Gram.pl

Geralt z Rivii w Soul Calibur VI! Bandai Namco prezentuje umiejętności Wiedźmina.

18 postów w tym temacie

Nie wiem co myśleć o tych miksach różnych gier, z jednej strony niby to dodatkowa reklama świetnej gry i możliwość testowania postaci różnych uniwersow przeciw sobie, a z drugiej strony nie podoba mi się taka konwencja sprowadzania do gry postaci z różnych uniwersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAK!!! ^^ Nagrody nagrodami, recenzje recenzjami, ale dopiero wykorzystanie postaci Geralta w grze klasy Soul Calibur udowadnia, że naszym rodzimym twórcom udało się coś niezwykłego. Geralt stał się postacią rozpoznawalną i lubianą na całym świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt w chińskiej bajce z mieczem świetlnym... czas umierać

Sapkowski przewraca się w grobie...

Edytowano przez misioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, chociaż ja osobiście gdzieś po cichu liczyłem, że Geralt jednak pojawi się w grze, która mnie zainteresuje :) Bijatyki to niestety nie mój klimat :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misioo napisał:

Geralt w chińskiej bajce z mieczem świetlnym... czas umierać

Sapkowski przewraca się w grobie...

Tylko, że Sapkowski żyje. A to oznacza, że nie może się przewracać w grobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Headbangerr napisał:

Teraz czas na Ciri w Cyberpunku ;P

A to by się nawet zgadzało. W W3 w momencie w którym Geralt odnajduje Ciri, ta opowiada mu o świecie w którym ludzie latają statkami powietrznymi i do walki używają czegoś podobnego do megaskopów (lasery?). Jak dla mnie to bardzo prawdopodobne że grając w cyberpunka, gdzieś nam śmignie Ciri. Kto wie, może będzie nawet jakaś mini misja żeby jej pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ten pomysł mi się nie podoba. Rozumiem, że to rodzaj reklamy no i pewnie kwestie finansowe też sie z tym wiążłą niemałe. Boje sie tylko, że jak tak dalej pójdzie to Geralta będą dodawać do popcornu w Multikinie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Khalid napisał:

Mówcie co chcecie, ale ten pomysł mi się nie podoba. Rozumiem, że to rodzaj reklamy no i pewnie kwestie finansowe też sie z tym wiążłą niemałe. Boje sie tylko, że jak tak dalej pójdzie to Geralta będą dodawać do popcornu w Multikinie ;p

Ja patrzę na to z innej perspektywy, o której zresztą wspominam na końcu.

Tym samym Geralt dołącza do innych, kultowych postaci w świecie gier, które zaliczyły występy gościnne w Soul Caliburze. To nie małe wyróżnienie patrząc na to, że dołącza do Heihachiego, Linka, Dartha Vadera, Yody, Altaira itd. Z jednej strony promocja, z drugiej wyróżnienie i zauważenie, że Wiedźmin to potężna marka. Nie żeby od razu Gerwanta dodawać do co piątej Kinder Niespodzianki, bo nie zawsze będzie pasował, ale do SC pasuje wręcz idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Geralt w SC niż [M-Muradin] Noctis z Final Fantasy w Tekken 7.

Edytowano przez Muradin
A kolega już nie mógł się powstrzymać od tego typu komentarza? Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to by się nawet zgadzało. W W3 w momencie w którym Geralt odnajduje Ciri, ta opowiada mu o świecie w którym ludzie latają statkami powietrznymi i do walki używają czegoś podobnego do megaskopów (lasery?).

Dokładnie o ten moment mnie chodziło ;P Bardzo mocno liczę na jakiś easter-egg z Ciri. Moglibyśmy nawet zobaczyć moment, w którym Ciri wskakuje przez portal ;) Albo usłyszeć jakieś wzmianki na temat "dziwnie ubranej, białowłosej dziewczyniy" gdzieś podczas gry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był Spawn, był Kratos, był Link, był Yoda, był Darth Vader, był Ezio i przyszedł czas na naszą rodzimą postać. W czasach pierwszego Wiedźmina nie spodziewałbym się, że Geralt stanie w szranki z postaciami z uniwersum SoulCalibura, tak więc cieszy mnie to bardzo, bo pasuje tam świetnie. Układ z Bandai Namco wyszedł Redom na dobre. :P 

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się