• 0
Erol509

Origin Usunąl Mi gre

Pytanie

Kupilem kilka lat temu bf 3.Nie działał mi to w niego nie grałem kilka lat.Teraz wbijam na konto ,dziwne że moge bo usuwaja konta.Nie mam bf 3 tylko probna wersje bf 4.Mam tylku pudełko i płyty .Nie mam paragonu.Moge jakoś ta gre odzyskac ? Patrzałem w ukrytych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
36 minut temu, Erol509 napisał:

Kupilem kilka lat temu bf 3.Nie działał mi to w niego nie grałem kilka lat.Teraz wbijam na konto ,dziwne że moge bo usuwaja konta.Nie mam bf 3 tylko probna wersje bf 4.Mam tylku pudełko i płyty .Nie mam paragonu.Moge jakoś ta gre odzyskac ? Patrzałem w ukrytych

Jeśli w pudełku masz klucz seryjny gry (a zakładam, że masz) to powinieneś napisać do supportu Origin w celu ponownego przypisania gry do konta. Myślę, że zdjęcie pudełka, płyty oraz klucza seryjnego powinno załatwić sprawę. Jest spora szansa, że osoba, która odpowie Ci na wiadomość o takowe zdjęcia poprosi, choć przyznam - nie wiem dokładnie jak działa support EA.

Pamiętam, że gdy chciałem otrzymać steamowy klucz do Red Faction Guerilla, to THQ poprosiło o zdjęcia, aby udowodnić, że posiada się oryginalną wersję płyty. Tak samo może być i tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się