Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Giganci rynku powołują Fair Play Alliance. Chcą uzdrowić atmosferę w grach

5 postów w tym temacie

Jak się im zachciało inwestować w gówniane sieciówki, zamiast rozbudowane gry single-player, to tak to później jest. Idziesz do baru, albo na miasto wieczorem to też trafiasz na różnych ludzi. Śmieszą mnie takie próby zawracania kijem rzeki, takie jest po prostu życie, a oni się zachowują jakby urodzili się wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazak napisał:

Jak się im zachciało inwestować w gówniane sieciówki, zamiast rozbudowane gry single-player, to tak to później jest. Idziesz do baru, albo na miasto wieczorem to też trafiasz na różnych ludzi. Śmieszą mnie takie próby zawracania kijem rzeki, takie jest po prostu życie, a oni się zachowują jakby urodzili się wczoraj.

No nie do końca. Jednak w prawdziwym życiu więcej osób wykazuje jakieś hamulce, w obawie przed konsekwencjami. W grach (czy w ogóle w internecie) taki odsetek osób jest już znacznie mniejszy. Wiele razy w grach sieciowych jakiś gówniak wylewał do mnie swoje żale, bo przed monitorem czuł się bezpiecznie - w prawdziwym życiu, by pewnie tego nie zrobił, bo dostałby zwyczajnie w ryj.

Mnie osobiście inicjatywa się podoba. Czy odniesie sukces? Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazak napisał:

Idziesz do baru, albo na miasto wieczorem to też trafiasz na różnych ludzi.

Tak, a jak ktoś w tym barze zachce się bójki to noc w areszcie dostanie i się odechcę takich zachowań. Słabe to porównanie. A w grze? Narobią burdelu i co najwyżej będą musieli kupić kolejny klucz. Także taka organizacja która naprawdę da do myślenia ludziom którzy niszczę tryb online jest na pewno na plus. Pytanie tylko jaki będzie miało to wpływ na tych którzy nie zachowują się jakby im głowę z "częścią tylną" zamieniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niby jak oni chcą zwalczać takie zachowanie. Będą sprawdzać historię czatu zgłoszonego gracza? Ilość wulgaryzmów? Czy po prostu wychodzić z różnymi inicjatywami i prowadzić dialog? Mogliby nagradzać wirtualną walutą tych, którzy nie używają w grach @!(*$(#*$ i tego typu sformułowań ^^ Bo za kilka dni w Hotsie ląduje fenix i bym sobie kupił go za nie przeklinanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować