Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Absolutne minimum 2 GHZ? no to fajnie, mam Athlona 3000+, może w przyszłości sobię kupię lepszy (olaboga!).
Bardzo ciekawie się zapowiada nie powiem. W końcu to gra nowej generacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee to min. 3Ghz nie obowiązuje Athlonów! tylko procki Intela muszą mieć 3Ghz minimum! jeżeli masz Athlona 64 3000 to możesz spać spokojnie ,no chyba że masz Athlona 3000 + np na socket A to co innego mnie bardziej martwi ilość ramu i karta graf.! kurde 6800?!?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój procesor jedynie słaby, ledwo AthlonXP 2400+... Ale poza tym - mam Gf6800 i 1GB ramek... Eh, tylko czy sama gra będzie tego warta? To należałoby rozważać najpierw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam farta - 2 miechy temu kupiłem nowego kompa i dokładnie pokrywam zalecaną konfigurację. Mam właśnie GF6800, 1gb ramu i procek Athlon 3200+. Może nawet się skuszę na gothica (ale napewno nie zaraz po premierze, poczekam trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany julek ... ale przegina sprzętowa. Nie ma co, upgrade, czeka sporo maniaków gothica. Ja sobie ew. RAM-u dokupę... reszta powinna styknąć.
Z wieści dobrych to to, że liczba zadań wyklucza nudę :) Sam czas ukończenia, nie mówi nic... możan wykonywać 30 zadań przez te 50 godzin jak będą głupio ułożone...
Ciekawe czy będzie można tak jak w np. Morku i Fable, po wykonaniu wątku, dalej zwiedzać świat... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować