Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Come: Deliverance z aktualizacją 1.3 na PC

11 postów w tym temacie

No, no w tym tempie to po wersji 1.8 bedzie sie należało zastanowić na zakupem. Nie prościej było poczekac i wydać połatany produkt? Jestem szczerze zainteresowanym zakupem, ale w płacenie za beta testy nie dam sie wrobić. Tylko że za grę która miała premiere z pół roku temu (albo wiecej) nie dam 2 stów. I tak studia pozbywają sie masy potencjalnej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex1112 napisał:

No, no w tym tempie to po wersji 1.8 bedzie sie należało zastanowić na zakupem. Nie prościej było poczekac i wydać połatany produkt? Jestem szczerze zainteresowanym zakupem, ale w płacenie za beta testy nie dam sie wrobić. Tylko że za grę która miała premiere z pół roku temu (albo wiecej) nie dam 2 stów. I tak studia pozbywają sie masy potencjalnej kasy.

bledy w kindgom come sa tak srednio wplywajace na rozgrywke - po 120 godzinach natrafilem tylko na 2 bledy ktore mi utrudnily rozgrywke - ktore wlasnie zostaly naprawione z tym patchem . a co do savowania to banda bezmozgich malp placze bo nie moga zapisac gre w kazdym momencie .. tylko ze moga - wymaga to troche  wysilku i nauczenie sie alchemi - ktora wcale nie jest trudna a jest to najlepszy system alchemi w grach jaki widzialem od 22 lat grania na pc . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, seten napisał:

bledy w kindgom come sa tak srednio wplywajace na rozgrywke - po 120 godzinach natrafilem tylko na 2 bledy

Za to u innych postać blokuje się w pomieszczeniach, albo nie odpala się cutscenka popychająca fabułę do przodu i nie da się ukończyć gry :P 

Ja się wezmę za tą grę za pół roku jak ją połatają i jak zmienię procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podniesiono wydajność"? No to zaraz będę testować, bo jak do tej pory mogłem pozwolić sobie na 60FPS dopiero przy zejściu do średnio-wysokich detali w 1440p, z GTX1080ti, i56600k i 16gb ram na pokładzie, więc za wesoło nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Headbangerr napisał:

"Podniesiono wydajność"? No to zaraz będę testować, bo jak do tej pory mogłem pozwolić sobie na 60FPS dopiero przy zejściu do średnio-wysokich detali w 1440p, z GTX1080ti, i56600k i 16gb ram na pokładzie, więc za wesoło nie było. 

Parowanie tak mocnej karty graficznej ze średniej klasy procesorem zawsze będę się kończyć wynikami poniżej oczekiwań, choć oczywiście nie uważam, żeby Kingdom Come mogło czymkolwiek usprawiedliwić równie wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaddon napisał:
6 minut temu, Headbangerr napisał:

"Podniesiono wydajność"? No to zaraz będę testować, bo jak do tej pory mogłem pozwolić sobie na 60FPS dopiero przy zejściu do średnio-wysokich detali w 1440p, z GTX1080ti, i56600k i 16gb ram na pokładzie, więc za wesoło nie było. 

Parowanie tak mocnej karty graficznej ze średniej klasy procesorem zawsze będę się kończyć wynikami poniżej oczekiwań, choć oczywiście nie uważam, żeby Kingdom Come mogło czymkolwiek usprawiedliwić równie wysokie wymagania.

Warto też dodać, że KCD powinien siedzieć na SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parowanie tak mocnej karty graficznej ze średniej klasy procesorem zawsze będę się kończyć wynikami poniżej oczekiwań, choć oczywiście nie uważam, żeby Kingdom Come mogło czymkolwiek usprawiedliwić równie wysokie wymagania.

Jakoś wcześniej mnie to nie spotkało XD.  Poza tym nie wiedziałem, że kręcony 6600k jest procesorem średniej klasy.  Może na papierze. W testach różnych procków w parze z GTX1080ti odbiegał od czołówki najwyżej o kilkanaście procent / kilka FPS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedisaiyanpl napisał:
Rimmorn napisał:

Warto też dodać, że KCD powinien siedzieć na SSD.

Nie, nie powinien to tylko dowód na to ,że streaming w tej grze leży.

Lol nawet stare Assassins Creedy wymagają SSD jak chcesz przegalopować przez miasto tak jak tutaj można. Zwyczajnie za dużo rzeczy do wczytania naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaddon napisał:
6 minut temu, Headbangerr napisał:

"Podniesiono wydajność"? No to zaraz będę testować, bo jak do tej pory mogłem pozwolić sobie na 60FPS dopiero przy zejściu do średnio-wysokich detali w 1440p, z GTX1080ti, i56600k i 16gb ram na pokładzie, więc za wesoło nie było. 

Parowanie tak mocnej karty graficznej ze średniej klasy procesorem zawsze będę się kończyć wynikami poniżej oczekiwań, choć oczywiście nie uważam, żeby Kingdom Come mogło czymkolwiek usprawiedliwić równie wysokie wymagania.

Akurat i5 6600 i GTX1080Ti jest dobrą konfiguracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować