Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - II wojna światowa w grze coraz bardziej prawdopodobna

8 postów w tym temacie

Tylko skoro II wojna światowa to dlaczego "Battlefield V"? Bo po 4? No to 5. Bez sensu. Albo dlaczego nie II? Może to rzeczywiście Vietnam. Model PPsh, który ostatnio wyciekł również był używany w Vietnamie. A wiemy, że to by była fajna broń do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceicob napisał:

A ja tu sobie dalej czekam na kontynuacje Battlefielda 2142 :/

I się nie doczekasz. Pałeczkę futurystycznego FPS w EA przejął Titanfall. W tym wypadku kontynuacja BF 2142 jest biznesowo nieuzasadniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów kolejny Battlefail...

Naprawdę lubiłem BF2, bawiłem się świetnie przy 2142. BF3 i 4 były ok, nabiłem mnóstwo godzin z kumplami mimo wad. A potem bum i One, którego już raczej nie odkurzę, przplatane Battlefrontami, o których im mniej powiem tym lepiej.

Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie dalej BFS i TDM na Noshar Canals wystarcza i nie zapowiada sie aby to się zmieniło. Ja osobiście chciałbym zobaczyć remake pierwszego Medal of Honor, innymi słowy porządnego FPS'a osadzonego w realiach II wojny światowej z nastawieniem na tryb dla jednego gracza. Oczywiście pomarzyć sobie mogę, bo nikłe szanse na to.

Ehh... a tak bym chciał wysadzić rakietę V2 w dzisiejszych standardach graficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH 1 i 2/underground , odświeżone... Kurcze. Aż sobie zagram na emulatorze, choćby po to, żeby tej muzyki posłuchać. A jaka już tam fantazja ponosiła twórców, inteligentni żołnierze-psy, roboty, rycerze. Ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

MoH 1 i 2/underground , odświeżone... Kurcze. Aż sobie zagram na emulatorze, choćby po to, żeby tej muzyki posłuchać. A jaka już tam fantazja ponosiła twórców, inteligentni żołnierze-psy, roboty, rycerze. Ahh

Scenariusz do gry tworzył Dreamworks, stąd... ciekawsza jakość w kwesti nietypowych rzeczy xD

Co do muzyki, Spotify ma albumy ze wszystkich części MoH, w tym pierwszej (według mnie najlepszej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować