Gram.pl

Takich fanów inni mogą Nintendo tylko pozazdrościć

11 postów w tym temacie

Łoł, stężenie geek-izmu na metr sześcienny wyższe niż przekorczenie norm zanieczyszczenia powietrza w Polsce ostatnich tygodniach...

Chociaż nie wiem czy bym tak jak ten gosciu nie zareagował na zapowiedź Warcrafta IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo posiada chyba największy odsetek fanbojów i to takich hardcorowych. W zasadzie to chyba większość fanów nintendo to fanboje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest to lekka przesada ale na pewno wolę się tak cieszyć z jakiejś wyczekiwanej premiery niż narzekać albo już zakładać ze gra będzie gorsza od poprzednich części. W sumie moja reakcja na to ze wyjdzie The Last of Us 2 była podobna :D Osobiscie jestem ciekawa tej premiery bo od niedawna posiadam Switcha a w oryginalne Super Smash Bros. nigdy nie miałam okazji grać (grywałam jedynie trochę w Brawlhallę która zasadami jest bardzo podobna do Smasha) Na pewno nie moge się doczekać pierwszego gameplayu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, normalnie wow, od razu na myśl przychodzi taki jeden gif z tego, jak mu tam, Avatar

https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/09/avatar-foaming-mouth-guy-gif-9.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odchodząc od tego bycia fanem Nintendo - Smash to fenomen w FGC. Kto oglądał różne urywki z turniejów wie o czym mówię ;)

Ja się cieszę, że akurat w dniu tego ogłoszenia kupiłem sobie Switcha. Nadal mam jednak nadzieję, że kiedyś pojawi się "przełącznikowa" wersja F-Zero. To byłoby coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tacy z nich fani "N" a nie wiedzieli ,że nowy Smash się pojawi? Ta gra pojawiła się na każdej konsoli "N"

Chyba ,że to kolejne udawanie i robienie z siebie głąba przed kamerą by nabić $$$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się