Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Gothic na moim kompie pociagnie na srednich detalach, ale tak czy siak postanowilem sobie kupic nowe czesci, bo sa coraz nowsze gry, ktore wymagaja cholernie silnego kompa... postanowilem wszystko wymienic!!:)... czyli tak:

CPU: 3 GHz (jakiegos tam athlona)

RAM: 2 gb

Karta graficzna: Geforce 7900GTX

i wtedy gothiczek moj smignie na max detalkach..!HURRAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mój sprzęt to 4.0 GH procesor, NVIDIA GeForce 7900 GTX 512 ram pamięci oraz 2 GB pamieci,
> mam
> > nadzieje że gra będzie chodziła płynnie bo długo zbierałem na kupno tych rzeczy i nie
> chce
> > sie rozczarowac :))
> ??? 4.0 GHz ? A jakiż to procesor jest tak taktowany ?


Sorry za pomyłkę, AMD- Athlon 64 4000+ :]


Gothic na moim kompie pociagnie na srednich detalach, ale tak czy siak postanowilem sobie kupic nowe czesci, bo sa coraz nowsze gry, ktore wymagaja cholernie silnego kompa... postanowilem wszystko wymienic!!:)... czyli tak:

CPU: 3 GHz (jakiegos tam athlona)

RAM: 2 gb

Karta graficzna: Geforce 7900GTX

i wtedy gothiczek moj smignie na max detalkach..!HURRAH!


Wiesz GeForce 7900GTX jest bardzo drogi, ja swój sprzęt składałem przez kilka miesięcy. Masz az tyle kasy do yłożenia za jednym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Gothic 3 powinien pujść...zważywszy na fakt, że PREY chodzi na MAX detalach 1024 wyłaczone mam tylko pixel shader''y i filtrowanie anizortopowe bo antyaliasing am na 8x.
Mój komp to:
Procek - Athlon 1600+ (zmieniam na 2,6GHz Sempron)
RAM - 512
Grafa - Radek 9550 128MB podkrecony z
częstotliwośc taktowania układu graficznego 380MHZ (standardowe 250MHz)
i częstotliwość taktowania pamięci 255 (standardowe 190)
___________________________________________

Myślę, że powinno jako tako chodzić :):)

___________________________________________

POZDRO 4 ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem moi drodzy, czy Wy macie jaieś kompleksy, że podajecie parametry sprzętu bardzo dobrego, dużo lepszego niż jest wymagany dla tej gry i pytacie się czy bedzie chodził na max detalach?? Czy naprawdę nie ma innych osób przed ktorymi mozecie się pochwalić, że macie sprzęt z górnej półki cenowej... No chyba, że go nie macie tylko wymyślacie, bo napisac że mam GF''a 7900 GTX to łatwo, ale wydać na niego 2000 zł to trudniej.

PS. Czy to, ze gra wymaga 3 GHz, znaczy, że nie pójdzie na Athlonie x2 4200+ (2,2 GHz), skoro w testach pentiumy D z coś ponad 3GHz bije na głowę?? Prosż eo żetelną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema jestem fanem gothica przechodzilem 2 czesci bez kodow wszystkimi profesjami chcialem sie zapytac kto sie bardziej zna na sprzencie czy pujdzie mi gothic 3?
CPU:Pentium 4 HT(Hard-technology)2xcache 3GHZ
RAM:1024MB RAM [400MHZ]
GPU:GeForce FX 5200 [128mb]
z góry dzieki za odpowiedzi pozdrowienia dla fanów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:50, Cyfrowy12 napisał:

siema jestem fanem gothica przechodzilem 2 czesci bez kodow wszystkimi profesjami chcialem
sie zapytac kto sie bardziej zna na sprzencie czy pujdzie mi gothic 3?
CPU:Pentium 4 HT(Hard-technology)2xcache 3GHZ
RAM:1024MB RAM [400MHZ]
GPU:GeForce FX 5200 [128mb]
z góry dzieki za odpowiedzi pozdrowienia dla fanów! :D


Procesor: OK
RAM: OK (mogłbyś nawet troche więcej)
KG: KIEPSKA (na takiej karcie graficznej będziesz mógł prezentację multimedialną oglądać, a nie grać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak was, ale mnie gra w najniższych detalach przy 10-15 fps nie kręci (a w przypadku Gothica to byłaby profanacja) i nie ma co ukrywać na żadnym 9550 itp. wynalazkach już od dobrych 2 lat nie chodzą gry, ja mam typowego średniaka - Venice 2250Mhz (A64 3600+), 2x512MB i X800GTO 256MB - co prawda mocno się kręci i jeszcze z 10-20% spokojnie wycisnę, ale dopiero na tym sprzęcie zaczął mi komfortowo chodzić Gothic 2 (1600x1200 bez żadnego AA itp.) i wiem że niestety po premierze żeby zagrać w Gothic 3 (1024x768 + średnie detale) trzeba będzie kupić nową grafę (min 7800GT/X1800GTO) - zresztą nie ma co dramatyzować bo jak ktoś zasiądzie do nowego Gothica to automatycznie inne życiowe wydatki mu spadną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ruszy mi gothic 3 ale powinien mam
Celerona 2.8 GHz
512MB RAM DDR2
GeForce 6600LE
mam proźbe o poinformowanie mnie czy gothic pociągnie na moim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 09:40, Lee13 napisał:

ciekawe czy ruszy mi gothic 3 ale powinien mam
Celerona 2.8 GHz
512MB RAM DDR2
GeForce 6600LE
mam proźbe o poinformowanie mnie czy gothic pociągnie na moim kompie

jak pisałem w watku o kartach graficznych to powiedzieli mi ze nawet po dokupieniu sprzetu moga byc problemy a ja mam

Celerona 2,6 GHz
512 Ram DDR z tym ze chce dokupic 512
GeForce 5200 zmienic na RADEONA X1600 PRO

wiekszosc z pomagajacych mi tam osób mówiło mi ze Celerony nie zabardzo nadaja sie do gier...:(
a wiec raczej ci nie pójdzie chyba ze na mini detalach...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:20, grzegorzczup napisał:

athlon XP 2800+
1gb ram
gf 7600gs
pójdzie na wysokich detalach


Nie pójdzie na pewno :P Za słaby procesor, za mało RAMu i za wolna karta graficzna. Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zainwestowałem grubą kase w komputer i teraz mam:
Pentium4 3.8 GHz
2 GB ramu
karte GeForce 7950GX2 1024mb
niema możliwości żeby GOTHIC 3 się przycioł na najwyższych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:19, sentek1 napisał:

ja ostatnio zainwestowałem grubą kase w komputer i teraz mam:
Pentium4 3.8 GHz
2 GB ramu
karte GeForce 7950GX2 1024mb
niema możliwości żeby GOTHIC 3 się przycioł na najwyższych detalach

Na takich parametrach w 2 Gothic''i 3 na raz grać :D <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sentek 1 będzie się przycinać ale to nie będzie zależalo od twojego sprzętu. Są takie miejsca w grze że nawet na najlepszym sprzęcie się mocno przycina. Ale jak twórcy gry je zlikwidują to będziesz śmigał na maxa że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sentek 1 będzie się przycinać ale to nie będzie zależalo od twojego sprzętu. Są takie miejsca w grze że nawet na najlepszym sprzęcie się mocno przycina. Ale jak twórcy gry je zlikwidują to będziesz śmigał na maxa że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sentek 1 będzie się przycinać ale to nie będzie zależalo od twojego sprzętu. Są takie miejsca w grze że nawet na najlepszym sprzęcie się mocno przycina. Ale jak twórcy gry je zlikwidują to będziesz śmigał na maxa że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować