Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 nie jedynym projektem CD Projekt RED. Nowe RPG pojawi się do 2021 roku!

25 postów w tym temacie

Dla mnie W3 jest mocno przereklamowany. Zatrzymałem się w Novigradzie i w ogóle nie mam ochoty wracać do gry. Uważam, że w ostatnich ich latach wyszły lepsze gry z gatunku RPG. Jest mi obojętne czy powstanie kolejny Wiedźmin.

Każdy ma swój gust. Nie można jednak powiedzieć, że coś jest przereklamowane tylko dlatego, że nie lubi się albo samego gatunku, albo po prostu Wiedźmina. Ja też mam pare tytułów których nie dotkne nawet patykiem np Mortal Kombat czy FIFA. Te gry tak jak Tobie Wiedźmin mi po prostu nie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoiler
2 godziny temu, Khalid napisał:

Każdy ma swój gust. Nie można jednak powiedzieć, że coś jest przereklamowane tylko dlatego, że nie lubi się albo samego gatunku, albo po prostu Wiedźmina. Ja też mam pare tytułów których nie dotkne nawet patykiem np Mortal Kombat czy FIFA. Te gry tak jak Tobie Wiedźmin mi po prostu nie leżą.

 

Wiedźmin 3 jest przereklamowany, bo CDP udało się nakręcić niesamowity hype a  społeczność traktuje go jak jakiś cud świata gier. Dla mnie W3 ma bardzo poważne wady, o których raczej się nie mówi. Nie będę jednak udawał,  że nie jest to subiektywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy ich organizacji pracy wszystkie zapowiadane gry mają za******e opóźnienie. Zaraz wsztkie moc przerobowe rzucą na CP2077, by gra wyszła bez poślizgu i ich niezapowiedziana gra ukaże się pewnie gdzieś w 2025.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, GunarDAN napisał:

Przy ich organizacji pracy wszystkie zapowiadane gry mają za******e opóźnienie. Zaraz wsztkie moc przerobowe rzucą na CP2077, by gra wyszła bez poślizgu i ich niezapowiedziana gra ukaże się pewnie gdzieś w 2025.

A jak mogą mieć poślizg, skoro nigdy nie podali daty premiery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TigerXP napisał:

A jak mogą mieć poślizg, skoro nigdy nie podali daty premiery? 

Dokładniej nie podali, ale artykuł wspomina o jakiejś tajemniczej grze, którą mają wydać do 2021 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować