Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

O Moj Boze !!!!!!!!! Takie wymagania sa nie mozliwe jak na moj PC. Ale GRA PREZENTUJE SIE ZNAKOMICIE .Grafika Wymiata , mnóstwo czasu mozna w nia grac. Moim Skromnym zdaniem GRA JEST Stworzona Przez samego Chucka Norrisa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Athlon XP, 256 MB Ram, Geforce 4MX. Na pewno sobie pograłem. Niech to przesadzają z tymi wymaganiami sprzętowymi. Na kiedy w ogóle jest zapowiedziana oficjalna premiera Gothica III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:52, paladin thunder napisał:

A ja mam Athlon XP, 256 MB Ram, Geforce 4MX. Na pewno sobie pograłem. Niech to przesadzają
z tymi wymaganiami sprzętowymi. Na kiedy w ogóle jest zapowiedziana oficjalna premiera Gothica
III?


Nie pograsz sobie, bo GF 4 MX nie obsługuje wymaganych shaderów. Nie chodzi nawet o to, że ma za słabą wydajność, ale jest przestarzały technologicznie. Poza tym masz za mało RAMu. W Gothicu 2 256 MB nie starczało, aby pograć komfortowo, więc nie sądzisz chyba że na G3 to wystarczy. Aha, oficjalna niemiecka premiera jest przewidziana na 13 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są złe wcześniej były podawane 3 lub4 razy wieksze wymagania na minimalnym niż teraz są podawane na zalecanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic Rulez:) Gralam w Oblivion i musze przyznac ze nie jest warta swojej ceny - postacie z glowa wilka wogole mi nie przypadly do gustu, nazwy postaci sa trudne do zapamietania a w Gothicu bardzo łatwe nazwy i jeszcze jak cie jakis zwierz atakuje to wydaje specyficzny okrzyk:)) GOTHIC 3 W MEDIA MARKT BEDZIE 1 PAZDZIERNIKA :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 12:51, AggggA napisał:

GOTHIC 3 W MEDIA MARKT BEDZIE 1 PAZDZIERNIKA :)))


gdzie to przeczytałaś? bo ja jestem pewien, że to jakaś pomyłka, przecież niemożliwe jest aby dali w sprzedaży Gothica 3 w Mediamarkcie na dwa tygodnie przed premierą światową która ma mieć miejsce 13 października ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:01, Magwisienka napisał:

> > GOTHIC 3 W MEDIA MARKT BEDZIE 1 PAZDZIERNIKA :)))
Czyzby mial zdarzyc sie cud? ;D


heh wątpie, choć nie miałbym nic przeciwko ;)
podejrzwam, że ludzie z Mediamarktu zgubili trójkę w dacie premiery, albo to Agggga ją zgubiła i stąd ta pomyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Gothic. W życiu nie widziałem takiego pseudo RPG. Gothic 1 był najlepszy dwójka beznadziejna w porównanie z jedynką a Noc Kruka to istny shit. Jesli nadal będą tal "ulepszać" tę grę to ciekawe jak schrzanią Gothica 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do wypowiedzi Czarnego Krzyżowca, nie mówie iż G3 będzie złą grą, jendak jak się przekonać było można (przynajmniej według mnie) każda kolejna odsłona była gorsza od poprzedniej, nie chodzi mi grafike, ale o same granie. Mam nadzieje, że dobrze im to wyjdzie i to będzie dobra gra na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam indentygo kompa i pojdzie ci w palcu w d.... A pozatym jak powylanczasz efekty, cienie swiatlo to bedzie chodzi hooo. Nawet na rozdzileczosci 1024 z textury srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem kompa w Ameryce na Wakacjach i chcem wiedziec czy chociaz mi G3 mi sie zatnie:
Procesor: Athlon Duo 4200/4200
Karta Graficzna: GeForce 7900 GT 256mb
Ram: 2048 DDR2

Jak myslicie pojdzie na max detalach bez ani jednej klatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie powinno pójść, może i na średnich detalach:
AMD 2500+ BARTON ( 1,8 GHz - informacja o wymaganiach nie dotyczy AMDeków )
Radeon X800 GT ( AGP)
1536 DDR RAM

Ponadto gra jest nadal tworzona i pewnie wymagania spadną :)
Pozdrawiam wszystkich z wortalu i forum GS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMD Athlon 64 3600+ Ram 1024 ATI Raedon 9600 128 pamięci na grafie ,ale jeszcze zrobie jutro Over Locking Karty, procesora, Biosu i Pamięci Ram :). Jeste fanem gothic i odrazu po premierze zamówie na gram.pl GOTHIC 3 nawet jak by 150zł kosztowal czy 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 2x 3 GHz 10245 ram ATI Raedon X550 Series 256 mb no i mysle ze na tym sprzecie bardzo dobrze bedzie chodzil Gothic w kocnu kupywalem kompa z mysla o nadchodzacym Gothicu 3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie ciekawi czemu na gram-ie cena i data wydania Gothica 3 jest dalej nieznana a na wirtusie mozna ja zamowic przed premiera za 79,00 a data premiery jest 3 X 2006
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować