Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Solidny skok na kasę: recenzja Metal Gear Survive

3 posty w tym temacie

"Nie ma możliwości szybszego zdobywania doświadczenia dzięki rzuceniu kilku srebrników"

Not true. Są czasowe boosty za SV, przyspieszające zdobywanie punktów. Ba, są takie, które przyspieszają wszystko co robisz w grze. Na co to wskazuje? Ano na to, że cała gra zapewne tworzona była z myślą o tym, by grind był na tyle uciążliwy, by ludzi zachęcić do płacenia. Witamy w epoce "live services"...

Btw, pierwszy raz widzę tak wysoką ocenę da tego wynaturzonego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nvaier napisał:

"Nie ma możliwości szybszego zdobywania doświadczenia dzięki rzuceniu kilku srebrników"

Not true. Są czasowe boosty za SV, przyspieszające zdobywanie punktów. Ba, są takie, które przyspieszają wszystko co robisz w grze. Na co to wskazuje? Ano na to, że cała gra zapewne tworzona była z myślą o tym, by grind był na tyle uciążliwy, by ludzi zachęcić do płacenia. Witamy w epoce "live services"...

Btw, pierwszy raz widzę tak wysoką ocenę da tego wynaturzonego gniota.

 

Fakt, przez idiotyczny interfejs zwyczajnie przeoczyłem to. Co do oceny - mam bardzo dużo zarzutów do tej gry, co widać w mojej recenzji, i na wady, które wymieniali inni recenzenci również zwróciłem uwagę. Nie zmienia to jednak faktu, że bawiłem się przy grze dobrze. Wynik punktowy odzwierciedla jedynie moje subiektywne odczucia, ocena 7.0 nie oznacza bynajmniej, że jestem ślepy na wady MGSurvive ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować