Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda zapowiada swoją konferencję na E3

11 postów w tym temacie

Tylko pomyślcie jak świeży i innowacyjny w stosunku do poprzednich gier bethesdy mógłby być nowy TES. Boję się, że będzie to po prostu Skyrim w innej krainie. Skyrima uwielbiam, kilkaset godzin w nim mam, ale jednak... Czas na zmiany.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie bedzie nowy TES. Bedzie dodatek do Wolfensteina, nowy rozdział do The Elder Scrolls Online rozgrywający się na Summerset, cośtam pewnie bąkną o Elder Scrolls Legends i zapowiedzą nowe IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Oxygar napisał:

Tylko pomyślcie jak świeży i innowacyjny w stosunku do poprzednich gier bethesdy mógłby być nowy TES. Boję się, że będzie to po prostu Skyrim w innej krainie. Skyrima uwielbiam, kilkaset godzin w nim mam, ale jednak... Czas na zmiany.

Będzie tak różnica jak między Falloutem 3 i 4 czyli w sumie żadna, żeby zrobić coś rewolucyjnego to trzeba chęci, a u nich jest tylko skok na kasę, w ogóle obecna generacja konsol nie dała by rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinirio napisał:

To napewno nie bedzie nowy TES. Bedzie dodatek do Wolfensteina, nowy rozdział do The Elder Scrolls Online rozgrywający się na Summerset, cośtam pewnie bąkną o Elder Scrolls Legends i zapowiedzą nowe IP.

Morrowind: 2002. Oblivion: 2006. Fallout 3: 2008. Skyrim: 2011. Fallout4: 2015. To tyle, jak chodzi o twoje "na pewno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Tylko pomyślcie jak świeży i innowacyjny w stosunku do poprzednich gier bethesdy mógłby być nowy TES. Boję się, że będzie to po prostu Skyrim w innej krainie. Skyrima uwielbiam, kilkaset godzin w nim mam, ale jednak... Czas na zmiany.

W sumie masz rację. Pamiętam dodany ostatnio materiał na temat Gothic'a i Wiedźmina. Było w nim o inspiracjach itd. Jedna rzecz zwróciła moją szczególną uwagę. Mianowicie fakt iż, TES'y nigdy nie będą tak dobre jak wymienione przeze mnie wcześniejsze produkcje, a to z jednego powodu. Nie mają głównego bohatera z własną niesamowitą historią. Nie chce żeby ktoś mnie źle zrozumiał. Uwielbiam Skyrima mimo to jednak jest w tym trochę racji. Jeśli chodzi również o lokacje to sami wiecie. W Skyrimie jest to tak wielkie i rozwlekłe. Do tego tak bardzo powtarzające się. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zobaczył taktycznego Fallouta, coś pomiędzy Falloutem 1-2 a Brotherhood of Steel. Wykonanego w pełnym 3d w stylu przypominającym troszkę nowego X-com. Polałbym to otwartym światem. Zaś część map generowanych losowo. Rozwinołbym to o pełne zarządzanie bazą, czy też schronem... a nawet możliwością zmiany jej miejsca... Wyobraźcie sobie że odkrywacie jakiś schron który z jakiś przyczyn upadł... oczyszczacie go z plugastwa, uruchamiacie poszczególnego elementy bazy. :) Fantazja dobra rzeczy. Gra 4X w uniwersum Fallouta... Hell Yeahhhhaaaa.

 

Poniosło mnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał

W sumie masz rację. Pamiętam dodany ostatnio materiał na temat Gothic'a i Wiedźmina. Było w nim o inspiracjach itd. Jedna rzecz zwróciła moją szczególną uwagę. Mianowicie fakt iż, TES'y nigdy nie będą tak dobre jak wymienione przeze mnie wcześniejsze produkcje, a to z jednego powodu. Nie mają głównego bohatera z własną niesamowitą historią. Nie chce żeby ktoś mnie źle zrozumiał. Uwielbiam Skyrima mimo to jednak jest w tym trochę racji. Jeśli chodzi również o lokacje to sami wiecie. W Skyrimie jest to tak wielkie i rozwlekłe. Do tego tak bardzo powtarzające się. No cóż.

Dyskusja stara jak świat. Narzucony bohater vs tworzenie własnej postaci, zwarta konstrukcja świata vs rozległe tereny itp. Wszystko już było, każda z koncepcji ma swoje wady i zalety. Ja tam nowego TESa biorę od razu. Wystarczy mi możliwość stworzenia postaci od nowa i zwiedzenia nią nowych lokacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
Sinirio napisał:

To napewno nie bedzie nowy TES. Bedzie dodatek do Wolfensteina, nowy rozdział do The Elder Scrolls Online rozgrywający się na Summerset, cośtam pewnie bąkną o Elder Scrolls Legends i zapowiedzą nowe IP.

Morrowind: 2002. Oblivion: 2006. Fallout 3: 2008. Skyrim: 2011. Fallout4: 2015. To tyle, jak chodzi o twoje "na pewno".

No i? Bethesda ma w przygotowaniu 2 nowe duże IP i już potwierdzili, że następny TES nie ukarze się przed nimi.

Według twojej teorii Half -Life 3 już dawno powinien wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i? Bethesda ma w przygotowaniu 2 nowe duże IP i już potwierdzili, że następny TES nie ukarze się przed nimi.

Według twojej teorii Half -Life 3 już dawno powinien wyjść...

W tym temacie nie ma mowy o grach, które w tym roku wyjdą, tylko o tych, które zobaczymy na E3, geniuszu. Poza tym na kogoś, kto pisze "nie ukaRZe się" i "napewno" chyba już dosyć czasu zmarnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować