Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hunt: Showdown zadebiutowało w Steam Early Access

6 postów w tym temacie

Sory ale Crytek poleciał strasznie na kase.. Gra jest praktycznie niegrywalna + tona bagów i wypuszczać alfe jako early acess. 

-Gra ładuje się 4 minuty + potrafi na koniec wywalić do menu 

-Sztuczna inteligencja bossów parodia żadne wyzwanie bo blokują się pomieszczeniach

-Wywalanie z lobby

-Fatalna optymalizacja 

 

Brałem udział w zamkniętych testach i nic nie połatali.. Po porstu wydali to w formie wczesnego dostępu.

Zresztą wdiać po ocenach,że ludzie po porstu sa wku.. A fatantycy lub osoby co nie grały w zamknięta alfe się jaraja bo mogą zapłacic i pograć. I nie gadajcie mi,że pubg byl w gorszym stanie jak wystartowal na early bo nie BYL.

Jeżeli coś wychodzi jako wczesny dostep to powinna byc mozliwosc "gry" a nie meczenie sie z tym tytulem.

Edytowano przez myth555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myth555 napisał:

Sory ale Crytek poleciał strasznie na kase.. Gra jest praktycznie niegrywalna + tona bagów i wypuszczać alfe jako early acess. 

-Gra ładuje się 4 minuty + potrafi na koniec wywalić do menu 

-Sztuczna inteligencja bossów parodia żadne wyzwanie bo blokują się pomieszczeniach

-Wywalanie z lobby

-Fatalna optymalizacja 

 

Brałem udział w zamkniętych testach i nic nie połatali.. Po porstu wydali to w formie wczesnego dostępu.

Zresztą wdiać po ocenach,że ludzie po porstu sa wku.. A fatantycy lub osoby co nie grały w zamknięta alfe się jaraja bo mogą zapłacic i pograć. I nie gadajcie mi,że pubg byl w gorszym stanie jak wystartowal na early bo nie BYL.

Jeżeli coś wychodzi jako wczesny dostep to powinna byc mozliwosc "gry" a nie meczenie sie z tym tytulem.

Dzieki za ostrzeżenie. Właśnie zastanawiałem się nad zakupem. Ale skoro optymalizacja i stabilnośc leża i kwiczą to sie wstrzymam.

Ta gra nie wymagała czasem Windowsa 10? teraz nagle piszą że 7 wystarczy.

I jedna uwaga. Ta gra jest w fazie beta testów. Alfa testy są wtedy i tylko w tedy, kiedy program/gra są testowana u producenta, na jego sprzęcie i tylko osoby testujące są z zewnątrz. To chyba przy RUST było po raz pierwszy że bete nazwali alfą aby "wytłumaczyć" dlaczego tytuł jest w takiej sieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex1112 napisał:

Dzieki za ostrzeżenie. Właśnie zastanawiałem się nad zakupem. Ale skoro optymalizacja i stabilnośc leża i kwiczą to sie wstrzymam.

Ta gra nie wymagała czasem Windowsa 10? teraz nagle piszą że 7 wystarczy.

I jedna uwaga. Ta gra jest w fazie beta testów. Alfa testy są wtedy i tylko w tedy, kiedy program/gra są testowana u producenta, na jego sprzęcie i tylko osoby testujące są z zewnątrz. To chyba przy RUST było po raz pierwszy że bete nazwali alfą aby "wytłumaczyć" dlaczego tytuł jest w takiej sieczce.

Gra działa na win7 64 minimum.

Ja tutaj nie hejtuje gry ale twórców co chcą jak najszybciej nabic kase.Jeżeli nie maja siana to niech napisza,ze potrzebuja takiego wsparcia aby ukonczyc gre.Daja alfe do wczesnego dostepu.. Nic nie naprawione od xxx czasu..Polecam kupic dostep za 2-3 miesiace jak juz zaczna cokolwiek naprawiac.Klimat gra ma niesamowity + polaczenie pvp/pve jest genialne. Rozumiem inne bledy ale qwa 4 minuty loading aby potem wywalilo cie do ekranu glownego? I nastepne 4 minuty i tak x 3 aby sobie zagrac meczyk gdzie na koncu boss biega lewo do sciany i z powrotem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu zdenerwowany faktem,ze my "ostatecznie odbiorcy" jestesmy traktowani jako beta testerzy.

Kupuje gry cyfrowo wiec sa drozsze.. Ostatni zakup jakiego dokonalem to Kingdom Come Deliverance.

Juz nigdy wiecej nie kupie gry na premiere, bo zaplacic 215zl aby miec pobugowane questy,wysypki do pulpitu,scinki.

Nastepnie wychodzi patch ktory jeszcze bardziej psuje questy i nastepny ktore je poprawia ale psuje co innego..

Dlaczego taka firma nie moze wydac gry pozniej i to naprawic tylko sprzedaja nam z pelna swiadomoscia babola

ktorego wiedza,ze musza latac przez kwartal.. Takie gry wychodza praktycznie nonstop w dzisijeszych czasach + patche day 0 xxx gb.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myth555 napisał:

Jestem po prostu zdenerwowany faktem,ze my "ostatecznie odbiorcy" jestesmy traktowani jako beta testerzy.

Kupuje gry cyfrowo wiec sa drozsze.. Ostatni zakup jakiego dokonalem to Kingdom Come Deliverance.

Juz nigdy wiecej nie kupie gry na premiere, bo zaplacic 215zl aby miec pobugowane questy,wysypki do pulpitu,scinki.

Nastepnie wychodzi patch ktory jeszcze bardziej psuje questy i nastepny ktore je poprawia ale psuje co innego..

Dlaczego taka firma nie moze wydac gry pozniej i to naprawic tylko sprzedaja nam z pelna swiadomoscia babola

ktorego wiedza,ze musza latac przez kwartal.. Takie gry wychodza praktycznie nonstop w dzisijeszych czasach + patche day 0 xxx gb.

 

Bo testowania oprogramowania jest drogie i czasochłonne. Należało by wynająć zewnętrz zepuł testujący ( testerzy zarabiają często na poziomie programisty) i przez min 3-4 tygodnie dostawać mase zgłoszeń błędów ( zazwyczaj suche fakty, że gdzieć coś nie działa, z żadka z sugesią co może byc tego przyczyną) i to poprawiać. Przez bardzo wielu menadzerów testowania jest traktowana jako wąskie gardło. A pokiego sie w to bawić skoro tytuł można juz wypuścić na rynek z dopiskiem "early access" i gracze zrobią resztę.

Obawiam się że gra długo nie pożyje. Ci którzy ja kupia puźniej zostaną wrzuceni do jednego worka ze Skilzordami i sie od tytułu odbiją. Crytek nie bedzie rozwijał tytułu bo będzie mało graczy ( co się sprzedało to się sprzedało), Skilzordy odejdą bo społeczność graczy bedzie mała, Potem wydadzą gre jako F2P, bedzie lekkie odbicie i znowu osunięcie w dół. Evolve sie kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować