama gra jest przezajebista :D
Link do moda: https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1?tab=files

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co muszę zrobić, zainstalować, żeby użyć tego presetu?

Vibrant Cinematic Overhaul

 

Muszę zainstalować ReShade czy SweetFX? Gdzie wkleić ten plik?

 

Mod na normalne zapisywanie się gry dodałem sobie już w środę, fajnie by było zmienić też fatalne sterowanie koniem, gdzie trzeba używać WSAD i lewego Shifta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System zapisywania jest nieciekawy. Musiałem gdzieś wyjść, więc wyszedłem z gry myśląc, że jest w niej coś takiego jak "exit save". Tym bardziej, że odnoszę wrażenie, że podczas tutorialu dostałem informację, że w grze cos takiego jest. Trochę se zdziwiłem gdy wróciłem do gry a zapisu nie było. Wtedy uznałem, że mod na zapisywanie kiedy się chce będzie jak znalazł. Gra od razu zrobiła się przyjemniejsza, jednak mimo zainstalowanego moda staram się nie spamować zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować