Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Mój sprzęt to 4.0 GH procesor, NVIDIA GeForce 7900 GTX 512 ram pamięci oraz 2 GB pamieci, mam nadzieje że gra będzie chodziła płynnie bo długo zbierałem na kupno tych rzeczy i nie chce sie rozczarowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:26, Greg0ri0 napisał:

Mój sprzęt to 4.0 GH procesor, NVIDIA GeForce 7900 GTX 512 ram pamięci oraz 2 GB pamieci, mam
nadzieje że gra będzie chodziła płynnie bo długo zbierałem na kupno tych rzeczy i nie chce
sie rozczarowac :))

Na takim kompie to na najwyszychdetalach ci będzie płynnie chodzić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:17, Dawid.Sz.18 napisał:

kurcze 30 lvl tylko :) spodziewałem sie więcej hmm a ile było w G 2 bo teraz niepamiętam hmmm 40 max ???


technicznie to nie było chyba żadnego ograniczenia, w podstawce bez kodów można było dojść do czterdziestego któregoś poziomu, a w Nocy Kruka można było wyciagnąć bez większych problemów ponad pięćdziesiąty poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać Gothic''a 3. Pozostaje czekać... Mój sprzęt (2,8 GHz, 512 RAM, Radek 9200 128 MB) spełnia "absolutne minimum", więc nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musze podciągnąć sprzęt bo nawet na minimum nie starcza(1,4GHz 256RAM GeForce 5500)Wiem że grat ale mam go od czterech lat a tylko karte graficzną zmieniłem.Ale do teraz wszystko chodziło na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sadzicie wejdzie mi na minimalnych gothic 3. Mój komp : sempron 2500+(podkrecony do 1,6) Karta PALIT XpertVision X1300 PRO 256MB i 768 ram. prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:41, piki napisał:

jak sadzicie wejdzie mi na minimalnych gothic 3. Mój komp : sempron 2500+(podkrecony do 1,6)
Karta PALIT XpertVision X1300 PRO 256MB i 768 ram. prosze o pomoc :)



Na poprzedniej stronie podawałem wymagania minimalne i zalecane Gothica 3. Wystarczyło by, żebyś sobie tam zerknął i już byś wiedział...
A wracając do twojego pytania, to powinno ci pójść, choć masz trochę za mało RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:44, Piracka napisał:

na allegro mozna gothica 3 juz kupic w calkiem niezlej cenie cos kolo 100!!


mozna kupic ale planowana przesylka bedzie w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niemieckiej telewizji Media-Markt pokazuje Polaków jako złodzieji i wieśniaków, a założę się że połowa z was 13stego poleci tam po Gothica jak po świeże bułeczki.
Po tej reklamie powiedziałem jedno - nie będe kupował w sklepie, który za granicą mnie obraża. I nie wiem jak wy, ale ja na Media Markt kładę la%$ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:17, Dawid.Sz.18 napisał:

kurcze 30 lvl tylko :) spodziewałem sie więcej hmm a ile było w G 2 bo teraz niepamiętam hmmm
40 max ???

"Podczas zabawy gracz osiągnie mniej więcej 30 poziom doświadczenia"
Cytat z newsa. Czytaj uważnie. Nie napisali tutaj, że tylko 30 lvl będzie można osiągnąć. Przecież jak jesteś zjadłym fanem serii Gothic 3, to założę się, że będziesz robił wszystkie (co do jednego) questy i zabijesz z 95% bestii :) Są tacy co w poprzednich częściach wybijali 100% :) Przy takim nakładzie Exp''a dobijesz o wiele wyższego lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:26, Greg0ri0 napisał:

Mój sprzęt to 4.0 GH procesor, NVIDIA GeForce 7900 GTX 512 ram pamięci oraz 2 GB pamieci, mam
nadzieje że gra będzie chodziła płynnie bo długo zbierałem na kupno tych rzeczy i nie chce
sie rozczarowac :))

??? 4.0 GHz ? A jakiż to procesor jest tak taktowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:23, SwenG napisał:

> Mój sprzęt to 4.0 GH procesor, NVIDIA GeForce 7900 GTX 512 ram pamięci oraz 2 GB pamieci,
mam
> nadzieje że gra będzie chodziła płynnie bo długo zbierałem na kupno tych rzeczy i nie
chce
> sie rozczarowac :))
??? 4.0 GHz ? A jakiż to procesor jest tak taktowany ?


Możliwe, że ma 2x 2.0Ghz, ale też się dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować