Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

6800gs będziesz mógł grać na max, ale będzie to wolno chodzić, do płynnej gry będziesz musiał ustawić na Medium, z resztą tak jak ja.

Ja mam dodatkowy dylemat, monitor 19calowy o rozdzielczości standardowej 1280x1024. Prawie każdy wie, że na tą rozdzielczość to gry potrzebują wypas sprzętu. A na 1024x768 gry zaczynają brzydko wyglądać, ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Oblivion gra w którą można przyciąć ale nic więcej a Gothic ]I[ no no no. Jeszcze niewyszedł a na 99% to hit. Dla mnie przynajmniej. Ale cuż więcej można dodać, za, można powiedzieć 2 dni mam nadzieje że sie czekoś dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wooo ja takze podrasowalem sprzecik dla tej gierki no i wyglada na to ze pojdzie na full ^^
athlon 4600 + am 2 2gb ramu gf7950gx 2 1024mb :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Celeron 2.7GHz Radeon 9200 (128) Ram 512. I wiecie co wam powiem hehe gra bedzie mi śmigać na średnich,nie ma rzeczy niemozliwych wystarczy pogrzebac wsystemie troche tu podkręcić trochę tam i bedzie grejt :D :D w FEAR grałem na średnich i z wszystkimi efektami prawie bez żadnych przycięć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że na twojej karcie graficznej się w ogóle właczy. Nie obsługuje DirectX 9.0, o ile się nie myle to nie posiada shaderów w wersji 2.0. Oblivion sie na niej nie odpali chyba ze z oldblivionem wiec z g3 bedzie pewnie tak samo chociaz cudy sie zdazaja- moze w 640/480 lowest, przy kreceniu, czyszczeniu systemu, i jakimis zabawami z plikami konfiguracyjnymi ew modami sie odpali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...No to ugasiłeś mój entuzjazm :(.Chyba trzeba zaczać zbierać na nową karte graficzną,chyba zainwestuje w Radeona 9800.Ale jak juz bede mial G3 to i tak sprawdze ile wyciśnie stara karta graficzna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie k**** pomarzę (przepraszam za przekleństwa, ale te wymagania po prostu są...)!! 2 GHz, GForce 6600 GT kur.... Nie bede <b>kurdę</b> wydawać wielkich sum na nowego kompa... PO PROSTU SZAJS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać na gierkę;) I cieszy mnie to że kupując kompa w grudniu nagal będę mógła grac na max detalach:) Bardzo to cieszy gdyż oznacza to ze kupiłem dobrego kompa;) No ale licze ze system walk będzie dobry jak i fabuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ale będzie się super hulało na gierce... Niemogę się doczekać już !!!

Moja konfiguracja to:
Procesor: AMD Athlon 64 3200+ podkręcony dna 3600
RAM: 512 MB ale niedługo dokupię drugą kość 512 :)
Grafa: GeForce 7600GT (wcześniej miałem geforca 5200 hehe :D ale kupiłem nowiutką płytę g. z procem to musiałem tez kupic grafę pod Pic-Expres :) )

Oblivion mi śmiga spokojnie więc czemu gothic 3 miałby nie iść na ponad średnich ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziecie wymieniać jakie kto ma ''kąpy'' ? ><

Poprzednie Gothici średnio mi przypadły do gustu,w tego nawet mnie się nie będzie chciało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 08:08, FiN napisał:

Długo jeszcze będziecie wymieniać jakie kto ma ''kąpy'' ? ><

Poprzednie Gothici średnio mi przypadły do gustu,w tego nawet mnie się nie będzie chciało grać.

I tu jest twój bład...:( tracisz kawalek histori która jest seria Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram ręce. Od czsu dwójki nie ma żadnej giery tak pełnej zadań.

A co do Obliviona to ona ma jakąś fabułę. Jak dotąd łaże z miasta do miasta i zastanawiam się co ja u licha tu robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja sobie raczej nie pogram:/ mam Semprona 64 bit 3200+ 512mb ram i radeonka 9550(trochę podkręcony ale i tak za mało:/) Ale może gdzieś na gwiazdke się zmodernizuje i wtedy może zakupie G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej - wymagania spox. Tylko ramu mi brakuje - mam 256 :(:( Procek mam 2,4 GHz, karte graficzną ATI RADEON 9200 128 MB. Kurcze, może mi sie poszczęsci tak jak z Oblivionem - tam wymaga 512 min ramu a ja mam 256 i mi chodzi !! Wszystko sie okaże po demie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he technikum elektroniczne za pare lat koncze to moze sobie wsadze moja 10-letnia lutownica na pare shdery 4,5 do mojego gf 4 mx 440 se-t i bede gral w gothica 3? he he wczesniejsze gothici mi chodzily a trzeciego kupie nawet po to zeby lezal na polce ale zeby BYL i to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować