Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 15:44, Poliz napisał:

A WEJDZIE MI NA RADKU 9200 i Na procku 1,600 ?

Szykuj sie na ladny pokaz slajdow:)


Nie wejdzie z tym drugim się zgodzę, jeżeli w ogóle pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

media markt jest do niczego !!!! :lol: gry kupuuje się w empiku!!!!!!!!!!!!! to jest prawda wiary każdego gracza ktpory nie jest ani głupi, ani pirat!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 14:41, angar31 napisał:

media markt jest do niczego !!!! :lol: gry kupuuje się w empiku!!!!!!!!!!!!! to jest prawda
wiary każdego gracza ktpory nie jest ani głupi, ani pirat!!!!!!!


Całkowicie się zgadzam z angarem31. W Media Markckie nikt nie wie nic. Kiedy się ich kiedyś pytałem, o grę Need for Speed: Undenground to nie wiedzieli co to jest. A gdy się pytałem o dodatek do Gothica II, to wskazali mi stoisko z filmami. Wniosek: Media Markt - jednak dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wymagań to nie wiem czy u mnie gothic pójdzie bo mam jedynie nędznego intel core 2 duo 6300 1.86 Ghz... a z tego co patrze to trzeba 3.0 Ghz- a tak na poważnie to mogliby lepiej podać te wymagania bo co z tego ze mój c2d ma 1.86 jak bije na głowe dosłownie każdego athlona?nawet fx 62 co kosztuje ponad 5 tys to jest mało szybszy a jak podkrecam to wtedy procek wymiata i nie ma sobie równych.więc raczej się nie boje ze na moim słabiuteńkim procku nie bedzie gothic chodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2006 o 20:06, danzelmario napisał:

i nie ma sobie równych.więc raczej się nie boje ze na moim słabiuteńkim procku nie bedzie gothic
chodzic:P

Idź poczytać sobie parę artykułów o procesorach Intel Core,to może dowiesz się czemu są najszybsze na rynku,a nie piszesz że słabiutkie,bo mają 1.86Ghz:)

Gothic3 ci bez problemu pójdzie na tym procesorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubicie zaśmiecac forum co ?
WYmagania Gothic 3 są podane w pewnym miejscu w gram.pl i powinniście tam wejśc i poczytac a nie pytac sie czy wam pójdzie ! Gothic 3 oczywiście że pójdzie na wet na 2 GHz i 512 MB Ram bo tak napisali minimum z minimum a czy pójdzie wam na max detalach to zobaczycie jak ją wgracie. Tak przy okazji powiem takie coś choc to sie napewno Gothic 3 nie będzie tyczyc:
To co z tego ze super grafika że szybko chodzi gra jeśli fabuła jest do bani.

Zapraszam wszystkich fanów gothic na moje gg !!!
2148851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:06, danzelmario napisał:

co do wymagań to nie wiem czy u mnie gothic pójdzie bo mam jedynie nędznego intel core 2 duo
6300 1.86 Ghz... a z tego co patrze to trzeba 3.0 Ghz- a tak na poważnie to mogliby lepiej
podać te wymagania bo co z tego ze mój c2d ma 1.86 jak bije na głowe dosłownie każdego athlona?nawet
fx 62 co kosztuje ponad 5 tys to jest mało szybszy a jak podkrecam to wtedy procek wymiata
i nie ma sobie równych.więc raczej się nie boje ze na moim słabiuteńkim procku nie bedzie gothic
chodzic:P



nie moge sie zgodzić co do tego że każdego athlona ten twój intelek bije ,bo tak nie jest... zresztą każdy szanujący się gracz wie że intel suxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet co ty nie powiesz? poogladaj sobie testy w internecie! a zobaczysz ze procesor za 700 zł bije na głowe wieloktotnie droższe athlony więc o czym my tu rozmawiamy! w dodatku jest produkowany w technologii 65 nanometrów co daje dużo korzyści nie wiesz co siegnij do google. to ze masz pewnie jakiegos athlona to widac ze chwalisz go za wszelka cene ale niestety Intel jest górą tym razem!w grach wymiata!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet sądząc po twoich wypowiedziach to twoj athlon 3.0 i fx5200 to ty w ogole nie pograsz w gothica 3. albo bedziesz grac w 800 na 600 na niskich detalach wiec efektów wizualnych nie bedziesz mial zadnych- pewnie gra bedzie wygladac taka jak gothic 2.mimo ze moj core 2 duo ma mniejszy zegar od twojego athlona to jest o niebo od niego lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie pyknie mi G3 na pełnych obrotach? Mam:
Athlon 3500+ (2.2)
RAM 1024 DDR 2
Geforce 7600GS
hmm... jak myślicie ?
z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:12, styp6 napisał:

jak myślicie pyknie mi G3 na pełnych obrotach? Mam:
Athlon 3500+ (2.2)
RAM 1024 DDR 2
Geforce 7600GS
hmm... jak myślicie ?
z góry thx.


Najwyżej na średnich detalach ci pójdzie. Procek co prawda masz dobry, ale karta jest dosyć przeciętna i RAMu też masz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy gothic pójdzie na najwyższych detalach??
mój sprzęt to:
Athlona 3500+
1024 mb ram-u
karte graficzną GeForce 7600 GT
oby tak bo zbyt długo czekałem na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak myślicie czy gothic pójdzie na najwyższych detalach??
>mój sprzęt to:
>Athlona 3500+
>1024 mb ram-u
>karte graficzną GeForce 7600 GT
>oby tak bo zbyt długo czekałem na tę grę.
co?oszalałeś??? z taka grafiką??... bez komentarza. maximum u ciebie to średnie detale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kazdy pyta to co mi zaszkodzi:P
Pentium 4 3 GHz
Radeon X1900 GT
1024 Mb ram-u
Oblivion chodził mi dos przyzwoicie na wysokich detalach. Jak myslicie co z G3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować