Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

MTM
1. Bleed it Out
2. Hands Held High
3. The litle things give you away

Meteora:
1. Faint
2. From the Inside
3. Somhere I''m Belong

Hybrid Theory :
Wszystkie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja zapodam moje 3x3 ;)

MTM:
1. No More Sorrow
2. Leave Out All The Rest
3. What I''ve Done
Jakby było 4 to było by to Given Up ;)

Meteora:
1. Somewhere I Belong
2. Hit The Floor
3. Faint/Figure 09 - trudno się zdecydować ;)

Hybrid Theory:
1. In The End
2. One Step Closer
3. Papercut
Ale ogólnie wszystkie tu są genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też podam z wszystkich płyt bo wtedy dałem tylko z MTM:

Minutes To Midnight:
1. What I''ve Done
2. No More Sorrow
3. Leave Out All The Rest

Meteora:
1. Don''t Stay
2. Somewhere I Belong
3. Breaking The Habit

Hybrid Theory:
1. One Step Closer
2. Points Of Authority
3. Pepercut
4. Forgotten

To są tylko najlepsze bo tak w ogóle to prawie wszystkie ich piosenki mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MTM:
1. Leave Out All the Rest
2. What I`ve Done
3. Valentine`s Day

Meteora:
1. Faint
2. Breaking The Habbit
3. Numb

Hybrid Theory:
1. In The End
2. Crawling
3. With You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze, ze to metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja, nikt by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo lepszy(kwestia gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich... co do diabła jest takiego w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)

No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))

Hłehłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze, ze to
metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja, nikt
by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo lepszy(kwestia
gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich... co do diabła jest takiego
w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych
zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)

No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))

Hłehłe.

Jak to się mówi , o gustach się nie dyskutuje. ja też znam lepsze piosnki od What I''ve Done - ale kilka z nich tez jest Linkin Park :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MTM :
1. Bleed Out
2. Given up
3. In Pieces

Meteora :
1.Faint
2.Don''t Stay
3.Figure 09

Hybrid Theory :
1.Papercut! ^^
2.One step closer
3.Forgotten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze, ze to
metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja, nikt
by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo lepszy(kwestia
gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich...

LP tworzą też coś takiego jak Rapcore i właśnie dlatego ich lubię ( jesli nie wierzycie to Wiki prawdę Wam powie)

Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

co do diabła jest takiego
w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych

Mi "What I''ve Done" się bardzo podoba i nie dlatego że się wszystkim podoba!

Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)

Ja nie oglądam "eMTiWi " i nie tam pierwszy raz usłyszałem "What I''ve Done"

Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:


No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))

Dzięki, na pewno jeszcze długo będzie mi się miło słuchać "linkinów", przedstawicielu pokolenia fotki.pl czyli ludzi którzy szukają tylko pretekstu żeby rozpętać aferę...

Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:


Hłehłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze, ze to
metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja, nikt
by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo lepszy(kwestia
gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich... co do diabła jest takiego
w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych
zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)

No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))

Hłehłe.

Tak jak powiedział Asthariel: Jest wiele lepszych piosenek od What I''ve Done. Ale nie wiem czy zauważyłeś, większość "linkinów" uważa płytę Minutes to Midnight za najgorszą w płytotece (co nie znaczy, że złą). Ja również tak sądzę i szczerze mówiąc nie widzę nic specjalnego w What I''ve Done, jak i całym albumie... Ale mimo wszystko od czasu do czasu lubię sobię posłuchać, wyciszyć się (przy muzie LP - nie sądziłem, że kiedyś tak powiem...) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasem słucham Linkin Park. Najbardziej podoba mi się Numb Encore z Jay-Z. Ale fajne jest też Bleed it Out (usłyszałem dzięki AQ22 - wrzucił na GS-a :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co do diabła jest takiego

Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja?


ze ty nic wniej niewidzisz to nieznaczy ze nie jest fajnaxP m sie podoba. A po drugie LP to ani nie rock ani czysty metal, tylko nu-metal a to róznica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:33, TmJ napisał:

> Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze,
ze to
> metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja,
nikt
> by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo
lepszy(kwestia
> gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich...
LP tworzą też coś takiego jak Rapcore i właśnie dlatego ich lubię ( jesli nie wierzycie to
Wiki prawdę Wam powie)


Wow.

Dnia 05.09.2007 o 17:33, TmJ napisał:

> co do diabła jest takiego
> w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych

Mi "What I''ve Done" się bardzo podoba i nie dlatego że się wszystkim podoba!


Tak, tak ;]]]]]

Dnia 05.09.2007 o 17:33, TmJ napisał:

> zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)
Ja nie oglądam "eMTiWi " i nie tam pierwszy raz usłyszałem "What I''ve Done"


A gdzie, na Vivie?:D

Dnia 05.09.2007 o 17:33, TmJ napisał:

>
> No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))
Dzięki, na pewno jeszcze długo będzie mi się miło słuchać "linkinów", przedstawicielu pokolenia
fotki.pl czyli ludzi którzy szukają tylko pretekstu żeby rozpętać aferę...


Ej, nie korzystam z fotka.pl ;<<<<<<<

Dnia 05.09.2007 o 17:33, TmJ napisał:

>
> Hłehłe.


Czyli moj satanistyczny smiech, ze chociaz jedna osoba sie dala nabrac na te prowokacje. ;p LP nie lubie, ale jak ktos mnie nie zmusza do sluchania tego/slucha tego i najezdza na moja muzyke, to juz gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... jak można ich nie słuchać ?? To moja ulubiona kapela rockowa ...eee.. ulubiona kapela w ogóle !!!
A MTM Wymiata, w szczególności No More Sorrow, What I''ve done i In Between , chociaż ten ostatni jak dla mnie trochę za krótki kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:43, Yowie16 napisał:

Heh... jak można ich nie słuchać ?? To moja ulubiona kapela rockowa ...eee.. ulubiona kapela
w ogóle !!!
A MTM Wymiata, w szczególności No More Sorrow, What I''ve done i In Between , chociaż ten ostatni
jak dla mnie trochę za krótki kawałek.


Jak dla mnei MTM to najsłabsza płyta LP co nie znaczy że zła ;) Chociaż im więcej jej słucham tym bardziej się do niej przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:12, MATI9630o napisał:

Wciaz nie wiem czemu ludzie tak sie tym ekscytują. Krew mnie zalewa jak ktos napisze, ze to
metal, jak ktos mowi ze lubi lp i ze to rock, to jest ok... Chociaz gdyby nie komercja, nikt
by o nich nie slyszal. Zna ktos Queens of the Stone Age? Też popularny zespół. Ale dużo lepszy(kwestia
gustu, choc lp w najlepszych momentach jest w max. stanach srednich... co do diabła jest takiego
w what ive done, ze ludzie sie tak tym podniecaja? Istnieje multum lepszych piosenek roznych
zespolow, ale eMTiWi wypromuje wszystko.)

No nic, miłego sluchania linkinow, Pokolenie mtv ;)))))

Hłehłe.


Moze dlatego What I`ve Done sie wszyscy podniecaja bo latwo wpada w ucho. Na plycie MTM sa 3 lepsze piosenki od tej. Po drugie nie mam MTV, a ViVA` e ogladam tak czesto ze az glowa mala(a zawsze jak ja ogladam to poluje na teledyski LP, i do tej pory upolowalem 1 teledysk). Wiec nie mow tak do ludzi ktorzy sa fanami tego zepsolu. Znajac zycie mowi to ten ktory slucha jedynie rabanki w stylu techno. Ja wrecz nie cierpie tego rodzaju muzyki ale umiem uszanowac to ze ktos inny tego slucha. I na tym zakonczmy ta rozkminke na ten temat.

Do jasnej godzilli to jest NU METAL, a nie zaden rock czy bog wie co jeszcze wymyslicie(choc plytka MTM zachacza momentami o POP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:17, goomis74 napisał:

Do jasnej godzilli to jest NU METAL, a nie zaden rock czy bog wie co jeszcze wymyslicie(choc
plytka MTM zachacza momentami o POP).


A ja bede mowil, ze dla mnie LP to rok i co? Pobijesz mnie?

Co do MTM - plytka jest slabiutka - spodziewalem sie zupelnie czego innego. Chcialem szybkich, rockowych kawalkow w typie One Step Closer. A tymczasem dostalem 7 piosenek a''la Numb i do tego Bleed It Out, No More Sorrow i Given Up. Valentine''s Day czy The Little Things Give You Away - co to ma byc?? Jakbym chcial sluchac tandetnego popu to bym wlaczyl MTV w szczycie :/

Co do 3x3

MTM:
1. Bleed It Out
2. Bleed It Out
3. Bleed It Out

Meteora:
1. From The Inside
2. Breaking The Habit
3. Don''t Stay

HT:
1. One Step Closer
2. Papercut
3. Runaway

Z piosenek niealbumowych uwielbiam Announcement Service Public wydany na LPU 6.0 bodajze i My December, wydany na ktoryms z singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 21:27, Kamiloos napisał:

A ja bede mowil, ze dla mnie LP to rok i co? Pobijesz mnie?

Nie pobije bo bym musial najpier cie zobaczyc:P

Dnia 10.09.2007 o 21:27, Kamiloos napisał:

Z piosenek niealbumowych uwielbiam Announcement Service Public wydany na LPU 6.0 bodajze i
My December, wydany na ktoryms z singli.


Dokladnie tak jak mi sie to podoba. Annoucment Service Public jest rewelacyjny i ciagle nie moge sie z niego otrzassnac po odsluchaniu tego kawalka po raz 16498354684659.

A na pytanie co ludzie widza w tej muzyce i tym zespole odpowiem krotko. Bo mozna ich muzyki sluchac w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować