Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Słuchałem takich zespołów jak Pink Floyd,The Doors czy Led Zeppelin... i dlatego właśnie uważam ze Linkin Park jest najlepszy na świecie!!!

a co do tego wyzywania to każdy na forum może mieć swoje zdanie i je wyrażać... ale bez przesady... no i nie wyzywam kogoś jak powie ze Linkin Park to słaby zespół... bo po prostu ten ktoś się nie zna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omińmy Led Zepplinowców i zadajmy sobie pytanie: co sądzimy o płycie REANIMATION? Mocno powiązana jest z Meteorą, w końcu to te same utwory, ale w innym wykonaniu.
A więc...
METEORA czy REANIMATION? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 08:52, Verd Navarro napisał:

Omińmy Led Zepplinowców i zadajmy sobie pytanie: co sądzimy o płycie REANIMATION? Mocno powiązana
jest z Meteorą, w końcu to te same utwory, ale w innym wykonaniu.
A więc...
METEORA czy REANIMATION? ;]


według mnie lepsza jest METEORA! zresztą to jest moja ulubiona ich płyta
nie ma to jak Breaking The Habit, Faint, Don''t Stay w oryginalnym wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Linkin Park to najlepszy zespół na świecie też dlatego, że nie grają dla pieniędzy ale dla fanów i dla muzyki.
Gdyby zależało im tylko na sławie i forsie, tak jak wielu popularnym zespołom, to nie wydali by Minutes to Midnight po 4 latach tylko po 2 latach, i zamieścili by na niej połowe utworów, a po 2 latach wydali by nową płytę z resztą piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:38, DamianPL napisał:

a ja wciąż uważam ze najlepsza jest najnowsza plyta i koniec :D myśle że jest najpoważniejsza
z wszystchich płyt i najbardziej szczera



No co ty...a mi ta nowa płytka zupełnie nie podchodzi..
Grają zupełnie inaczej niz na poprzednich płytach i mi to jakos nie pasuje.Przyzwyczaiłem się do ich starej cięższej gry....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 12:50, Mateuszes91 napisał:

No co ty...a mi ta nowa płytka zupełnie nie podchodzi..
Grają zupełnie inaczej niz na poprzednich płytach i mi to jakos nie pasuje.Przyzwyczaiłem się
do ich starej cięższej gry....:)

Też tak miałem na początku, przyzwyczaisz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 08:52, Verd Navarro napisał:

Mocno powiązana jest z Meteorą, w końcu to te same utwory, ale w innym wykonaniu. A więc... METEORA czy REANIMATION? ;]


Ale żeś walnął gafę... Uważasz się za fana LP? Ja nie jestem fanem, a wiem, że IMO porażka jaką było R3animation nie jest powiązana z Meteorą...
I wy, równie wielcy "fani" nawet kolegi nie poprawiliście, tylko mu wtórujecie... Szkoda gadać.
Jak już wcześniej zostało wspomniane LP jest zespołem słabym, dowodzi o tym ostatni album (nie tylko mój wymysł, tylko krytyków).
Prawdziwi rockersi powiedzieliby, że najlepszą płytą jest ich pierwszy album, fanom popu i fanboyom spodoba się ostatnia płyta... IMO ostatni album nie ma w ogóle kopa; dwie piosenki, które można nazwać co najwyżej hard rockiem, a reszta... hmm...
Metaliczny wokal Chestera został zamieniony na głosik chórzysty z prowincji... Pewnie zaraz polecą dzidy, ale to jest nie tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
<unika wideł, pomidorów i granatów>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, poza tym, że zarówno tytuły jak i liryka są niemalże identyczne [z wyjątkiem zupełnie odmiennego brzmienia], to w ogóle nie mają ze sobą nic wspólnego. Nie wiem skąd ten komentarz, pewnie kolega z podwórka Ci tak powiedział. ;] No ale cóż, Twoje zdanie, z którym niestety się nie zgodzę. Czemu tak uważasz, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:41, Verd Navarro napisał:

/ciach/


Jeżeli już przyciskasz "Dodaj post" to przeczytaj co napisałeś. Myślałem, że zrozumiesz o co chodzi "wielki fanie Linkin Park".
R3animation to generalnie przeróbki elektroniczne kawałków z Hybrid Theory, a nie z Meteory... :\
Źle się nazywał album ściągnięty z internetu? Nie chcę być nieuprzejmy, ale nie wypowiadaj się jak się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj... To, że tylko Ciebie nie stać na płyty i ściągasz z internetu, to nie znaczy, że inni też tak robią "wielki antyfanie". ;] Pomyliły mi się płyty, o wybacz, że Cię tak tym skrzywdziłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

greg_f i Verd Navarro:
Czy moglibyście przestać się kłócić?! Właściwie to zgadzam się z gregiem_f ale nie chce żeby z tego tematu się zrobił jeden wielki bałagan i kłótnia. Dlatego prosze przestańcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przyznałeś się do błędu. I czemu żeś się tak upierał? Płyty posiadam wszystkie i nie ściągam ich z internetu.

Niech ktoś napisze jakąś sensowną recenzję MtM, bo chciałbym ujrzeć wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REANIMATION jest taka sobie sa to remixy piosenek z HB i remixy piosenek które nieznalazły sie na płycie. bardzo podoba mi sie przeóbko pushing me away i crawilng:) meteora jest zdecydowanie lepsza Breaking the habit i numb. szkoda ze MTM nietrzyma poziomu HB i meteory:/ chociaz ta płyte oceniam na 4- a HB i mereo na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem byłem dawno temu. Posiadam dokładnie HB i Meteorę. MtM posiada siostra. Reanimation nawet za darmo bym nie chciał. Linkin jest zespołem, w którym co druga płyta jest konkretna. Mam nadzieję, że tym razem tez tak będzie i następny krążek będzie primo mocniejszy, secundo mniej popowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować