Gram.pl

Wiedźmin - Hissrich jednak nie ujawniła bohaterów serialu

13 postów w tym temacie

Może jestem już przewrażliwiony na punkcie poprawności politycznej, ale zdanie "Geralt będzie mężczyzną" każe mi dopuszczać możliwość że dadzą czarnego azjatę xxDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomyślmy chwile, kim mogą być bochaterowie w Wiedzmine? To tak jak by kręcono nową wersje Potopu, czy Wołodyjowskiego i wielką zagatka miało by być jakie postacie wystapią. Mnie raczej interesuje kto kogo bedzie grał, bo patrząć na to co się dziej, to faktycznie mam obawy o zmurzynienie produkcji.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oscar_Oks napisał:

Pfff... Wczoraj już o tym pisałem, po tym, jak zaczęliście trąbić, że ujawniła.

Ja traktowałem wczorajsze tweety Hissrich jako dobrą formę robienia zamieszania wokół serialu... i trzeba przyznać - robi to naprawdę dobrze.

Przy okazji - serdecznie pozdrawiamy kolegę Mateusza Zdanowicza! :)

giphy.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Khalid napisał:

Nie lubie gościówy. Lepiej podać konkrety albo nie pisać nic. Tak to jest gdy pisanie scenariusza do takiego dzieła jakim jest Wiedźmin daje się kobiecie.

Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący ;) Just to be clear.

Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". 

Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne. 

 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący Just to be clear.

Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". 

Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne. 

 

Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał: 

Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie.

Nie dość, że seksista, to jeszcze niedouczony. 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie dość, że seksista, to jeszcze niedouczony. 

Chce pan dodać coś jeszcze ? Rozumiem, że historii uczy się pan z Wikipedii ? Chętnie posłucham tych 'mądrości'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący Just to be clear.

Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". 

Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne. 

 

Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie.


Khalid, jakbyś uważnie wczytał się w "demokrację" to byś wiedział, że wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskryminowanie i krzywdzenie mniejszości oraz innych ludzi.

Daruj sobie, bo jesteś śmieszny w tym nawiązaniu do Bolka. Po to są zgłoszenia, by takie toksyczne jednostki usuwać.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Khalid, jakbyś uważnie wczytał się w "demokrację" to byś wiedział, że wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskryminowanie i krzywdzenie mniejszości oraz innych ludzi.

Daruj sobie, bo jesteś śmieszny w tym nawiązaniu do Bolka. Po to są zgłoszenia, by takie toksyczne jednostki usuwać.

W niedalekiej historii było już demokratyczne państwo, które usuwało 'toksyczne jednostki' i to ty sobie daruj, bo to Ty sie ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leos8 napisał:
Khalid napisał:
Zgłosiłem Twój komentarz jako seksistowski i dyskryminujący Just to be clear.

Babka robi dobrą robotę, analizując kolejne postacie z Sagi i mając niezły ubaw z fanami. Napędza bezpośredni marketing przy produkcji, jednocześnie nie wydając na to kupę forsy i nigdzie nie napisała, że "oto idą konkrety". 

Nie będzie też spoilerować i walić faktami wbrew umowie oraz sobie, bo "Khalid" z gram.pl ma z tym problem. Nie wiem, do czego masz ten wąt, ale Twoje podejście do sprawy jest, w moim odczuciu, skrajnie żałosne. 

 

Bolek też donosił i dobrze na tym nie wyszedł ;) Rób co chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Pozdrawiam serdecznie.


Khalid, jakbyś uważnie wczytał się w "demokrację" to byś wiedział, że wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskryminowanie i krzywdzenie mniejszości oraz innych ludzi.

Daruj sobie, bo jesteś śmieszny w tym nawiązaniu do Bolka. Po to są zgłoszenia, by takie toksyczne jednostki usuwać.

Co na Boga ma wspólnego demokracja z wolnościa słowa czy tolerancją? Przeciez podstawą tego systemu są rządy większości, czy brak toleracnji dla woli i pogladów mniejszości.

Tak na szybko dla przykładu. W RPA, które jest demokratyczne, własnie przeszła przez parlament ustawa, która pozwala na konfiskatę mienia bez wypłaty odszkodowania, mniejszości o innym kolorze skóry niz większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co na Boga ma wspólnego demokracja z wolnościa słowa czy tolerancją? Przeciez podstawą tego systemu są rządy większości, czy brak toleracnji dla woli i pogladów mniejszości.

Tak na szybko dla przykładu. W RPA, które jest demokratyczne, własnie przeszła przez parlament ustawa, która pozwala na konfiskatę mienia bez wypłaty odszkodowania, mniejszości o innym kolorze skóry niz większość.

Sam widzisz, że polemika tutaj nie ma sensu. Tym bardziej, że jest to temat o Wiedźminie. Zareagowałem, bo zamiast napisać coś konstruktywnego i przede wszystkim do mnie użytkownik Leos8 poleciał z płaczem do admina. Co zdziwiło mnie jeszcze bardziej... admin usunął mój wpis. No nie wnikam. Zresztą czego wymagać od użytkownika, który 'wczytuje się w demokrację'. Pewnie miał na myśli Konstytucję, ale to pojęcie jest mu obce, a treści w niej zawarte nieznane :) Co do tolerancji.. nie jestem tolerancyjny i nie mam zamiaru być ! Popatrzcie na kraje zachodnie to zobaczycie czym kończy się tolerancja. Człowiek powinien od małego mieć wpajane do głowy, że ma walczyć o swoje ! Ktoś chce dalej drążyć temat to zapraszam... można wysłać wiadomość prywatną. Dziękuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się