Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Myślę że szybko wrócą do Polski, bo po koncercie Mike powiedział, że było fantasatycznie i że mamy super publiczność. Dowiem się więcej jak osobiście zapytam któregoś z członków LP na forum albo czacie http://lpunderground.com czyli w oficjalnym fanklubie Linkin Park. Tylko, że to kosztuje, jak chcesz się dowiedzieć ile to wejdź tu http://lpunderground.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:56, baldspot napisał:

ta ich nowa płyta to troche taki SHIT jest
fajne sa tylko ze 4 piosenki

To w sumie zalezy od samopoczucia :) Za pierwszym razem też uznałem album, że jest "bez rewelacji", ale jak miałem doła i sobie włączyłem Leave out All The Rest to wyłączyłem kompa po całym albumie. Bardzo fajne utwory, choć nie ukrywam, że mistrzostwo należy do Hybrid Theory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:56, baldspot napisał:

ta ich nowa płyta to troche taki SHIT jest
fajne sa tylko ze 4 piosenki

Na początku też mi się tak wydawało ale szybko się przyzwyczaiłem do zmiany stylu i teraz szaleję przy nowym LP!


Igor FCBayern: ja też puszczam "Leave out all the rest" jak mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nowa płyta Linkin Parku jest jakościowo gorsza od tych poprzednich. Według mnie jest za dużo wolnych kawałków. Mam nadzieję, że wydadzą jeszcze jakieś płyty i one powrócą do dawnego stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:26, Moras1990 napisał:

Szkoda, że nowa płyta Linkin Parku jest jakościowo gorsza od tych poprzednich. Według mnie
jest za dużo wolnych kawałków. Mam nadzieję, że wydadzą jeszcze jakieś płyty i one powrócą
do dawnego stylu :)

Ja zdążyłem się przyzwyczaić, i Ty też na pewno się przyzwyczisz.
Co do nowych płyt to oczywiście będą już za około pół roku ma być następna, ale to nie jest potwierdzone.
Poza tym Chester Bennington wydaje solową płytę. Nie wiem jeszcze kiedy, ale wiem już nagrywa utwory na nią. Mam tylko nadzieję, że będzie w Polsce dostępna, ale o to martwię się średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to była ostatnia płyta LP, a na przykład Mike idzie sobie podobno na dobre do Fort Minor. Mam nadzieje że to nieprawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:46, Bodasz napisał:

Z tego co mi wiadomo to była ostatnia płyta LP, a na przykład Mike idzie sobie podobno na dobre
do Fort Minor. Mam nadzieje że to nieprawda :/

Owszem to jest nieprawda, bo Mike ma zamiar bardziej udzielać się w Linkin Park niż w Fort Minor.
Podobno Fort Minor ma zamiar nagrać z LP wspólną piosenkę. To na razie niepotwierdzone gadanie, ale byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:22, Dipster napisał:

Ja czasem lubię posłuchać Linkin Park''a i żałuję, że nie pojechałem na ich koncert - a miałem
okazje :(


A żałuj koncert był ekstra, szczerze bardziej jechałem na LP niż Pearl Jam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:46, Bodasz napisał:

Z tego co mi wiadomo to była ostatnia płyta LP, a na przykład Mike idzie sobie podobno na dobre
do Fort Minor. Mam nadzieje że to nieprawda :/


jeżeli dalej linkin bedzie grał to co gra teraz to niech lepiej Shinoda idzie do Fort Minor!!! tam też mają extra muze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem przyzwyczajony do rap''u połączonego z metal''em a nie do rock''u połączonego z pop''em
dlatego na razie mi się ich nowa płyta za bardzo nie podoba

Igor FCBayern

"Leave out all the rest" rzeczywiście jest na doła... ale fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem przyzwyczajony do rap''u połączonego z metal''em a nie do rock''u połączonego z pop''em
dlatego na razie mi się ich nowa płyta za bardzo nie podoba

Igor FCBayern

"Leave out all the rest" rzeczywiście jest na doła... ale fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:15, El Comendante napisał:

Nie boTo zespół dziewczęcy i mi sie ogólnie nie podoba

Linkin Park to nie jest dziewczęcy zespół, a sam czego słuchasz? Chyba Tokio Hotel!! Jak się nie podoba to się nie wypowiadaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:15, El Comendante napisał:

Nie boTo zespół dziewczęcy i mi sie ogólnie nie podoba


To, że tobie się nie podoba nie znaczy, że inni myślą tak samo.
A zespołem dziewczęcym może być np: Tokio Hotel albo jakieś badziewie z Vivy. Chociaż niektóre dziewczyny tez słuchają LP.

Ja ogólnie rzecz biorąc LP słucham od roku albo dwóch i jeszcze mi sie nie znudził ( co jest rzadkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy fani LP macie tak jakoś dziwnie,że jeśli Wam się powie,że LP się nie podoba to buzujecie się i wyzywacie.Śmiem twierdzić,że LP to po prostu słaby zespół. A i jeśli mówicie,że :P to najlepszy zespół na świecie mam pytanie...słuchaliście kiedyś takich zespołów jak Pink Floyd,The Doors czy Led Zeppelin? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:35, Adamoo007 napisał:

Wy fani LP macie tak jakoś dziwnie,że jeśli Wam się powie,że LP się nie podoba to buzujecie
się i wyzywacie.Śmiem twierdzić,że LP to po prostu słaby zespół. A i jeśli mówicie,że :P to
najlepszy zespół na świecie mam pytanie...słuchaliście kiedyś takich zespołów jak Pink Floyd,The
Doors czy Led Zeppelin? No właśnie...

Ja wcale nie denerwuje się kiedy słyszę że LP to słaby zespół bo to rozumiem, każdy lubi coś innego i ja sam nie lubie wielu zespołów co moi koledzy. No ale Linkin Park nazwać dziewczęcym zespołem to już lekka przesada. Dziewczęcym zespołem to można nazwać Tokyo Hotel, albo US5. Takie coś już mnie troche wpienia, no bo bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować