Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Minimum to:

CPU: 2 GHz
RAM: 1 GB
GPU: Geforce FX 5900 lub Radeon 9600 ze 128 MB pamięci

A to ciekawostki:

-W przeciwieństwie do Gothic II, do frakcji musimy dołączyć dopiero po około 2/3 gry.
-Zbroje nie są podzielone, nie składają się z mniejszych elementów, są dostępne jedynie w całości.
-Aby nauczyć się magii, należy odnaleźć stare zwoje i kamienne tablice, następnie zabrać je pod ołtarz boga i tam wyprosić dane zaklęcia.
-Do dyspozycji otrzymamy 30 starych zaklęć na zwojach, jak i również nowych, podzielonych na: "Magię Władzy, Magię Przemiany, Magię Zaprzysiężenia".
-Król przegrał wojnę z Orkami, ponieważ brakowało mu magicznej rudy, także jego paladyni nie mogli już korzystać z magii runicznej, gdyż ta znikła w niewyjaśniony sposób.
-Walka, jak już dobrze wiemy, odbywa się przy pomocy myszy. Ataki zostały podzielone na: słabe, normalne i ciężkie. Najsilniejszy atak potrzebuje najwięcej czasu na wyprowadzenie ciosu. W walce nie lokalizujemy przeciwnika na stałe, jak w GII, tutaj ataki odbywają się bardziej płynnie i nie są stale skierowane na danego przeciwnika. Jest to dobre rozwiązanie do walki z wieloma przeciwnikami. Musimy również uważać na ruchy przeciwnika, gdyż może nas zablokować, bądź też zwinnie umknąć przed atakiem. Warto dodać, iż przy walce będzie możliwośc włączenia starego sterowania z GII.
-Na jednym z nowych trailerów mogliśmy zobaczyć nowego potwora o nazwie “Ripper”. (coś podobnego do krokodyla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Powiadam wam ze teraz po pojawieniu sie info z wymaganiami G3 t.j CPU: 3 GHzR AM: 1,5 GB GPU: 7800 GT pogram sobie na minimalnych :D
---------------------------------
p4 3ghz 1024ddr 6600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam geforca fx 5500 256mb ale słaba niezbyt dobra wydajność ciekawe czy rusz mi gothic 3


athlon 2800+ 1gbram ddr więc gothic mi się raczej nie będzie ciąć ba ma zalecane 2gh procka a że słaba karta ale mocny procek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on takie wymagania piszą np. muj kolega ma 512ram ddr radeon 9200 128mb procek aatholn 2200 i mu się nie tnie F.E.A.T. na średniej grafie więc na 100% nie będzie się ciąć na 128mb karty i 512ram gothic 3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie sie pytać. na każdym kompie pojdzie. Oczywiscie nie bedzie mial kazdy takich bajerów jak shadery, cienie, oswietlenie, Antyalasing. To oczywiscie jak mu a to karta graficzna na to pozwala.
Mi z pewnoscia pojdzie na 100% ale bez tych wszystkich bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wiadomości:

-We wrześniowym numerze niemieckiego magazynu PC PowerPlay znajdzie się czterostronicowa zapowiedź Gothic 3. Większość informacji jakie ukażą się w piśmie została już wcześniej udzielona przez twórców gry. Pojawi się jednak kilka nowych faktów. Jednym z ich będzie wiadomości o tym, iż Vatras również pojawi się w Gothic 3. Na DVD znajdzie się filmik ukazujący Bakaresh, miasto lezące się na pustyni.

-Jakiś czas temu niemiecki wydawca Gothic 3, firma JoWooD, zrezygnowała z użycia w grze zabezpieczenia przed kopiowaniem StarForce. Jest to niepopularna i wyjątkowo nielubiana przez graczy forma ochrony płyt z aplikacjami. Stefan Berger z JoWooD ujawnił, iż w Gothic 3 zostanie wykorzystane zabezpieczenie SecuROM, z którym mieliśmy już do czynienia w drugiej części serii.

materiały biorę z znakomitej stronki www.gothic.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.A pamiętacie jak graliście w Gothic II??Tą grę żeby przejść ze wszystkimi zadaniami zajeło dużo godzin.To co dopiero będzie teraz...I mi przynajmiej pujdzie na minimalnych :D ale jak zwykle wydawcy przesadzają wymagania sprzętowe.Pewnie pujdzie też na ciut słabszych komputerach niż na tych minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z ostatniej chwili : :)

-Niemiecki dystrybutor, Deep Silver, przygotował dla nas pełne nagrania z kilku prezentacji swoich gier na targach Games Convention. Oczywiście nie pominięto Gothic 3, którego pokaz ujęło kilka kamer, a cały plik Quicktime movie zajmuje 664 MB (!). Na oficjalnej stronie, w dziale Deep Silver TV, znajdują się odnośniki do danych hostowanych na serwerze serwisu GamesWelt.

-Alternatywą jest pobranie mniejszej, trwającej 9 minut i ważącej 69 MB, prezentacji. Film także umieszczony jest w serwerowni GamesWelt, jako że jest on reżyserstwa ów serwisu

-W Gothic I i Gothic II uratowałeś swoją matczyną wyspę przed siłami zła. Teraz nastał czas na podróż do królestwa na kontynencie.

Orkowi najeźdźcy zniewolili królestwo ludzi. Są tam, ale niewielu, wolni ludzie na mroźnej północy oraz na południowej pustyni i garstka zbuntowanych ukrywających się w górach i lasach kontynentu.

Możesz zarówno dołączyć do rebelii, jak i służyć orkowym uzurpatorom, ale ostatecznie przesądzisz i zadecydujesz o wyniku ostatniej wojny, by ocalić ludzkość.

W Gothic 3 nie ma żadnej prostej, liniowej historii - każda gra będzie inna i unikatowa - jednak ostatecznie wszystko prowadzić będzie do ciebie, decydującego o fatum rodzaju ludzkiego.

Jeśli chcecie zobaczyć te filmik i obejrzeć screenyi to wejdźcie na tę strone http://www.gothic.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega tam na początku powiedział że wasz wymarzony komp będzi kosztowac 12000 tysiaków. He he a wiesz ze 1 plazma kosztowała 80.000 zł a teraz najtańszą w sklepie i to w promocji za 4.699 zł marki Daewoo i to bardzo dobra plazma. Więc mi tu nie mów o jakimś kompie za 12.000 i na 10 lat bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:56, Starbearer napisał:

Ludzie myślicie że Gothic III pójdzie mi na karcie RADEON 9800 PRO 256MB ???


Pójdzie na pewno, ale raczej na niskich lub średnich detalach. Oczywiście jesli spełniasz pozostałe wymagania. Co prawda były one tutaj niedawno podawane, ale zamieszczę je jeszcze raz, bo jak widać niektórym ludziom w ogóle nie chce się nic poszukać.

Minimalnie:
CPU: Pentium IV 2 GHz lub Athlon XP 2000+
RAM: 1 GB
GPU: GeForce FX 5900 lub Radeon 9600 ze 128 MB pamięci

Wszystkie szczegóły w rozdzielczości 1024x768 ponoć udźwignie:
CPU: 3 GHz
RAM: 1,5 GB
GPU: GeForce 7800 GT lub Radeon X1800XT ze 256 MB pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam AMD Athlona 1000... 256 RAMu...... GF4MX440 64MB i też sobie pograłem... zresztą od mniejwięcej tak 2 lat już gram... w pasjansa... ale nie 3D bo ledwo chodzi =(

A starsi mają kase tylko nie chcą kupić... pierniki stare..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować