Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie godziny tortur: recenzja filmu Kobiety mafii

10 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2018 o 11:03, alex1112 napisał:

Szok im niedowierzanie!!! Polski film okazał sie fillem do pupy. No jak to mozliwe?!!

No tak, bo nie ma dobrych polskich filmów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makoko napisał:
Dnia 24.02.2018 o 11:03, alex1112 napisał:

Szok im niedowierzanie!!! Polski film okazał sie fillem do pupy. No jak to mozliwe?!!

No tak, bo nie ma dobrych polskich filmów

No fakt. "Krzyżacy" "Potop" "Sami swoi" "Sex misja". No wybacz ale ostatni doby film z nad Wisły który wdziałem, to "Przybyli ułani", po drodze wpadł by zapewne jakiś serial.

Obecna polska kinematografia dotknięta jest wybryzgiem pociotków beztalenci. Reżyserów z klanu" brakiem jakiegokolwiek udźwiękowienia ( o zgrozo sprzęt i dźwiękowcy są), gry światłem, czy pracy kamery. Do tego przewidywalność tego co się stanie, w zasadzie jak się zaczyna jakiś wątek, to od razu wiadomo jak się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak mimo żadnego wpływu tej sceny na resztę fabuły filmu, wspomniane zostają opanowane przez Muzułmanów “strefy no-go” – co nie ma nawet cienia uzasadnienia w rzeczywistości, "

--------

Jako osoba posiadająca rodzinę w skandynawii informuję kolegę Nowackiego, że strefy no -go istnieją. I tak, o mało co sam uwierzyłem szwedzkiej aktywistce, że to bujda na resorach. A jednak. Najlepiej wskoczyć na prom i przekonać się samemu panie redaktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tej propagandy 'antymedycznej' w Botoksie. To propaganda politycznej poprawnosci, którą serwujecie jako serwis o grach komputerowych jest co najmniej równie głupia, agresywna i nie na miejscu. Bo co, dwie kobiety poszły z czarnoskórym.? Facet, zanim nastąpił kryzys migrancki połowa Niemek i Szwedek jeżdziła do egiptu w jednym celu - zgadnij po co, a jak się nie domyślasz przewertuj niemiecką prasę sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, naczelnyk napisał:

A co do tej propagandy 'antymedycznej' w Botoksie. To propaganda politycznej poprawnosci, którą serwujecie jako serwis o grach komputerowych jest co najmniej równie głupia, agresywna i nie na miejscu. Bo co, dwie kobiety poszły z czarnoskórym.? Facet, zanim nastąpił kryzys migrancki połowa Niemek i Szwedek jeżdziła do egiptu w jednym celu - zgadnij po co, a jak się nie domyślasz przewertuj niemiecką prasę sprzed kilku lat.

Akurat lewacką politykę poprawności politycznej serwują nam tutaj tylko Nowacki i Serafin, a nie cały portal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczelnyk napisał:

Bo co, dwie kobiety poszły z czarnoskórym.? Facet, zanim nastąpił kryzys migrancki połowa Niemek i Szwedek jeżdziła do egiptu w jednym celu - zgadnij po co, a jak się nie domyślasz przewertuj niemiecką prasę sprzed kilku lat.

Egipcjanie na ogół nie są czarnoskórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczelnyk napisał:

"Jednak mimo żadnego wpływu tej sceny na resztę fabuły filmu, wspomniane zostają opanowane przez Muzułmanów “strefy no-go” – co nie ma nawet cienia uzasadnienia w rzeczywistości, "

--------

Jako osoba posiadająca rodzinę w skandynawii informuję kolegę Nowackiego, że strefy no -go istnieją. I tak, o mało co sam uwierzyłem szwedzkiej aktywistce, że to bujda na resorach. A jednak. Najlepiej wskoczyć na prom i przekonać się samemu panie redaktorze.

 

Nieee, nie ma stref no-go. Są tylko "particularly vulnerable zones" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:

Nieee, nie ma stref no-go. Są tylko "particularly vulnerable zones" ;)

W tekście zaznaczyłem, że mowa jest o strefach no-go w Danii. Mówi się o takich strefach w Szwecji i Francji, to, czy są faktycznymi strefami no-go to kwestia dyskusyjna - jedni mówią, że tam jest jedna wielka rzeź, inni mówią, że zgodnie z tą definicją strefy no-go to należałoby tak nazwać cały Radom. Ja, szczerze mówiąc, nie czuję się kompetentny aby zajmować stanowisko w tej sprawie, nie byłem w Szwecji, nie byłem we Francji, nie czytałem reportaży,badań, a poza tym to nie jest czas i miejsce.

Jednak strefy no-go w Danii - no to jest już wymysł redaktorów Breitbarta oraz Patryka Vegi, bo dosłownie nigdzie indziej nie mówi się o takich strefach w Kopenhadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować