Zaloguj się, aby obserwować  
Igor_Odejewski

Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

125 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 15:44, Wojman napisał:

> Panowie też chyba nie czytają wczesniejszych postów :). Proponuję się cofnąć o kilka postów

> do góry.

Przeczytalem wszystkie. I jakos mnie nie bawil ten "zart" o tym, ze skladke na rade rodzicow
powiekszasz o 12 zl.


Czytaj nieco niżej bo temat mocno się rozwinął. Żart własnie to była kwestia humorystyczna a nie czynna. Ludzie mają tutaj mnie humoru niż na forum cda na przykład. Poprostu chyba wszystko bierzecie na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja wlasnie pomagam tacie sprzątać garaż z niepotrzebnych gratów. teraz mamy przerwe, ale tata powiedzial, ze jak bede dobrze pracować to mi byc moze kupi Titan Questa ;D wracam do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, od rodziny kase wyciągać. ;) W wycmanianiu forsy to u mnie w domu siostra przoduje. Z tymże ona ma zaciągi złodziejskie i niestety chyba brak jakiegokolwiek sumienia. Ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie, to raczej nie sposoby na zarabianie ;) Bo kasa zostaje w domu (czyt. w rodzinie) :P
Jednak nie wszyscy mają tak dobrze, że mogą liczyć na pieniądze od rodziców.
Dlatego trzeba pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:12, Delis napisał:

ee, iść do roboty? tylko nie wiem, czy teraz tak łatwo ci ją będzie znaleźć, wkońcu wakacje
są ending :((

No właśnie wiem, chyba sprzedam moją kolekcje klocków lego na allegro, może z 50 złociszy za nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno sposobów, ale ja od niedawna zajmuje się chodzeniem po dyskotekach i szukaniem mamony na ziemi :) Na razie 10 zł. Najlepiej jechać do nadmorskich miejscowości, mój kuzyn znalazł 50 zł i chyba telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moj koelga kiedyś zznalazł portfel na w nim bylo 800zł Wow. I za to mógł kupić nowe cxesci do kompa i nowe gierki. Ale poszedł odniósł portfel do skelpu. I nic.
Zresztąz znalezione nie kradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:18, Carl92 napisał:

A wiecie moj koelga kiedyś zznalazł portfel na w nim bylo 800zł Wow. I za to mógł kupić nowe
cxesci do kompa i nowe gierki. Ale poszedł odniósł portfel do skelpu. I nic.
Zresztąz znalezione nie kradzione.

Zalęży jeżeli były dokumenty z adresem to sorry

Ja zarbiam przez robienie screenów na zamówienie na papierze foto narazie zarobiłem 20 zł a interes kręci się od dopiero tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezłe macie sposoby. Ja np jak dostane kase od mamy na powiedzmy własne wydatki to kupuje to co najbardziej jest mi potrzebne, no i troche kasy zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:36, Ubq napisał:

> A wiecie moj koelga kiedyś zznalazł portfel na w nim bylo 800zł Wow. I za to mógł kupić
nowe
> cxesci do kompa i nowe gierki. Ale poszedł odniósł portfel do skelpu. I nic.
> Zresztąz znalezione nie kradzione.
Zalęży jeżeli były dokumenty z adresem to sorry

Ja zarbiam przez robienie screenów na zamówienie na papierze foto narazie zarobiłem 20 zł a
interes kręci się od dopiero tygodnia.



screeny na zamowienie?? na czym to polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca, praca, praca! Znajduje sobie dorywki przeróżniaste a potem jest i kasa na cda i na pamięć do pc. Ale dobry sposób to też aukcje, sprzedałem niedawno podkładke pod myszkę i dwa słowniki w komplecie za 60zł (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:43, czad93 napisał:

> > A wiecie moj koelga kiedyś zznalazł portfel na w nim bylo 800zł Wow. I za to mógł
kupić
> nowe
> > cxesci do kompa i nowe gierki. Ale poszedł odniósł portfel do skelpu. I nic.
> > Zresztąz znalezione nie kradzione.
> Zalęży jeżeli były dokumenty z adresem to sorry
>
> Ja zarbiam przez robienie screenów na zamówienie na papierze foto narazie zarobiłem 20
zł a
> interes kręci się od dopiero tygodnia.


screeny na zamowienie?? na czym to polega??

Normalnie ja robię screena z gry którą sobie klient zarzyczy drukuję go na papierze fotograficznym i oddaje do rąk własnych ludzie robią z tym różne rzeczy podkładki pod mysz, wieszają na ścianie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować