Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 10:01, Mediv napisał:

150h + 150h + 150h = 450h Gothica III przejdę 3 razy (trzy zakończenia, itd.). Ktoś mówił,
że 150h to za mało? ;)


Jak przejdziesz go trzy razy to bedziesz wygladal jak na swoim avatarze (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa... sam nie wiem dziś jak to zobaczyłem to co napisałem waliłem głową o biurko . Chańba i wstyd (nie wiedzieć czemu zawsze na koniec roku z polaka mam 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co wy sie tak martwicie !! Gra jeszcze nie wyszla a wy juz PŁACZECIE !! Chyle czoło przed twórcami G3 gdyz zrobili super gre ktora jeszcze długo przed premiera powoduje płacz wsród graczy !! Nie martwcie sie tak !! Ja mam AMD Athlon 3400+, GForce 6660GT, 1536 MB Ram-u i nie martwie sie !! Gra pojdzie ponoc nawet na proc: 2 GH, karta graf: 64 MB, i ram 768 !! Tak poza tym jest napisane na oficjalnej stroni G3 !! Więc poczekajmy do premiery i dopiero później żalmysie że nam nie chodzi !! Teraz to nie ma co mówic !! Zawsze tak jest z każda grą !! Np, jak wychodzil Oblivion to jakie wymagania podawali !! GŁOWA MAŁA !! A teraz to co !!??No własnie !! Tak ogólnie to juz sie nie moge doczekac do premiery !!!!! 13 pażdziernik !!!! Tylko dlaczego wlasnie 13 ???? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:08, Mr Black napisał:

> Dokładnej daty nikt nie wie nawet CDP :) Niemiecka 13 październik a polska Grudzień 2006
(prawdopodobnie)
>

Jaki grudzień? Jay Z mówił, że polska premiera nastąpi niedługo po niemieckiej albo nawet równo
z nią!

MAsz absolutną racje wszędzie tak piszą. Aby marcinlaska wyleciał z grudniem. Ja słyszałem że to ma być niby 25 pażdziernika ale nie wiem czy to prawda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:30, Rafalsky_90 napisał:

Tylko ciekawe ile ta gra bedzie kosztowac ??!! Może 99 zł ?? Może tyle co Oblivion <149,99
zł> ??!! Ja ja i tak juz zamowilem bo wiem ze jest warta kazdej kasy !! ;>


Oblivion kosztował 129 zł, a w Empiku widziałem go za 109 zł. Co do Gothica 3, to najbardziej prawdopodobna jest cena 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos to interesuje to komp waszych marzen kosztuje 12000 zl z systemem SLI i nie ma dyskusji na temat wymagan komp na 10 lat i na high detal miedzy innymi gothic i Obliwion i Crysis i inne taki jak te . No bo wyobrazcie sobie 2 karty geforce 7950 GTX + zasilacz 900 W AMD Athlon 4800+ 4 GB RAM 400 GB pamieci twardej rzycze milego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwię. Mam Athlona AM2 3000+, 2GB RAM, Radeona X1800XL, nie ma takiej możliwości aby na tym sprzęcie nie poszedł Gothic 3. Premiera światowa jest 13 października więc macie czas na zakup czegoś na czym gra na pewno pójdzie. A co do ceny to będzie kosztować 129zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:15, Kafar120 napisał:

mam intel pentium 4 1700GHz, 256 ram,redeon 9550 128/64 i nie wiem czy mi pojdzie.Prosze o
odpowiedz.


Wystarczy, żebyś popatrzył na minimalne wymagania i byś wiedział! Nie pójdzie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:15, Kafar120 napisał:

mam intel pentium 4 1700GHz, 256 ram,redeon 9550 128/64 i nie wiem czy mi pojdzie.Prosze o
odpowiedz.

Mozliwe ze ci pojdzie : nigdy nic nie wiadomo
i podobno wymagania sa byc inne niz te co sa pokazane tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowie wam czasami dzieja sie naprawde niezle jaja ja jeszcze do nie dawno uzywalem Gf 2 400 MX 256 MB RAM Athlona 1600+ i chodzilo mi prawie wszystko do poczatku tego roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze cos o Gothicu 3 :
Procesor Intel Pentium / AMD Athlon 2GHz, 512 MB RAM, zgodna z DirectX 9.1 karta graficzna ze 128 MB RAM posiadająca sprzętową obsługę technologii PixelShader 1.3, Windows 2000/XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam sobie w ciągu najblizszych 3miechów, bo tyle zostalo do premiery, wymienic proca, plyte i RAM-y. Będę miała (byc moze) Athlon 64 AM2 X2 3800+ (dwurdzeniowy), plytke pod tego proca, pewnie z Gigabyte i 2x512RAM, a karta zostanie stara czyli GeForce 6600GT. mam nadzieje, że na takim kompie mi pójdzie przynajmniej na srednich bo o maxach nawet nie śmiem marzyc. Tylko jeszcze troche kaski trzeba pozbierac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować