Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 19:15, lordrafalf napisał:

Ja mam :
Athlon 64 3500+
GF 7950GT
1GB RAM

pójdzie na maxa?


Karta świetna, procek przyzwoity, tylko RAMu trochę za mało na maksymalne detale... Ale chyba, mimo to, powinno Ci chodzić na najwyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanko do ludzi z CD Projekt i GRAM.pl ... Mianowicie ... DLACZEGO W OFERCIE NA PAŻDZIERNIK NIE MA GOTHIC 3 ???? Tylko jest napisane ze dalej w 2006 ?? Moze mi to ktos wytlumaczyc ?? PLS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:09, PirO 17 napisał:

hmm

A jak na tym:
Athlon X2 3600+
2GB RAM
GeForce 7600 GT Asusa

;)


Będziesz gnał jak burza :D Nie no tak na serio, to na najwyższych spokojnie pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:29, Toomasi napisał:

> hmm
>
> A jak na tym:
> Athlon X2 3600+
> 2GB RAM
> GeForce 7600 GT Asusa
>
> ;)

Będziesz gnał jak burza :D Nie no tak na serio, to na najwyższych spokojnie pograsz :)


hmm...
A zastanawiam się co właściwie jest najpotrzebniejsze przy gothicu 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:45, PirO 17 napisał:


hmm...
A zastanawiam się co właściwie jest najpotrzebniejsze przy gothicu 3?


We wszystkich poprzednich Gothicach najbardziej potrzebny był RAM (a konkretnie duuużo RAMu) i dobra karta graficzna. Procek w tej grze odgrywa najmniejszą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:09, PirO 17 napisał:

hmm

A jak na tym:
Athlon X2 3600+
2GB RAM
GeForce 7600 GT Asusa


WOOF!! stary, ile ty/twoi rodzice zarabiają?? :)
i nie bądź żyła, podziel sie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanko do ludzi z CD Projekt i GRAM.pl ... Mianowicie ... DLACZEGO W OFERCIE NA PAŻDZIERNIK NIE MA GOTHIC 3 ???? Tylko jest napisane ze dalej w 2006 ?? Moze mi to ktos wytlumaczyc ?? PLS !!

Prosze o odpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak wymieniam kartę graficzną i dokupuję ram jak wtedy mi będzie chodził gothic 3 ? :

Celeron 2,93
1,5 gb ram
Geforce 6800GT

Wymieniłem te najważniejsze częśći może sobię pogram na jakimś medium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:10, Azrathel napisał:

WOOF!! stary, ile ty/twoi rodzice zarabiają?? :)
i nie bądź żyła, podziel sie... :)


to ile zarabiają nie ma znaczenia ;p
przez parę lat oszczędzałem tyle co miałem i na początku września kupiłem kompa, albo raczej płytę, procka, kartę graficzną i ram za 2 tyś w sumie.
Jeszcze dochodzi fakt, że akurat prowadzą oni działalność informatyczną, więc marże mnie ominęły, ale tak to ja musiałem się postarać :/
No i przez ładnych kilka lat (5-6) miałem 600 mhz, 256 ram i GF mx 100/200 czy jakoś tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 19:08, PirO 17 napisał:

No i przez ładnych kilka lat (5-6) miałem 600 mhz, 256 ram i GF mx 100/200 czy jakoś tak :/


ja do września 2005 miałem 300 mhz, 32 ram i 3 GB na dysku. jesyną grą, w jaką mogłem zagrać był Baldur'' Gate. bo inne sie cięły...

co do Gothicka. mam nadzieję,że fabuła będzie równie dobrajak w pierwszej części. bo dwójka fabularie jakoś mi nie podeszła. naciągana trochę - chociaż o to właśnie chodzi w heroic fantasy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:26, Azrathel napisał:

co do Gothicka. mam nadzieję,że fabuła będzie równie dobrajak w pierwszej części. bo dwójka
fabularie jakoś mi nie podeszła. naciągana trochę - chociaż o to właśnie chodzi w heroic fantasy,
nie?


Nie byłbym taki pewien, ja w jedynce zakochałem się, ze względu na klimat (zresztą to i grywalność to główne cechy jakich szukam w grach.
W jedynce nie mieliśmy w tak jak większości gier jakiegoś wyższego celu, tylko jedynie ustawić sobie życie, i o ile to możliwe wydostać się z więzienia, jaki tworzyła nam bariera...

Pierwsza część podobała mi się do momentu jak trza było chodzić po świątyni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:39, Rafalsky_90 napisał:

A ja mam takie malutkie pytanko do ludzi z CD Projekt i GRAM.pl ... Mianowicie ... DLACZEGO
W OFERCIE NA PAŻDZIERNIK NIE MA GOTHIC 3 ???? Tylko jest napisane ze dalej w 2006 ?? Moze mi
to ktos wytlumaczyc ?? PLS !!

Prosze o odpowiedz !!


DLATEGO: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12727&u=206 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ludzi z cd-projektu.Prosze was o wydanie patcha spolszczajacego tak jak to zrobila cenega z oblivionem,bardzo was prosze,bo ciotka mi kupila gre w Anglii i mam po angielsku.Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:30, bazylewicz napisał:

Mam pytanko do ludzi z cd-projektu.Prosze was o wydanie patcha spolszczajacego tak jak to zrobila
cenega z oblivionem,bardzo was prosze,bo ciotka mi kupila gre w Anglii i mam po angielsku.Prosze
o odpowiedz


Dopóki nie wyjdzie polska wersja, to raczej patcha nie będzie, więc tak czy siak trochę poczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tej ci co już mają tą grę ,mogliby coś napisać... jak sie gra ,czy wymagania są istotnie takie straszne jak je malowali?? (oblivion też miał mieć wysokie a jak wyszedł to okazało się że nie jest tak źle) ,no i najważniejsze czy to wciąż ten sam doskonałt gothic czy już miszmasz czegoś tam z nazwą gothic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować