Gram.pl

Cyberpunk 2077 ma być kolejną liczącą się marką studia CD Projekt RED

27 postów w tym temacie

W dobie Microsoftu i ich promowania na siłę durnego Windows Store wrzucenie Cyberpunk również na Steam nie jest wcale sprawą tak oczywistą. Mogli zostawić tylko na GOG strzelając sobie w stopę tak jak to teraz robi M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

W dobie Microsoftu i ich promowania na siłę durnego Windows Store wrzucenie Cyberpunk również na Steam nie jest wcale sprawą tak oczywistą. Mogli zostawić tylko na GOG strzelając sobie w stopę tak jak to teraz robi M$.

Sprzedaj PC na złom i kup konsole :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
 

Sprzedaj PC na złom i kup konsole :) 

 

To ja wole sprzedać rodzinę i kupić koknkretny złom :)

Haha dobre :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrzucę CD Projekt Red pomysł . Może warto zrobić gry na bazie historii Polski . Obojętnie który jej okres . Nie brakuje książek wartych gry . Czesi potrafią i się nie wstydzą może i my moglibyśmy ? Karol Bunsch na ten przykład , tylko jako baza . Od zera do dowodzącego drużyną i budującego coś . Stanicę ,wieżę , zamek itp itd lub otrzymujące to od króla za dobrą służbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AlSandro napisał:

Podrzucę CD Projekt Red pomysł . Może warto zrobić gry na bazie historii Polski . Obojętnie który jej okres . Nie brakuje książek wartych gry . Czesi potrafią i się nie wstydzą może i my moglibyśmy ? Karol Bunsch na ten przykład , tylko jako baza . Od zera do dowodzącego drużyną i budującego coś . Stanicę ,wieżę , zamek itp itd lub otrzymujące to od króla za dobrą służbę.

Akurat co jak co, ale czesi powinni się wstydzić tego co wydali.

To o czym piszesz się nie sprzeda, przynajmniej nie tak jak powinno. Ja wiem że u nas i w pobliskich krainach pewnie byłby to hit, ale mam wrażenie że CDP myśli trochę bardziej globalnie.

Ponadto gry odbijają się od realizmu przez to, że teraz mało kto ma czas żeby siedzieć i farmić każdą cegiełkę do tego zamku. Młodym się nie będzie chciało, a starzy już nie mają czasu. Taki Kingdome Come wcale nie sprzeda się jakoś super. Oczywiście jest hype, wydawca rzuci kasą i powstanie druga część i jedyne co większość ludzi będzie pamiętać to masa wszechobecnych bugów i plastikowa grafika i fizyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gta_4_PC napisał:
MisioKGB napisał:

W dobie Microsoftu i ich promowania na siłę durnego Windows Store wrzucenie Cyberpunk również na Steam nie jest wcale sprawą tak oczywistą. Mogli zostawić tylko na GOG strzelając sobie w stopę tak jak to teraz robi M$.

Sprzedaj PC na złom i kup konsole :) 

Z całą pewnością mógłbym już teraz powiedzieć, że wtedy to ja bym się rzewnie popłakał ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, AlSandro napisał:

Podrzucę CD Projekt Red pomysł . Może warto zrobić gry na bazie historii Polski . Obojętnie który jej okres . Nie brakuje książek wartych gry . Czesi potrafią i się nie wstydzą może i my moglibyśmy ? Karol Bunsch na ten przykład , tylko jako baza . Od zera do dowodzącego drużyną i budującego coś . Stanicę ,wieżę , zamek itp itd lub otrzymujące to od króla za dobrą służbę.

To ja tylko zostawię tutaj jeden pomysł - Thorgal.

Pozdrawiam i idę dalej zwiedzać kosmos w Elite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
2 minuty temu, AlSandro napisał:

Podrzucę CD Projekt Red pomysł . Może warto zrobić gry na bazie historii Polski . Obojętnie który jej okres . Nie brakuje książek wartych gry . Czesi potrafią i się nie wstydzą może i my moglibyśmy ? Karol Bunsch na ten przykład , tylko jako baza . Od zera do dowodzącego drużyną i budującego coś . Stanicę ,wieżę , zamek itp itd lub otrzymujące to od króla za dobrą służbę.

Akurat co jak co, ale czesi powinni się wstydzić tego co wydali.

To o czym piszesz się nie sprzeda, przynajmniej nie tak jak powinno. Ja wiem że u nas i w pobliskich krainach pewnie byłby to hit, ale mam wrażenie że CDP myśli trochę bardziej globalnie.

Ponadto gry odbijają się od realizmu przez to, że teraz mało kto ma czas żeby siedzieć i farmić każdą cegiełkę do tego zamku. Młodym się nie będzie chciało, a starzy już nie mają czasu. Taki Kingdome Come wcale nie sprzeda się jakoś super. Oczywiście jest hype, wydawca rzuci kasą i powstanie druga część i jedyne co większość ludzi będzie pamiętać to masa wszechobecnych bugów i plastikowa grafika i fizyka. 

Mnie milion sprzedanych kopii ''nieudanej'' gry zadawala . Cyberpunk będzie finansową klapą i stwierdzenia że to gra od twórców Wiedzmina nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
28 minut temu, AlSandro napisał:

Podrzucę CD Projekt Red pomysł . Może warto zrobić gry na bazie historii Polski . Obojętnie który jej okres . Nie brakuje książek wartych gry . Czesi potrafią i się nie wstydzą może i my moglibyśmy ? Karol Bunsch na ten przykład , tylko jako baza . Od zera do dowodzącego drużyną i budującego coś . Stanicę ,wieżę , zamek itp itd lub otrzymujące to od króla za dobrą służbę.

To ja tylko zostawię tutaj jeden pomysł - Thorgal.

Pozdrawiam i idę dalej zwiedzać kosmos w Elite

Elex SF+ Fantasy = 200 tys kopii .Gra żałosna, nawet w porównaniu do Kingdom Come Deliverance.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, AlSandro napisał:

Mnie milion sprzedanych kopii ''nieudanej'' gry zadawala . Cyberpunk będzie finansową klapą i stwierdzenia że to gra od twórców Wiedzmina nie pomogą.

Milion to jest nic. A co do cyberpunka to powiedz mi proszę, wróżysz z fusów, czy z kryształowej kuli? 

Edytowano przez TigerXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
31 minut temu, AlSandro napisał:

Mnie milion sprzedanych kopii ''nieudanej'' gry zadawala . Cyberpunk będzie finansową klapą i stwierdzenia że to gra od twórców Wiedzmina nie pomogą.

Milion to jest nic. A co do cyberpunka to powiedz mi proszę, wróżysz z fusów, czy z kryształowej kuli? 

Tylko badania rynku . Czyli takie wróżenie z fusów i to się nazywa nisza czyli bardzo wąski krąg odbiorców .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zera do bohatera z jakimś żelazem w ręce , koniem żywym lub mechnicznym pod siedzeniem oraz płcią piękną i podlane dobrą opowieścią z tragedią w tle oraz kątem, gdzie można leczyc różne rany; to się zwykle sprzedaje . Nie?

Historia Polski zapewniam że sprzeda sie bardzo dobrze .W polskich klimatach widokowych , muzycznych z gwarą od kaszubskiej po podhalańską z lwowskim tajoj i innym takimi subtelnościami. Tak jak angielski róznie brzmi w ustach różnych narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
4 minuty temu, AlSandro napisał:

 

A daj linka do tego badania, bo aż jestem ciekaw.

Cytat z Lema znasz ? Korzystaj z przeglądarki i wpisuj intersujące cię pytania . Zwykle znajduję odpowiedzi . Może i ty znajdziesz ... Kto wie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu żadnych ciekawych informacji o samej grze, tylko marketingowy bełkot. Ehhh...

2 godziny temu, TigerXP napisał:

No i nie znalazłem. Musisz jednak dać tego linka. 

Jak ma Ci podać linka do rozmowy ze znajomymi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne badania były też publikowane tutaj na Gram . Dosyć wiekowe ale były .http://www.kpt.krakow.pl/wp-content/uploads/2017/09/kondycja-polskiej-branzy-gier17.pdf Oczywiście nie ma tu badań dotyczących bezpośrednio Cyberpunka ale badania różne można znaleść jeśli się chce , a nie jest się Gregario lub TigerXp . Na Gram było opublikowane  dosyc dokładne badanie dla gier preferowanych przez graczy omawiające właśnie szanse Cyberpunka w porównaniu chyba do Wiedźmina. Cyberpunk nawet jako rpg będzie w niszy wydawniczej .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się